Marcin: Miłosierdzie spłonęło na mnie

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem o Nowennie Pompejanskiej. Odmawiam juz piąta i nie przestanę się modlic do końca moich dni. Nowenna jest jak powietrze bez niej już nie umiem żyć. Pierwsza odmawialem za to żebyśmy mieli upragnione dziecko. Staraliśmy się 2 lata bezskutecznie i po dwóch miesiącach od skonczenia Nowenny...
Read More

Krystyna: Odmienione życie

Przebaczyłam mężowi i jego kochance, a moje życie nabrało sensu, spłynął na mnie spokój.Mam nowe małe mieszkano,w którym rozpoczynam nowe życie.
Read More

Iz: O niebo dla babci

Swoją drugą nowennę zaczęłam odmawiać w Wielkanoc tego roku. chcialam odmówić ją za duszę babci, która zmarła ponad 3 lata temu. Babcia zajmowała się mną, gdy byłam mała, mam wiele pieknych wspomnień z tamtego czasu, do dziś pamiętam momenty w których dawała całe swoje serce by spędzić z nami miło czas.
Read More

Czciciel: Długo oczekiwane potomstwo.

Szykując się do trzeciego programy zaczęliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską prosząc Maryję o dar potomstwa.
Read More

Ania: Dziękuję Matko Boża za zdrową córeczkę

Dwa miesiące przed rozwiązaniem postanowiłam pomodlić się do Matki Bożej Pompejańskiej abyśmy obie z córką szczęśliwie przeżyły poród, bez komplikacji, aby urodziła się zdrowa i zdrowo rosła. Koniec nowenny przypadał na trzy dni przed terminem. Wiem, że powinno się odmawiać NP tylko w jednej intencji, ale nie starczyłoby mi czasu...
Read More

Iga: Nigdy moja wiara nie była tak silna i czysta jak teraz

Jestem w trakcie 4 nowenny. pierwsza i trzecią odmówiłam w intencji pracy, drugą w intencji rodziców a czwartą dziekczynną za otrzymane łaski w intencji nawrócenia osoby lub duszy, którą wybierze sam Pan Bóg i Maryja. Moje problemy rozwiązują się powoli czasem na moje własne życzenie, bo mam tendencje do urudnania sobie życia.Ale wiem to na pewno, że gdyby nie nowenna, gbyby nie wiara w to, że Najświętsza Panna Pompejańska jest najlepszą powierniczką i pragnie naszego dobra, gdyby nie to, nie wiem jak moje życie by wyglądało dzisiaj.

Nowenna dała mi ogromne pokłady sił dzięki, którym mogłam pokonać trudności.w efekcie po pół roku dostałam pracę. Mam nadzieję, że niługo stanę na nogi i uwierzę w to, że czeka na mnie lepsze jutro. Lepsze bo z Maryją. Nigdy moja wiara nie była tak silna i czysta jak teraz.

Boga trzeba prosić i wierzyć, że to co się nam przydarza, nie przydarza się przypadkowo. Z każdej sytuacji w życiu musimy wyciągnąć wnioski. Im prędzej zrozumiemy sens naszych trosk i radości tym szybciej jesteśmy w stanie pokonać problemy. Bóg doświadczył mnie brakiem pracy, bo chciał bym do Niego wróciła, ale sama w własnej woli i tak też uczyniłam.To był proces powolny, bo może sie wydawać, że się nawróciliśmy, ale dopiero gdy całkowicie oddajemy się Jego woli, całkowicie Mu zaufamy i powerzymy Mu nasze życie, dopiero możemy powiedzieć, że wierzymy. A wiara naprawdę czyni CUDA. Nowenna zawsze będzie obecna w moim życiu, dziękuje Bogu, że dał mi szansę zrozumieć to co było w moim życiu złe.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Iga: Nigdy moja wiara nie była tak silna i czysta jak teraz"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Przepiękne świadectwo! Masz w sobie wielką wiarę i pokorę. To słowa Pana Jezusa: Twoja wiara cię ocaliła! Chyba najtrudniej przyznać, że się jest grzesznikiem i zrozumieć sens cierpienia. Ja kiedyś pytałam Pana Boga dlaczego taki los mnie spotyka? Ale byłam pyszna i widziałam wszędzie swoje „Ja”. Zrozumienie tego wszystkiego zabrało mi strasznie dużo czasu. Mnie się tylko wydawało że wierzę. I również podobnie jak Ty Igo, dziękuję Panu Bogu za całe zło, które mnie spotkało bo gdyby nie ono, nie poznała bym ogromu Jego miłosierdzia!Chwała Panu Bogu, bo któż jak Bóg!

Kamila
Gość
Kamila

Chwała Panu za wszystkie łaski, których Ci udzielił!

Agnieszka
Gość
Agnieszka
Święte słowa Iga ! Tak właśnie jest . Posłużę się teraz swoim przykładem bo czuję , że musze się tym podzielić z innymi . Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny ( jedna po drugiej ) . Spłynęło na mnie i na moją rodzinę wiele łask , bardzo przybliżyliśmy się do Boga i robimy to wciąż . Czasem były one dla mnie ważniejsze niż sama intencja : ) . Już na początku pierwszej Nowenny zaczęła w cudowny sposób spełniać się moja intencja ale nagle cała sprawa stanęła w pół drogi i jeszcze nie ma rozwiązania . Zaczęłam się więc zastanawiać czy… Czytaj więcej »
Iga
Gość

Nie jest łatwo. Mimo, że człowiek robi wszystko by wszystko było dobrze, to i tak na drodze spotyka trudności, które wydają się nie do pokonania. Wtedy jedyną możliwością jest poddanie się woli Boga. Oddajmy nasze życie w ręce Boga. Niech on nas poprowadzi. Gdyby nie zaufanie do Najświętszej Marii Panny i wszystkich Świętych, do których zanoszę moje prośby, pewnie nie wytrzymałabym tego psychicznie. Łaska wiary w spełnienie modlitw jest dla nas niejednokrotnie ratunkiem. Cieszę się, że mam powierników, którym ufam bezgranicznie i Wam tego życzę.

Mirka
Gość
Tak-zgadzam się,że modlitwa czyni CUDA-doświadczyłam tego już kilka razy-Dziękuję Ci Najukochańsza Mateńko!!! NP odmawiam pierwszy raz(chociaż kilka lat temu moja siostra prosiła mnie abym zaczęła odmawiać NP o uwolnienie z nałogu mojego syna,ale ja wręcz pokłóciłam się z nią mówiąc,że mam trudność odmówić 2 dziesiątki Różańca Św.a co mówić 50-zresztą Panu Bogu nie trzeba się naprzykrzać-dziś widzę jak byłam w błędzie,ile Łask mnie ominęło)od pierwszego dnia odmawiania NP towarzyszy mi radość,spokój,harmonia w moim życiu-syn od ponad miesiąca jest w abstynencji i zachowuje się wzorowo.Wszystko się super układa,jestem radosna,chętna do pomocy i do życia.Chwała Ci Mateńko Różańcowa!!!Proszę odmawiajcie Różaniec to największa… Czytaj więcej »

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?