Jak szerzyć nowennę pompejańską i nie stracić?

Pomocnicy Królowej Różańca ŚwiętegoKochani Czytelnicy, Pewna pani podpisująca się jako Farida napisała taki oto komentarz pod książką o nowennie pompejańskiej:

Wmawiacie ciemnotę ludziom . Zacznijcie sami myśleć rozsądnie . A nie szukacie zysków finansowych nabierajac wierzących. Wstyd!!!!!!!

🙂 To może czas wyjaśnić parę rzeczy. Szerzenie nowenny pompejańskiej może kosztować całkiem sporo.

Miesięczna opłata za ten serwer, by jako tako działał, a nie działa dość płynnie, to minimum 330 zł netto. Na nim działa też strona społecznościowa zywyrozaniec.pl (na którą zapraszamy) oraz krolowa.rosemaria.pl (kwartalnika „Królowa Różańca Świętego” o nowennie pompejańskiej i różańcu).

Wydawanie tej gazety, która jest tania i z założenia nie jest komercyjna, nie jest wcale zyskowne. Ta strona internetowa i kwartalnik przez dwa lata wygenerowała prawie 20.000 zł strat. Tyle kosztuje serwer, obsługa, czas, sprzęt, darmowe egzemplarze „Królowej…” itd. Tę stratę niweluje Wydawnictwo Rosemaria, które udostępnia swoje zasoby i darowizny na działalność statutową Fundacji, do której należy także ta strona.

Dlatego udostępniliśmy tutaj sklepik, żeby ograniczać straty. Książki Wydawnictwa Rosemaria o nowennie pompejańskiej są tak tanie, jak tylko się da. Na różańcach pompejańskich nie ma zarobku, bo są sprzedawane po kosztach i pieniądze idą do Sanktuarium. Na obrazkach z nowenną zysk jest groszowy i praktycznie pokrywa koszt kopert tzw. fatygi. Widać, jaki to złoty interes, ale i tak znajdzie się jakaś osoba, dla której to złoty interes i „nabieranie wierzących” 🙂

Na koniec dodam, że Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego” jest otwarta na działanie ze wszystkimi w szerzeniu różańca, a nie na zysk (bo nie prowadzi działalności gospodarczej ani nikomu nie płaci pensji, zusów itp.). Zobaczcie tutaj, jakie są nasze działania – link. – Przez 12 lat naszych działań w jakiś sposób pomogliśmy ponad 12.000 osób prowadząc strony o zagrożeniach duchowych, poświęcając prywatny czas na działalność ewangelizacyjną. Strona o nowennie pompejańskiej, którą teraz oglądasz, istnieje dwa i pół roku, i nic tu się samo nie dzieje: ktoś musi ją serwisować, utrzymywać, obsługiwać korespondencję, rozwijać – i to też działanie charytatywne. Mamy około tysiąca wpisów, ponad 8000 komentarzy – to wszystko wymaga czasu na edycję.

Dlatego gorąco proszę: jeśli chcesz wesprzeć Fundację, zrób to w jeden z możliwych sposobów:

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Faridę 🙂
Marek Woś, Fundacja PKRŚ

 

30
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
12 Wątki komentarzy
18 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
16 Autorzy
kasiaTrzeba sie modlic za Fride.Danusia.Agnieszkabeata majJOANNA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Wenia
Gość
Wenia

Za panią Faridę trzeba się pomodlić. Wszyscy, którzy odmawiają NP niech jedną zdrowaśkę zmówią za tę panią

Trzeba sie modlic za Fride.Danusia.
Gość
Trzeba sie modlic za Fride.Danusia.

Tak,trzeba sie modlic za Fride.

Łukasz
Gość
Łukasz

a 1% podatku można Wam przekazać?

dorota
Gość
dorota

na pewno znajdzie sie jeszcze wiecej takich FARIDOW ale wiadomo ze nie nalezy ich brac na powaznie ,my doskonale wiemy jaki to dar od Maryji ze ta strona istnieje !!!!! DZIEKI !!!!!

Daria
Gość
Daria

Pomodlmy sie za ta kobiete-przy okazji chcialam podziekowac-zamowilam obrazki z Nowenna zeby szerzyc wiare a otrzymal tez obrazki po angielsku (mieszkam w UK)i dwa egzemplarze Krolowej..Bog zaplac!!!

Agata
Gość
Agata

Dziękuję za prowadzenie tej strony. Proszę nie zwracać uwagi na nieprzychylne komentarze i kontynuować dzieło. Ta strona to dar od Matki Najświętszej. Bóg zapłać.

Barbara2
Gość
Barbara2

Pozdrawiam całą Redakcję tej strony i bardzo dziękuję za Waszą pracę, przekazywane treści i wszystkie dzieła, które prowadzicie. Jest to „morze dobra”, które rozlewa się się po świecie i sama Matka Boża Pompejańska nad nim czuwa. A taki jeden, mały złośliwy komentarz jest niczym w tej pracy, można się nawet dziwić, że tylko jeden, bo przecież zły duch szaleje jak widzi taką falę modlitwy, której zatrzymać nie może. Życzę dalszej opieki Matki Bożej w tej trudnej, ale jakże owocnej pracy. Jeszcze raz dziękuję za to, że Jesteście. Szczęść Boże !

Joanna
Gość
Joanna

Ciemnota? – ten brak wiary to CIEMNOTA, dziękuje WAM za wszystko co robicie aby ta strona istniała, Matka Boża wszystko wynagrodzi a modlitwa to prawdziwy DAR, Kto jej nie spróbowała to po prostu CIEMNOTA

teresa
Gość
teresa

Serdeczne Bóg zapłać za prowadzenie strony, za przepiękne czasopismo „Królowa Różańca Świętego”, za książki i również za różance.

adam
Gość
adam

ta strona to dobra robota dla Boga,
trochę ciekawi mnie ile osób dzięki tej stronie odmawia nowennę, czy admin mógłby podać jak dużo osób założyło konto? albo podać ilość wg jakiś innych szacunków
jeśli chodzi o finanse, to może warto jak np. na http://www.dobremedia.org wprowadzić możliwość zapłaty online przez dotpay, tak by ta strona rozwijała się, bo wiele osób przyzna, że świadectwa innych pomagają gdy przychodzi zniechęcenie do odmawiania nowenny

beata maj
Gość
beata maj

kochani nie zważajcie na to co kto mówi lub pisze są to słabe istoty potrzebujące modlitwy i wiary ,mnie spotkało przykre zdarzenie że śmieją się ze mnie że odmawiam kilka różańców dziennie, wcześniej opowiadano im o NP ale są to osoby potrzebujące przebudzenia
pozdrawiam

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witam, bardzo proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pewien ksiądz, któremu niezwykle dużo zawdzięczam, często choruje. Właściwie nie wiem nic dokładniej na ten temat, czy to jest coś poważnego, czy może tylko jakieś lekkie przeziębienia, ale jakoś tak podświadomie często bardzo się o niego martwię. Dwa dni temu zupełnie przypadkiem usłyszałam o czymś takim, jak nowenna pompejańska. Do tej pory jej nie znałam, więc zaciekawiła mnie. Tego dnia jednak już nic więcej nie czytałam o tej modlitwie. Natomiast dziś porannej mszy nie odprawiał ten ksiądz (a robi to praktycznie w każdą sobotę), do tego msza zaczęła się ze sporym opóźnieniem. Nagle… Czytaj więcej »

kasia
Gość
kasia

To bardzo ładnie z twojej strony Duch Święty działa jak chce i skoro czujesz taką potrzebę serca to się módl się dokładnie w takiej intencji jak napisałaś widocznie tego potrzebuje on Pozdrawiam 🙂
P.S Też chciałam przyłączyć się i podziękować bardzo wszystkim kochanym ludziom którzy tworzą tę stronę która jest jak powiew wiatru Ducha Świętego i działa jak chce bo pewnie jak większość też przypadkowo znalazłam tę stronę i odmawiam 2 NP. Chwała Panu za wasz czas poświęcony szerzeniu wiedzy o Maryi.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za odpowiedzi. Wczoraj zaczęłam odmawiać Nowennę i już mnie wciągnęła. 🙂 Wierzę, że wytrwam.

dorota
Gość
dorota

jezeli masz taka potrzebe aby sie za tego ksiedza pomodlic to zrob to natychmiast to na pewno jest mu potrzebne ,wcale nie musisz wiedziec co mu dolega ale po prostu o zdrowie dla niego

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…