Ula: Z BOŻĄ POMOCĄ MOŻNA WSZYSTKIEGO DOKONAĆ

Dokładnie tydzień temu tj. Wielki Piątek zakończyłam swoją 3 Nowennę Pompejańską. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny i jeśli Pan Bóg pozwoli to chciałabym odmawiać tę wspaniałą modlitwę do końca moich dni. Dwie pierwsze Nowenny odmówiłam w intencji bliskich mi osób, natomiast 3 Nowenną modliłam się za siebie, o...
Read More

Agnieszka: Różaniec był nie dla mnie. Teraz czekam na niego z utęsknieniem.

Moje życie układało sie całkiem dobrze i niby powinna byc w nim zadowolenia a nie byłam, rozdrażnienie, zdenerwowania na wszystko i wszystkich było coraz większe.
Read More

Katarzyna: Dzięki Naszej Maryi mój mąż żyje!

Mój mąż w grudniu 2015 roku zachorował na ciężką chorobę nowotworową w bardzo zaawansowanym stadium. Mamy z mężem po 30 lat , był to dla Nas wielki cios, gdyż nikt z Nas nie przypuszczał ze może nas coś takiego spotkać. W grudniu po zdiagnozowaniu choroby mąż niezwłocznie trafił do Kliniki na bardzo długie, ciężkie leczenie.
Read More

Piotr: pomyślne zdanie egzaminów i ukończenie szkoły

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Otóż modliłem się w intencji zdania egzaminów i ukończenie pomyślnie szkoły. Byłem w momencie w którym miałem bardzo ważne i trudne egzaminy językowe i obawiałem się, że mogę ich nie zdać.Przeczytaj Piotr: pomyślne zdanie egzaminów i ukończenie szkoły
Read More

Kaja: W momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc

Czuję wewnętrzną potrzebę tej Modlitwy. Tej codziennej obecności Matko Bożej. Bo w momencie chwytania za różaniec czuje się niesamowitą moc czegoś czego nie potrafię wytłumaczyć. Ale wiem że to jest moc miłości i pomocy nam wszystkim, którzy się modlą.
Read More

Krystyna: Wierzę jednak, że Bóg może wszystko

Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 12.08.2013 w intencji uwolnienia od problemu, który bardzo mi dokuczał od ponad 2 lat. Przed rozpoczęciem nowenny modliłam się do Ducha Św. o światło, tak abym wiedziała gdzie szukać pomocy. Po tej modlitwie natrafiłam w gazetce parafialnej na krótki artykuł nt. nowenny pompejańskiej. Poszukałam informacji o niej na Internecie i zaczęłam odmawiać. Wiązało się to ze sporym wysiłkiem – na codzienne odmówienie nowenny trzeba poświęcić sporo czasu i trudno było mi się na to zdobyć.

Miałam też trochę wątpliwości czy to poskutkuje po przeczytaniu niektórych świadectw, w których była mowa o prośbach, które nie zostały jeszcze wysłuchane. Z drugiej jednak strony byłam zdesperowana. Wiary dodały mi też świadectwa, których autorzy pisali o tym, ze ich modlitwa została wysłuchana.

Pojawiały się też przeszkody, np. problem ze zdrowiem, który wystąpił w 2gim tygodniu odmawiania nowenny i odzywał się też w dalszym ciągu jej odmawiania. Warto było wytrwać do końca. Mój problem nie dokuczał mi w czasie odmawiania nowenny. Nie jestem pewna czy to efekt odmówienia nowenny czy raczej wcześniejszej modlitwy przed jej rozpoczęciem.

Wydaje mi się, że nowenna przyczyniła się do utrwalenia skutków tej wcześniejszej modlitwy i ostatecznego wyeliminowania problemu. Ostatnio jednak mam wrażenie, że ten problem jakby znowu się odzywa, ale nie jestem tego pewna. Jestem bardzo wdzięczna Bogu i Matce Bożej za pomoc w tej rozpaczliwej sytuacji. Wydawało mi się, że ten koszmar nigdy się nie skończy. Czuję ogromną ulgę.

Wkrótce po zakończeniu pierwszej nowenny zaczęłam odmawiać drugą. Kilka dni temu zaczęłam część dziękczynną. W pierwszym dniu odmawiania tej części miałam poważny problem w trakcie jazdy autem, z którym nie umiałam sobie poradzić, przez co było bardzo niebezpiecznie. Jakimś cudem nic mi się nie stało. Nie wiem czy to tego typu przeszkoda jak opisywane w świadectwach, bo zdarzenie to da się też wytłumaczyć racjonalnie. W kolejnym dniu pojawił się kolejny problem – skręciłam nogę. Boję się co będzie dalej. Na razie prośba z drugiej nowenny nie została wysłuchana. Wierzę jednak, że Bóg może wszystko i jeśli to będzie dla mnie dobre, to mnie wysłucha.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
krysiaRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Trwaj i bądź dzielna, UFAJ JEZUSOWI I MATCE JEGO. Ja też doświadczam ciężkich chwil ale po każdym różańcu jest lepiej… Wszystko w odpowiednim czasie… Nie bądź Piotrem idącym po wodzie…

krysia
Gość
krysia

chcialabym Cie wesprzeć, wiesz Mi, trwaj te wszystkie przeciwnosci miną, przegladajac wpisy innych oraz wlasne doswiadczenia poczas odmawiania NP mysle iz pojawiaja sie u wszystkich modlacych sie NP, ja teraz rozpoczełam 3 nowenne, nie powiem ze jest łatwo i ze wszysko idzie jak po masle, wg mego odczucia jest mi teraz trudniej odmawiac ,zasypiam, jestem roztargniona, czasami kończe nastepnego dnia ale nie poddaje sie, prosze swego anioła struża o wsparcie i opieke w szczególnosci gdy jade samochodem wieczorem tak sobie mysle iz nie powinnam sie skupiac na tych przeciwnosciach ktorych doswiadczam , lecz z uporem maniaka realizowac swoj plan ,… Czytaj więcej »