Mała: Spowiedź

Moi kochani. Odmówiłam już 8 Nowenn Pompejańskich w intencji dobrego męża + jedną w intencji tego człowieka , który nim będzie. Na razie w tej kwestii nic się nie wydarzyło, ale na pewno Maria Różańcowa dała mi wiele innych łask, których namacalnie nie dostrzegam, ale wiem, że są.
Read More

Beata: Wierzę w cuda.

Z nowenną pompejańską zetknęłam się dwa lata temu, przypadkiem przeglądając strony internetowe. Wtedy też zaczęłam ją odmawiać. Miałam mnóstwo intencji, w dwóch intencjach odmawiałam jedną nowennę.
Read More

Agnieszka: Nasz maleńki skarb

W raz z mężem bardzo pragnęliśmy zostać rodzicami jednak po wielu staraniach i braku konkretnych przyczyn tak bardzo upragnionej ciąży ciągle nie było. Zaczęłam szukać ratunku w modlitwie i wierzę. Zaczęłam bardzo gorliwie odmawiać Nowenne Pompejańską z intencją o zdrowe dzieciątko dla nas.
Read More

Faustyna: modlitwa o nawrócenie chłopaka

Także módlcie się i proście o laski bo Matka Boża na pewno Was nie zostawi.
Read More

Karolina: Choroba mojej mamy

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!!! Pragnę podzielić się swoim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej,którą odmówiłam w intencji uzdrowienia mojej mamy z choroby kamicy żółciowej.Intencja została wysłuchana lecz nie do końca bo mamę czeka operacja ale dolegliwości ustąpiły za co bardzo dziękuję wstawiennictwu Matki Bożej!Przeczytaj Karolina: Choroba mojej mamy
Read More

Katarzyna: modlitwa o zdrowie mamy

1 października rozpoczęłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Po kilku dniach modlitwy dotarło do mnie, że ukończę ją 23 listopada czyli dokładnie w swoje urodziny! Prosiłam Matkę Przenajświętszą o powrót do zdrowia mojej mamy. Nie oczekuję natychmiastowego cudu, ale wiem, że na pewno z czasem będzie lepiej i choroba się cofnie. Rozpoczynając Nowennę Pompejańską nawet przez myśl mi nie przeszło, że nie podołam, co jest raczej niepodobne do mnie, gdyż zwykle mam słomiany zapał i szybko się zniechęcam do wielu rzeczy. Największą łaską otrzymaną z Nieba było dla mnie to, iż codziennie znajdywałam miejsce i czas aby się pomodlić na różańcu. Zdaję sobie sprawę, że wielokrotnie podczas modlitwy byłam rozproszona, myśli krążyły wokół różnych spraw itp. ale mam nadzieję, że Pan Bóg i Matka Boża mi to wybaczą.
Miałam również jedno dość dramatyczne przeżycie, o mały włos zostałabym potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych, cudem jednak samochód w ostatniej chwili zahamował. Jestem przekonana, że Ktoś tam na Górze czuwał nade mną. Wierzę, że otrzymam jeszcze wiele łask z Nieba. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Katarzyna: modlitwa o zdrowie mamy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość

Chwala Panu!

Sylwia
Gość

Matka Święta powiedziała ze ktokolwiek odda sie Jej poprzez odmawiania różańca może czuć sie bezpieczny ,ze nic złego mu sie nie stanie i Miałaś tego dowód ,trwaj kochana a będziesz bezpieczna pod Płaszczem naszej cudownej i kochanej Matki naszego Pana

Paula
Gość
Witam, Matka Najświętsza napewno Ci wszystko wybaczy, jest miłosierna :), mnie często zdarzało się myśleć o czymś innym podczas odmawiania różańca, ale zaraz myślami wracałam spowrotem, i od nowa to samo, myśli uciekały gdzie indziej a ja po chwili wracałam znowu do różańca. Też często zastanawiałam się czy Matka Najświętsza wybaczy mi to i wysłucha mnie, i wiesz co… 🙂 wysłuchała mnie. Otrzymałam łaskę o którą prosiłam, jeszcze długa droga przede mną do otrzymania łaski do końca, ale teraz myślę że odmówię jeszcze jedną NP w tej samej intencji, by wszystko ułożyło się tak jak bym tego chciała. UFAJ I… Czytaj więcej »
Dominika
Gość

Piękny dowód na to jak Bóg nad nami czuwa. Ja wiem to na pewno, że Pan jest przy mnie cały czas i we wszystkim mi pomaga.

Obrazki z nowenną pompejańską?