Damian: Jestem szczęśliwy

Witam, na początku roku 2017 spotykałem się z moją dziewczyną, chodziliśmy ze sobą ponad rok i w tedy myślałem że nasz związek był idealny ale niestety moja dziewczyna zdradziła mnie i zaczęła się spotykać z moim najlepszym przyjacielem, były to dla mnie najgorsze chwile w rzyciu, drugi dzień po rozstaniu zacząłem odmawiać nowennę o spotkanie na mojej drodze kobiety z którą stworze szczęśliwy związek ale Maryja dała mi wtedy chyba najpotrzebniejszą łaske.
Read More

Anna: wasze świadectwa naprawdę dają siłę!

Witam serdecznie, często czytam wasze świadectwa i niejednokrotnie dały mi siłę, aby się nie poddawać i wierzyć, że nasza Mateczka w niebie wysłuchuje wszystkie prośby. Od kilku dni "chodzi za mną" myśl aby i moje świadectwo tu zamieścić. Przeczytaj Anna: wasze świadectwa naprawdę dają siłę!
Read More

Kasia: jest troszkę lepiej, będzie dobrze, wierzę w to

Odmawiam teraz modląc się o polepszenie mojego stanu zdrowia, choruję na endometriozę. Mam torbiel już ponad 10cm. Wczoraj byłam na badaniu i lekarz powiedział, że ma ona 8,7cm. Sam określił, żę te różnice to pewnie błąd pomiaru, ale ja nie wierzę. Wiem, że to za sprawą Matki Bożej, jej łask, modlitwy
Read More

Temat: Modlitwa o pracę mojego męża

Pisałam już raz świadectwo o pracy moje go męża,ale potem znòw ja stracił,,,,mieszkamy w Niemczech,I nie jest tu łatwo żyć gdy NIE make sie pracy I gdy ma sie polskie serce ❤️. W 2008 ROKU nasz syn miał przyjać święcenia na diakona a rok pòźniej na kapłana, studiował I był na misji ,,cały czas prosiłam BOGA aby mogliśmy to wszystko zapłacić -wszystko trzeba samemu płacić,,w 2008 ROKU zaczęła upadać firma gdzie maż pracował, nie otrzymali pieniedzy za 1 m-c ,ani za nadgodziny z kilku m-cy,, Ja ,,tez nie miałam pracy,,,,,nie upadaliśmy na duchu 🌈 0koło 7 Lat trwało to wszystko,,,
Read More

Ela: Czekam z nadzieją.

Napewno Nowenna Pompejańska przyniosła mi dużą ulgę, sprawiła, że jestem spokojniejsza. Nadal modlę się w tej swojej intencji oraz w intencji o zdrowie i pomyślność dla mojego wybranka. Cześć i chwała Panu Bogu i Matce Bożej!
Read More

Gosia: w intencji znalezienia pracy

W czerwcu 2013 roku dowiedziałam się, że moje dotychczasowe stanowisko pracy zostanie zlikwidowane i tym samym zostanę zwolniona. Nie umiałam sobie z tym poradzić, zaczęłam się gorąco modlić. W internecie trafiłam na informacje o Nowennie Pompejańskiej. Od pierwszego dnia jej odmawiania ogarnął mnie wewnętrzny spokój, takie niewytłumaczalne wewnętrzne przekonanie, że wszystko dobrze się skończy. Nowennę w intencji znalezienia pracy odmawiałam dwa razy i ostatniego dnia otrzymałam informację, że dostałam pracę. Po ponad czterech miesiącach bezskutecznego poszukiwania! Na tym się nie skończyło. Tego samego dnia otrzymałam informację o tym, że zostałam zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji na moje wymarzone stanowisko. Wierzę gorąco i modlę się o pomyślne zakończenie rekrutacji. Odmawiam nadal Nowennę Pompejańską. Potwierdzam – jest to istotnie nowenna nie do odparcia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
gabrielaRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

To są właśnie CUDA! Takich oczekujemy i MB nam je daje.

gabriela
Gość
gabriela

witam wszystkich,wczoraj ukonczylam 54 dniowa nowenne pompejskà,prosilam Matke Bozà o pomoc w znalezieniu pracy,podczas odmaiwania nowenny wpadlo mi niespodzianie pare groszy,ale pracy niesterty nie znalazlam,moze to dlatego ze nowenna zostala odmòwiona jednym ciàgiem gdyz zwykle pomijalam niedziele,nie wiem troszke jestem zawiedziona ale ciàgle wierze ze Matka Boza mnie nie opusci:

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!