Iwona: świadectwo o nowennie pompejańskiej

Pragnę złożyć świadectwo o skuteczności nowenny pompejańskiej. od kilku lat mój mąż mimo młodego wieku miał poważne problemy zdrowotne( neurologiczno-ortopedyczne). Mimo niezliczonych, kosztownych wizyt lekarskich u najlepszych specjalistów, rehabilitacji itp, nikt nie umiał jednoznacznie zdiagnozować przyczyny silnych bóli krzyżowo-biodrowych. Od listopada 2012 r do stycznia stan był tak ciężki że uniemożliwiał mu całkowicie chodzenie i funkcjonowanie bez najsilniejszych leków przeciwbólowych.Byliśmy załamani…, wtedy przypadkiem usłyszałam o nowennie pompejańskiej, o tym jak ją odmawiać doczytałam na rosemaria i w lutym 2013r zaczęłam pierwszy raz odmawiać nowennę w intencji uzdrowienia mojego męża. Odmawianie jej zaczęłam z wewnętrznym przeświadczeniem , że na pewno pomoże, ale nie spodziewałam się, że będzie to tak szybko Na kilka dni przed rozpoczęciem części dziękczynnej mąż powracał do normalnego funkcjonowania, od tej pory nie wziął ani jednego leku przeciwbólowego oraz straszny ból niepozwalający chodzić a nawet leżeć minął. Wiem na pewno, że to Matka Boża Pompejańska uprosiła mi tę łaskę a ja winnam dać świadectwo o tym uzdrowieniu. Do tamtego czasu Różaniec był dla nie najtrudniejszą „nudną” modlitwą ale od tej pory z małymi przerwami nieustanie odmawiam kolejne nowenny. I … czas się znalazł, co kiedyś było takie trudne, nawet na jakąkolwiek modlitwę.
Królowo Różańca Świętego dziękuje ci bardzo i módl się nieustannie za nami.Bogu niech będą dzięki.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
MartynaWiktoriaDominikaAgnieszkaBożena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Piekne swiadectwo 😉

Ryszard
Gość
Ryszard

Świetne świadectwo, dzięki, Przypadków nie ma w naszym życiu, wszystko jest zaplanowane. Przypadki są tylko w gramatyce. Pozdrawiam

Bożena
Gość
Bożena

Dziękuję Ci Iwono za tak piękne świadectwo.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

cudowne świadectwo

Dominika
Gość

Skończyłam właśnie odmawiać nowennę pompejańską i nie zobaczyłam jak na razie jej skutków, myślicie, że w moim przypadku Matka Boża mnie nie wysłuchała? Chcę drugi raz odmawiać w tej samej intencji nowennę ale nie jestem pewne czy tym razem starczy mi sił by odmówić ją do końca, nie wiem co robić.

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Módl się.”Proście a będzie Wam dane”. Ja odmówiłam już 3 NP w intencji znalezienia dobrego męża, miłości, teoretycznie żadna z nich nie została wysłuchana jeszcze. Mimo to z każdym dniem dostrzegam malutkie zmiany zachodzące we mnie i coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że ten czas jest mi potrzebny do jak najlepszego przygotowania mnie do związku.My widzimy tylko teraźniejszość a Pan Bóg widzi naszą przyszłość.

Martyna
Gość

Bardzo bym prosiła o modlitwę o uzdrowienie fizyczne dla mnie, jestem w naprawdę ciężkiej sytuacji,każda modlitwa jest dla mnie ważna. dziękuję z całego serca. Bóg zapłać.

- zawsze pod ręką!

Różaniec w formie bransoletki

%d bloggers like this: