Bogusia: Wierzę i czuję, że jesteś zawsze ze mną

Maryjo dziękuję Ci za otrzymane dotychczas łaski, na które "kazałaś" mi poczekać.Odmawiając obecnie nowennę ( dzisiaj skończyłam część błagalną)za dusze w czyśćcu cierpiące wyciszyłaś mnie bardzo, uspokoiłaś mojego syna, który często popada w depresję i ukazałaś nam światełko w tunelu, aby rozwiązały się nasze problemy z pracą syna. Wierzę i czuję to, że jesteś zawsze ze mną i tak jak w Kanie delikatnie przekazujesz nasze prośby Jezusowi, który sam tym wszystkim się zajmuje. Jezu ufam Tobie.
Read More

Lola: wsparcie w chorobie

O Nowennie Pompejanskiej dowiedzialam sie z internetu gdy zachorowalam na raka. Wowczas niezwlocznie zaczelam ja odmawiac.Dzisiaj pragne podziekowac z calego serca Matce Bozej z Pompejow za to ze tak dobrze znioslam leczenie, bez zadnych skutkow ubocznych. W dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Przeczytaj Lola: wsparcie w chorobie
Read More

Sylwia: Moc różańca

NP modle się od ponad roku, ale dopiero teraz składam świadectwo, za co Cie Mateczko przepraszam. O NP dowiedziałam się przez przypadek i czytając wszystkie te piękne świadectwa, postanowiłam odmówić moja pierwszą nowenne.
Read More

Ewa: Spełniona prośba o pracę dla córki.

Nowennę Pompejańską odmawiam drugi raz.Pierwsza intencja jeszcze się nie spełniła.Ale wierzę głęboko że to niedługo nastąpi.Natomiast drugą Nowennę odmawiam w intencji mojej córki (żeby znalazła lepszą pracę).Kończę część Błagalną i Matka Boża już mnie wysłuchała.Córka zaczyna lepszą dla Niej finansowo pracę od jutra.Przeczytaj Ewa: Spełniona prośba o pracę dla córki.
Read More

Dorota: Intencja wysłuchana

Witam serdecznie. Pierwszą nowennę odmówiłam na początku 2015r. w intencji mojej siostry. Przechodziła wtedy trudne chwile w życiu osobistym. W którymś momencie sytuacja stała się już na tyle trudna, że pomyślałam, że trzeba te trudności oddać w ręce Pana Boga, żeby On sam je rozwiązał, bo zrobi to najlepiej. Kto...
Read More

Karolina: sytuacja była tragiczna

Chciałam złożyć świadectwo zgodnie z obietnicą Maryi. Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Modliłam się o osobę, która miała wypadek – sytuacja była tragiczna, ponieważ mogła nie przeżyć albo być sparaliżowana.

W dniu operacji rozpoczęłam nowennę o jego powrót do zdrowia i do Boga. Pierwsza część się spełniła oraz przez prawie 3 miesiące nie pije, a pił od okołu 10 lat, pomimo że jest młodym chłopakiem. Ten wypadek musiał się wydarzyć – to dla niego drugie życie jak mówią lekarze. Nowenna zmienia sposób myślenia pomimo problemów i jest tylko pozornie czasochłonna. Trzeba być cierpliwym i przyjmować Wolę Bożą. Bóg wie co jest dla nas najlepsze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!