Agata: O gdyby cały świat wiedział jaka jesteś dobra (…) wszystkie stworzenia uciekały by się do Ciebie !!!

Wtedy z wyjątkiem starszego syna, nasza rodzina przeżyła nawrócenie, poznaliśmy moc Różańca świętego i Miłosierdzia Bożego. Nie mogę uwierzyć ile od tamtej pory się zmieniło w naszym życiu i nadal się zmienia. Dostąpiliśmy łaski i nasza córeczka urodziła się zdrowa.
Read More

Karolina: Uzdrowienie duszy i ciała

Szczęść Boże! Pragnę złożyć świadectwo mojej pierwszej już zakończonej Nowenny Pompejańskiej,była ona w intencji o własne uwolnienie od złego,które mnie dręczylo. Matka Boska niesamowicie mi ukazała drogę do tej modlitwy wszystko znalazłam przez "przypadek" i już pierwszego dnia po zmówieniu różańca Przeczytaj Karolina: Uzdrowienie duszy i ciała
Read More

Teresa: Krok w dobrą stronę

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Właśnie zakończyłam odmawianie dwóch nowenn jednocześnie. Jedną odmawiałam w intencji poczęcia dziecka, drugą w intencji nawrócenia mojej siostry i opieki Bożej nad siostrzenicą. Na razie jeszcze moje prośby nie zostały spełnione, chociaż Bóg dał mi pewien znak, że moja pierwsza prośba zostanie spełniona, w każdym razie tak to odczytuję. Na razie jednak stał się inny "mały cud".
Read More

Justyna: Wiele dobrych rzeczy…

Wiem, że gdyby nie Matka Najświętsza nie byłoby to możliwie. Cudem uniknęłam poważnego wypadku, zmieniłam pracę i naprawiam właśnie relację z mężczyzną, na którym mi bardzo zależy.
Read More

Emilia: Łaski niezliczone

Ostatnią nowennę ofiarowałam Bogu za dusze w czyśćcu cierpiące i czuję ich wstawiennictwo i opiekę.
Read More

Barbara: Polecam nowennę wszystkim bez pracy

Chciałam podziękować Królowej Różańca Świętego za otrzymaną pracę . Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny pompejańskie . Pracy szukałam rok . Wiem , że to dzięki Matce w Niebie . Polecam nowennę wszystkim bez pracy . Ufajcie , a Matka Boża zajmie się waszymi problemami , rozwiąże je w najlepszy sposób.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Barbara: Polecam nowennę wszystkim bez pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
katarzyna
Gość
katarzyna

Cieszę się razem z Tobą. Rownież modlę się o znalezienie pracy.Pozdrawiam 🙂

ungasebenzi
Gość
ungasebenzi

2 lata nie mam pracy, nikt i nic nie pomaga

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?