Renata: Wierzę, że warto modlić się tą piękną nowenną

Piszę, by złożyć obiecane świadectwo . Nowennę odmawiam od grudnia 2012, oczywiście za każdym razem w ważnej dla mnie intencji. Tym razem pragnę podziękować Matce Bożej za wsparcie i pomoc w trudnej sytuacji finansowej, zresztą w obecnych czasach nie jest to tylko moja dola.Przeczytaj Renata: Wierzę, że warto modlić się...
Read More

Wierząca: Spełniona obietnica

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Moi drodzy jakiś czas temu pisałam tu swoje pierwsze świadectwo. Przyśniła mi się wtedy figura MB, która powiedziała mi "twoje prośby zostaną wysłuchane". Miałam się modlić i cierpliwie czekać. Odmawiałam pompejankę za mojego męża, który jest alkoholikiem.
Read More

Monika: Uwolnienie z nałogów

Wówczas mąż podjął kroki zmierzające do trzeźwości. Narazie nie pije i mam nadzieje ze tak zostanie bo ciężko jest zapomnieć ten straszny czas ale widzę po jego zachowaniu jak się zmienił i wiem jedno:Jeżeli macie podobny problem to tylko modlitwa,nowenna to pomaga.
Read More

Kasia: Dziękuję Ci ukochana Maryjo, że czuwasz nade mną

Kocham Cie i mam nadzieje, ze dzieki Tobie staje sie lepszym czlowiekiem. Prosze Was, kochani, chwytajcie za rozaniec i modlcie sie do Matki naszej z Pompejow.
Read More

Ania: Maryja pomoże w odpowiednim czasie

Ja odmówiłam nowennę po raz pierwszy za pracę. Skończyłam ją odmawiać w pewną sobotę a w kolejny poniedziałek już zaczęłam pracować. To niesamowite bo to praca w szkole a teraz tak trudno dostać taką pracę. Modliłam się również o lepszą pracę dla męża oraz dar potomstwa ale nadal czekam. Wierzę,...
Read More

Ilona: Modlę się chociaż widzę, że w czyjejś intencji jest chyba trudniej

O Nowennie powiedziała mi moja przyjaciółka. Miałyśmy razem zacząć od poniedziałku, żeby się wspierać. Mnie różaniec „zawołał” już w czwartek. Mimo, że mam niepełnosprawne dziecko to pierwszą intencję poświęciłam mężowi. Im ja jestem bliżej Boga – tym On jest dalej. Modlę się o Jego nawrócenie, o to aby odnalazł Boga i doświadczył Jego miłości i miłosierdzia.

Dziś dopiero 29 dzień. Różaniec odmawia mi się dobrze, każdą tajemnicę przeżywam gorąco jednocześnie Bogu dziękując. Dodatkowo czuję siłę bł. Jana Pawła II poprzez poświęcony właśnie przez Niego różaniec na którym odmawiam Nowennę. Niestety- jakoś nie widzę aby mój mąż był gotów. Mimo to będę się modlić do końca a kolejną Nowennę zadedykuję synkowi.
Uwielbiam Wasze świadectwa.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ilona: Modlę się chociaż widzę, że w czyjejś intencji jest chyba trudniej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
MM
Gość

Nie rezygnuj z modlitwy za męża, moze nie ten czas, ale wierz mi, warto czekać na upragnione łaski!

Ilona
Gość
Dopiero co dzieliłam się z Wami moim radosnym odmawianiem Pierwszej w życiu Nowenny za męża kiedy nagle wszystko tak bardzo się zmieniło. W części dziękczynnej przechodzę przez mękę. Nie chce mi się modlić, do modlitwy podchodzę „na siłę” i z niechęcią. W trakcie odmawiania różańca ciężko mi się skupić, mam problem z rozważaniem poszczególnych tajemnic. Często kończę w nocy siłą woli. A dziś wręcz ledwo wysiedziałam w Kościele!!!! Co mi się wcześniej nie zdarzało. Dziś poszłam do spowiedzi, że mi tak ciężko i ze skupieniem i z ochotą. W trakcie rozważania czytania przyszło mi do głowy „co Ty tu robisz?… Czytaj więcej »
Łucja
Gość
Łucja
dziękuje Wam za te świadectwa.Pragnę przekazac słowa Mojej Babci,która nie widzi prawie,i nie wstaje sama z łożka.Babcia,odmawiając N.POM.(za duszę ś.p.wnuka,a mojego kuzyna),bardzo żle się czuła,ciągle ktos Jej przeszkadzał(bez- pośrednio i pośrednio),brakowało Jej sił,słyszała dziwne,złosliwe podszepty.Tym bardziej żarliwie się modliła.Wiele osób śmiało się z Jej modlitw.Równo w pól roku po zakończeniu Różańca (było to 15.o8.-przypadek?NIE!Święto Wniebowzięcia Maryi)szczęśliwa,ZBAWIONA dusza zmarlego kuzyna przyszła do Babci we śnie,przekazując tę radosną dla całej rodziny i przyjaciól NOWINĘ!moja BAbcia zachęca wszystkich do wytrwałego,cierpliwego odmawiania tej CUDOWNEJ NO-WENNY dzien po dniu,ufając BOżej Opiece.Prosi też,aby modlic się za dusze czyścowe,bo One same za siebie nie moga się modlic.A… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!