Daniel: uzdrowienia synów z alkoholizmu i narkotyków

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym podzielić się tym jak Nowenna oddziaływ0łóje na życie w moi przypadku trzeba by bardzo długo opowiadać ale uzdrowienia synów z alkoholizmu i narkotyków są najlepszym przykładem na jej moc oprócz tego bardzo wiele innych rzeczy wszystkich którzy chcieli by ofiarować swoje modlitwy za innych a także...
Read More

Mirella: Nie tracę nadziei

Mama zachorowala na raka trzustki w lutym tego roku. Zaraz po diagnozie przeszla ciezka operacje, ktora przezyla tak naprawde dzieki modlitwie do sw. Judy Tadeusza. Rak trzustki. Wiecie jakie sa rokowania? Chyba najgorsze z wszytskich nowotworow. Lekarze dawali 3 miesiace zycia. Nowenne zaczelam 18 marca. Nie powiem lekko nie bylo....
Read More

Ewa: Prośba „niewysłuchana”

Ave Maria! Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać około 4 lata temu w wieku 20 lat. Nie miałam chłopaka, a chciałam szybko wyjść za mąż i założyć dużą rodzinę. Nowenna nie została wysłuchana do dnia dzisiejszego, a raczej została wysłuchana „inaczej” niż chciałam, ale o tym za chwile. Drugą Nowennę...
Read More

Paulina: Ogromna radość napełniła moje serce!

Moje świadectwo nie będzie szczególne, choć dla mnie ma naprawdę dużą wartość i jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za tyle cudownych chwil, które doświadczyłam podczas odmawiania mojej pierwszej w życiu nowenny pompejańskiej.Przeczytaj Paulina: Ogromna radość napełniła moje serce!
Read More

Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata

Dzięki Tej Cudownej Nowenny Pompejańskiej wewnętrznie jestem już spokojna .Nawał problemów ,które kiedyś mnie przerastał pomału rozwiązują się.Nowenna dodaje mi sił i wytrwałości w trudnych chwilach.O Nowennie dowiedziałam się od mojej koleżanki,którą zapoznałam w autobusie dojeżdzając do ptacy jest bardzo religijna.Przeczytaj Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata
Read More

Krzysztof: narodziny dziecka

Chciałem podzielić się swoim świadectwem a właściwie chcieliśmy razem z żoną. Otóż po trudnym okresie w naszym małżeństwie (mojej zdradzie, chęcią odejścia od żony)pojechaliśmy do pewnego księdza z pytaniem co dalej jak to wszystko sobie poukładać ?(był to już moment kiedy oboje dostąpiliśmy Łaski Bożej powrotu do wiary)ale wiedzieliśmy, że i tak będzie trudno potrzebowaliśmy jakiś wskazówek rad, wsparcia. Opowiedzieliśmy księdzu o naszym życiu… ksiądz powiedział pomyślcie o dziecku dodam, że mamy już córkę 17 letnią, dodał dziecko scala rodzinę jest to dar od Boga.

Dał nam egzemplarz „Miłujcie się”gdzie było napisane o Nowennie Pompejańskiej. Był to chyba sierpień, byliśmy przed wyjazdem na urlop. Okazało się, że żona zaraz po urlopie jest w ciąży. Ciąża przebiegała prawidłowo, aż do momentu kiedy w listopadzie pojechaliśmy do lekarza i okazało się, że płód jakoś bez żadnego konkretnego powodu obumarł. Był to dla nas szok oboje z żoną bardzo to przeżyliśmy, gdyż byliśmy już nastawieni na urodzenie się dziecka, mieliśmy już plany, wybrane było imię dla dziecka był to dla nas czas wielkiej próby, zmagania się z myślami, czas szczególnie trudny dla żony a diabeł podszeptywał masz teraz swojego Boga.

Postanowiliśmy jednak, że spróbujemy jeszcze i okazało się, że w styczniu tego roku żona ponownie jest w ciąży. A dodam, że wcześniej przypomnieliśmy sobie o tym egzemplarzu „Miłujcie się” gdzie było napisane o Nowennie Pompejańskiej. Ciąża przebiegała problemowo, żona miała krwawienia, 8 razy w czasie całej ciąży była w szpitalu łącznie około 3-4 miesięcy. Odmawialiśmy Nowennę Pompejańską najpierw żona, później ja w intencji szczęśliwych narodzin naszego dziecka. Dzisiaj mamy 2 miesięcznego ślicznego chłopczyka Kacperka.

Jesteśmy szczęśliwi. Nie mamy wątpliwości, że to Matka Przenajświętsza miała nas i nasze dziecko w opiece. Dziś mogę napisać z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem….Moje życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy pomocy Twojej wezwałem nawiedziła mnie łaska Boża.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Krzysztof: narodziny dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
jeny1801
Gość
jeny1801

Przepiękne świadectwo Dziękuję

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Jakie to jest piękne gdy po okresie błądzenia w życiu spada na człowieka Łaska Boża , że Bóg daje nowe życie . Jak tylko o tym pomyślę to normalnie ryczę . W podobnych okolicznościach Bóg obdarował mnie dwójką wspaniałych maluchów : ) . A mieliśmy już nastoletnich synów 🙂 .
Wspaniałe świadectwo , dziękuję za nie i niech Pan Bóg błogosławi a Najświętsza Panienka czuwa nad Waszym maleństwem i córeczką !

Sylwia
Gość

Niech was Pan blogoslawi iMatka czuwa nad wami

Wenia
Gość
Bogu niech będą dzięki. Cieszę się z takich świadectw szczególnie, ponieważ należę do Wspólnoty Modlitewnej przy Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Wybrałam właśnie grupę modlących się za małżeństwa i rodziny i chociaż sama już nie mam rodziny, cieszę się szczęściem innych rodzin.Napiszę tu fragment modlitwy za małżeństwa zagrożone rozbiciem. ” Dobry Ojcze i Stwórco, obdarzaj małżonków miłością. … Jezu Chryste, proszę Cię, aby małżeństwa zagrożone rozpadem, obdarowane były cudem przemiany. Przemieniaj ich urazy w przebaczenie,oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem itd. Życzę Wam… Czytaj więcej »
J.
Gość

Krzysztof, bardzo poruszylo mnie Twoje swiadectwo. SAma jestem mama i wiem co przezyliscie, kiedy Wasz aniolek obumarl..Pamietajcie, ze po smierci w niebie spotkacie sie z tym malenstwem, wsztstkie nienarodzone dzieci, rozwniez te poddane aborcji sa aniolami.

Obrazki z nowenną pompejańską?