Michał: moja modlitwa za rodziców

Szczęść Boże! Gdzieś w lutym-marcu 2014 roku, już nie pamiętam, zacząłem pierwszą w życiu ukończoną nowennę pompejańską. Odmawiałem już od dwóch lat mniej lub bardziej regularnie różaniec więc nie miałem jakiegoś paraliżującego strachu przed próbą nowenny (chociaż kiedy kilka miesięcy wcześniej spróbowałem ją rozpocząć, skończyłem na 9. dniu, szczerze mówiąc)....
Przeczytaj całość

Krzysztof: Nowenna pompejańska – sposób na piękne życie

Od dłuższego czasu próbowałem zmobilizować się do napisania tego świadectwa. Pierwszą nowennę rozpocząłem na początku tego roku (2017), w tej chwili odmawiam piątą. Mimo, że już dużo wcześniej "coś" ciągnęło mnie, aby rozpocząć tę modlitwę, to dopiero świadectwo mojego brata, który pewnego dnia przyznał mi się, że odmawia nowennę pompejańską, zmobilizowało mnie do jej rozpoczęcia.
Przeczytaj całość

Grażyna: Dziękuję za wysłanie moich modlitw

Witajcie, pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy odmawiają tę piękną nowenne. Odmówiłam juz 3 nowenny rozpoczęłam 4,ale jakoś trudno zebrać mi się do napisania świadect
Przeczytaj całość

Marianna: Dziękuję za wszystkie łaski

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat wcześniej, ale jak wielu sądzi, ja też uznałam, że nie dam rady. Ostatnio miałam wiele trosk głównie związanych z córką i jej problemami życiowymi. Modliłam się dużo w intencji jej nawrócenia i pewnego dnia znalazłam w kościele małą książeczkę z nowenną. Wzięłam ją...
Przeczytaj całość

Monika: Na sto procent zawierzyłam i dostałam piękny owoc

Szczęść Boże. Modliłam się i nie ustępowałam w tym, że Matka Boska mi pomoże , gdyż nie była to moja pierwsza nowenna.
Przeczytaj całość

Dominika: Matka Boża jest wielka!

Witajcie.Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską w intencji mojego taty, który sam wychowuje mnie i brata, gdyż mama zmarła.Wczoraj zakończyłam nowennę. Modliłam się o najpotrzebniejsze rzeczy dla taty takie jak: zdrowie, wiarę i pomoc materialną, gdyż tata buduje nam dom. Głęboko ufam Matce Bożej iż pomoże memu tacie w wychowaniu mnie i mego brata.

Najświętsza Panna Maryja prosi abyśmy głosili wszystkim jej wielkie miłosierdzie. Moja intencja nie była nadzwyczajna ale dla mnie bardzo ważna. Maryja pomaga wszystkim!!! Po odmówieniu nowenny poczułam jaką mam silną więź z Matką Bożą, mimo,iż nie mam mamy wiem,że opiekuje się mną właśnie NPM! Właśnie zaczynam drugą nowennę, tym razem za brata i mam nadzieję, że w niej wytrwam gdyż wiem, że MAryja na pewno mi pomoże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Dominika: Matka Boża jest wielka!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Jesteś cudowną osobą , myślę że Maryja będzie Cię prowadzić w życiu i wraz z Twoją mamą cieszą się widząc tak wspaniałą i mądrą dziewczynę
Niech Tobie i Twoim najbliższym Bóg błogosławi a Maryja otacza Was swoja opieką

Kasia
Użytkownik

Piękne świadectwo. Życzę Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego dobrego. Z taką wiarą na pewno będzie dobrze.

Magda
Gość

Bardzo poruszające świadectwo ;). Z Twoja pokorą dostąpcie wielkich łask ;).

Ewa
Gość

Bardzo piękne świadectwo. Maryja Was tuli do serca- głęboko w to wierzę:)

JOANNA
Gość
JOANNA

Daj Boże wszystkim dzieciom mieć taką wiarę, to nastąpi odrodzenie w Duchu Świętym i wszyscy powierzając się Maryi dojdziemy do prawdy w Chrystusie Panie.

Dominika
Gość

Dziękuję za tak miła słowa, myślę, że to właśnie mam dodaje mi sił abym się modliła 🙂

Ania
Gość

Swietne swiadectwo.Napewno otrzymasz wszystko o co prosisz!

Majka
Gość

Śliczne świadectwo! Aż łezka zakręciła się w oku. Twoje modlitwy nie tylko pomogą twojemu tacie i bratu, ale również innym. Modlitwa dzieci ma niesłychaną moc. Pozdrawiam i proszę, nigdy nie ustawaj się modlić.

Ola
Gość

Swoimi słowami dotknęłaś mojego serca.
Ja także „wiem”, że Maryja Tobie pomoże. I trzymam kciuki!

Obrazki z nowenną pompejańską?