monika: Jestem silniejsza !

Na Nowennę Pompejańską trafiłam w internecie, poszukując modlitw, które pomogą mi przetrwać ciężkie chwile. Już w trakcie jej odmawiania, także siostra, wiedząc o moich problemach, wspomniała mi o niej.
Read More

Bożena: Maryjo pomóż mi przemienić swoich najbliższych aby i oni poczuli moc różańca świętego

Nowennę Pompejańską odmawiam od roku. Składałam już jedno świadectwo. Mój siostrzeniec po bardzo długim okresie poszukiwania pracy otrzymał ją .Była to praca zgodna z jego wykształceniem ale na umowę zlecenia i w innym mieście.
Read More

Celina: znalezienie mieszkania

Mojej siostrze groziła eksmisja z mieszkania ,gdyż zalegała z opłatą z powodu utraty pracy.Cły rok toczyły się sprawy w sądzie o przyznanie lokalu zastępczego.Sąd stwierdził,że się nie należy. Moja siostra była zrozpaczona.Szukała na własną rękę,ale opłaty przewyższały jej możliwości. Ja dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i zaczęłam odmawiac w styczniu tego...
Read More

Damian: Uzdrowienie i dużo innych łask :)

Chciałbym wam opowiedzieć o moim świadectwie,a mianowicie chorowałem na nerwice oraz lekką depresję,a także na wiele innych chorób,odkąd zacząłem mówić nowennę pompejańską wszystko powoli zaczęło iść w dobrym kierunku,czułem się coraz lepiej psychicznie,niestety jak to podczas odmawiania tej cudownej i potężnej modlitwy zły zaczął swoje gierki,dwie stłuczki samochodowe w rodzinie,dzięki Bogu nic poważnego oraz wiele razy podkładał mi swoje złośliwe czyny w moim życiu,ale nie dawałem się i modliłem się dalej.
Read More

Anna: Przeogromne zmiany

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski, ktore otrzymałam wraz z moja rodzina. Odmówiłam cztery nowenny, jestem ogromnie wdzięczna za zdrowie mojej mamy i za polepszenie sytuacji rodzinnej ktora była dramatyczna i beznadziejna. Warto prosić i wierzyć choć nie zawsze zmiany zachodzą z dnia na dzien.
Read More

Marek: Modlitwa o dobrą żonę

Gdy natrafiłem nowennę pompejańską postanowiłem sobie że ją odmówię.Były momenty zwątpienia i różne trudności mi towarzyszyły , ale wytrwałem aż do końca nowenny.Mam nadzieje i głęboko ufam Matce Najświętszej , że pomoże znaleźć dobrą żonę dla mnie.Zawsze byłem nieśmiały w stosunku do dziewczyn ,ale po ukończeniu nowenny zaczęło to się zmieniać na plus i myślę że warto się modlić tą nowenną głęboko w to wierzę bo wszystko jest rękach Boga.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MałgorzataLucjanAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Wspaniałe świadectwo. Maryja z pewnością dopomoże, będzie żona najwspanialsza dla Pana tak pięknie wymodlona.

Lucjan
Gość
Lucjan

Miej serce i patrzaj w serce – ono będzie wiedziało to Kogo bić jak oszalałe. Syracydes 26: Szczęśliwy mąż, który ma dobrą żonę, liczba dni jego będzie podwójna. Dobra żona radować będzie męża, który osiągnie pełnię wieku w pokoju. Dobra żona to dobra część dziedzictwa i jako taka będzie dana tym, którzy się boją Pana: wtedy to serce bogatego czy ubogiego będzie zadowolone i oblicze jego wesołe w każdym czasie. Wdzięk żony rozwesela jej męża, a mądrość jej orzeźwia jego kości. Dar Pana – żona spokojna i za osobę dobrze wychowaną nie ma odpłaty. Wdzięk nad wdziękami skromna kobieta i… Czytaj więcej »

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Ja myślę, że oprócz modlitwy, która jest bardzo ważna trzeba szukać żony czy męża. Najlepiej szukać tam, gdzie jest dużo wartościowych ludzi również poszukujących współmałżonka. Niedawno trafiłam w takie miejsce. To portal katolicki http://www.betania.pl
Bardzo ciekawe miejsce, gdzie ewangelizacja idzie w parze z poznawaniem sensowych ludzi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!