Natalia: W końcu ZDAŁAM egzamin na prawo jazdy !!!

Jest to moje 5 świadectwo na tej stronie. Od ostatniego świadectwa Matka Boża wysłuchała dwie moje prośby za co Jej jestem wdzięczna i Bogu i Jezusowi Chrystusowi :)
Read More

Barbara: Światełko od Mateńki

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 2 lutego 2018 r. w święto Matki Boskiej Gromnicznej i zakończyłam 27.03.2018 r. To jest moje trzecie świadectwo a drugie w intencji mojej wnuczki, która od 7 lat zmaga się z nabytą choroba bielactwa. Od pierwszego świadectwa choroba nie postępowała. To była ogromna łaska, pomimo białych plam, które pozostały. Jednak w tym roku pojawiły się nowe plany i większe. Zauważyłam, ze wnuczka zamknęła się w sobie i straciła nadzieje, że uda się Jej pokonać tę krępującą przypadłość.
Read More

Magdalena: Po prostu zaufać

Szczęść Boże! Odmówiłam w życiu 3 Nowenny (niedługo zacznę 4), ciężko mi wypowiedzieć się na temat efektów. Jeśli chodzi o 1, to otrzymałam znak (również wymodlony), który był obietnicą, że moja prośba zostanie wysłuchana, wierzę, że tak będzie, w odpowiednim dla mnie czasie.
Read More

Karolina: wysłuchana modlitwa zdrowia po odmówieniu 27.000 zdrowasiek!

Witam, chciałam dac swoje swiadectwo uzdrowienia mimo ze juz nieraz to robiłam ale czuje ze musze zrobic to jeszcze raz tym razem w calej okazałości. No wiec zaczynajac moja pierwsza nowenne zaczełam w maju 2013 roku oczywiście w intencji zdrowia psychicznego. Przeczytaj Karolina: wysłuchana modlitwa zdrowia po odmówieniu 27.000 zdrowasiek!
Read More

Dorota: Prośba o zaliczenie roku na studiach

Jestem chora nie mogłam się uczyć. Brakowało mi sił i dobrej pamięci. Myślałam, że już nie dam rady, że będę miała poprawki na studiach. Ale udało mi się dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej zaliczyć ten rok studiów. Bardzo się z tego cieszę.
Read More

Izabela: otrzymanie łaski dla syna i matki

Nowennę pompejańską odmawiam od 26 maja br. zauważyłam już w trakcie jej odmawiania, jak wiele łask otrzymuję ja i moja rodzina. 27 czer­wca br. w cudowny sposób uczestniczyłam we mszy świętej o uzdrowienia. Owocem tej mszy jest cudowne polepszenie zachowania mojego syna, który sprawiał mi wiele problemów, jego serce zostało przemienione, syn stał się spokojniejszy i bardziej grzeczny, radosny. Z całego serca dziękuję Matce Bożej, że za jej wstawiennictwem Bóg zsyła na nas tyle łask, ta nowenna daje tyle radości i spokoju.

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tym świadectwem z innymi aby wytrwali w modlitwie i aby jak najwięcej osób ją podejmowało. Matka Boża wysłuchuje, a bezmiar łask jakie otrzymujemy jest ogromny.

Chciałam jeszcze dodać do tego świadectwa następne cudowne wydarzenie, jakie jest udziałem mojej rodziny: na mszy świętej o uzdrowienie w tym samym czasie była moja mama. U mamy stwierdzone zostały podczas pobytu w szpitalu zmiany naczyniowe na wątrobie, została skierowana do onkologa. Podczas kontrol­nego badania 10 lipca br. pani doktor robiąca badanie USG, ku własnemu zdumieniu, nie stwierdziła żadnych zmian naczyniowych na wątrobie – mama została cudownie uleczona. Modlitwa pompejańska czyni cuda, musimy modlić się z wiarą i ufnością i prosić o to, co dla nas jest zgodne z Bożą Wolą. Miłosierdzie Boże nie ma granic. Za wszystko Bóg zapłać.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Izabela: otrzymanie łaski dla syna i matki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kornelia
Gość
kornelia

Dziękuję za to świadectwo, jest jak promień słońca w pochmurny dzień. pozdrawiam

Ryszard
Gość
Ryszard

Oj, duży promień i ciepły w pochmurny dzień, dzięki.

Aga
Gość

Witam wszystkich modlących się, potrzebuję i proszę o modlitwę za mnie, Jestem u kresu wytrzymałości w pracy, odmawiałam kolejna nowenn e (którą kończę juz 8 listopada) za konkretną prace, Dzisiaj dowiedziałam się że raczej nie wyjdzie ta praca, Jestem załamana, tyle nadzieji miała z tą praca, ze Mateczka mnie wysłucha. Az chce mi się płakać i krzyczeć

Ania
Gość

Prosze, pomodl sie za Mojego Syna, ktory sprawia mi ogromne problemy. Odmawiam w jego intencji juz czwarta NP.Otrzymalismy ,jako rodzina, wiele Lask Bozych, wiem ze Matka Przenajswietrza czuwa, ale jesli chodzi o Mojego Syna to niestety „stacza” sie tak bardzo ze az trudno mi o tym piszac. Prosze o modlitwe, wiem ze tylko w niej cala nadzieja.
Bog Zaplac.

Kasia
Gość
Aniu zapisz się do róży różańca rodziców za dzieci albo w swojej miejscowości albo przez internet. Ja też bardzo martwię się o swojego syna chociaż nie sprawia nam zbytnich problemów tylko ludzie postanowili mnie zniszczyć a tak naprawdę największą ofiarą tych działań jest on. Pewien zakonnik polecił mi właśnie tę formę modlitwy jako bardzo skuteczną kiedy mu powiedziałam że odmawiam NP to dał do zrozumienia że modlitwa wzajemna ma większą moc. Ja od kilku tygodni modlę się za niego i inne dzieci właśnie w tej formie. Bo ktoś na tym forum przesłał link http://www.rozaniecrodzicow.pl/ Spróbuj. Oczywiście pomodlę się w Twojej… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Dziekuje Ci bardzo i jeszcze raz prosze o modlitwe, jest mi bardzo trudno.

Magdalena
Gość
Magdalena

No bo tak zawsze jest,że jak Pan Bóg kocha to daje krzyże. Tak samo mam problem z dorastającym synem a i ze starszym też:( Jednak wszystko zawierzyłam Panu i Matce Najświętszej i czekam… i wierzę… Modlę się duuuużo, bardzo dużo. Wspierajmy się modlitwą:)

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.