Ufna: Pomoc w ważnej sprawie

Szczęść Boże, Pragnę podziękować za pomoc w ważnej dla mnie sprawie, mianowicie sprzedaży nieruchomości. Wiele osób z mojej rodziny i ja modliło się w tej intencji. Ja modliłam się również modliłam się w tej intencji do św. Marty, która jest bardzo pomocna w trudnych sprawach. Dziękuję za okazaną pomoc! Niemożliwe stało się możliwe. Bóg zapłać!
Read More

Iwona: Prośba o zdrowie

Właśnie wtedy pytając się co słychać dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej i jej skuteczności . Jestem osoba wierzącą ale przez ostatnie lata zawsze los mnie i mojej rodziny nie oszczędzał . Zawsze działo się coś co powodowało ,że coraz bardziej odwracałam się od Boga.
Read More

Małgorzata: Znak z Nieba

Przyszła kolej i na mnie, aby złożyć świadectwo. Jak większość o nowennie dowiedziałam się z internetu. Odmówiłam już 4 nowenny pompejańskie. Pierwsza i czwarta dotyczyła zdrowia mojej córeczki, która od urodzenia cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Najtrudniejsza była dla mnie 4 nowenna a właściwie jej koniec, przestałam wierzyć, że...
Read More

Izabela: Życie bez Boga jest świadomym utrudnianiem sobie go!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Witam wszystkich, to moje trzecie już świadectwo, nie będę Ich przytaczać. To będzie jednak długie.
Read More

Piotrek: Matka zawsze nas wysłucha!

Witam wszystkich, którzy uciekają się do różańca świętego. Ja już kiedyś pisałem swoją historię ale dziś z wielką radością mogę napisać, że Matka Boża mnie również wysłuchała. Swoją pierwszą i jak do tej pory jedyną nowennę zakończyłem 17.12.2013r. Nowennę odmawiałem w intencji znalezienia pracy, z czym miałem olbrzymie problemy. Przeczytaj...
Read More

Barbara: odmawiając tę Nowennę, doświadczamy obecności Boga

Chwała Królowej Różańca świętego w Pompejach.Chciałam podziękować Matce Bożej Różańcowej za dobrą pracę.Moja firma uległa rozwiązaniu, a ja zostałam sama z dziećmi, dodatkowo byłam mobingowana w pracy,trudno opisać, jak się ze mną obchodzono. Przez ten czas pokornie to znosiłam i modliłam się do Matki Bożej Pompejańskiej.Nie miałam czasu za bardzo szukać pracy,bo trudno mi było oderwać się od modlitwy, Klęczałam przed Najświętszym Sakramentem z różańcem.W domu dzieci pytały jak ja chcę znaleźć pracę, jak tylko się modlę.

Zapukałam w końcu w jedno miejsce i odmówiono mi, był dzień 13 maja godz.15, co uznałam za światełko nadziei, niestety odmówiono mi.Kiedyś spowiednik poradził mi,abym mówiła każdemu kogo znam,że szukam pracy,żebym wyruszyła do urzędów itd.nie mogłam wyjść z jakiejś niemocy,sytuacja się powtórzyła,przy spowiedzi usłyszałam po raz drugi to samo.

Wykonałam jeden telefon i zostałam umówiona, jeszcze trochę trwało oczekiwanie, ale ja miałam teraz już pewność, że Matka Boża mnie nie zawiedzie. W końcu otrzymałam bardzo dobrą pracę,za wyższe wynagrodzenie,a Bóg mnie wspiera i pomaga nieprawdopodobnie,leczy moje zranienia i tam, gdzie byłam poniżona podnosi a nawet wywyższa, to byłby temat na osobne świadectwo.

Dodam tylko, że z tego pierwszego miejsca równolegle otrzymałam propozycję, a więc 13 maja i Godzina Miłosierdzia nie były przypadkiem, Bóg przez ręce Matki Bożej Różańcowej w Pompejach, jeszcze pozwolił mi w swej łaskawości wybierać.Przedtem cierpiałam bardzo i długo, nabawiłam się nerwicy lękowej,wszystkiego się bałam,z tego też po jakimś czasie zostałam uzdrowiona, to jest zaledwie skrót,ale powiem tak : odmawiając tę Nowennę, doświadczamy obecności Boga nie tylko w tym o co prosimy. Chwała Panu !!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Barbara: odmawiając tę Nowennę, doświadczamy obecności Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość

Dziękuję serdecznie za to piękne świadectwo, mam podobną sytuację, tylko dodatkowo razem z mężem straciliśmy pracę. Odmawiam tą przepiękną modlitwę i mam nadzieje że jakoś wszystko dobrze się poukłada.
Agata

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję za świadectwo, ja modlę się już długo nowenną o zmianę pracy, bo w obecnej nie daje rady już wytrzymać, i mobbing i atmosfera fatalna,Obroniłam licencjat w maju br, i była nadzieja na pracę na miejscu, ktoś obiecał , ze mi pomoże i ją dostanę. Niestety wczoraj dowiedziałam się, że nie ma funduszy na etat dla mnie, Poczułam straszny ból,rozgoryczenie, i płakałam długo. Nowennę kończę 8 listopada,nie mam już siły,nawet złe myśli mi chodzą po głowie. Chcę wierzyć że Mateczka ma inny plan,Jakoś nie czuję obecności Mateczki,

Iwona
Gość
Ja również straciłam pracę w lutym tego roku i od tego czasu bezskutecznie poszukuję nowego zatrudnienia. Mam 53 lata i zdaję sobie sprawę jak w tym wieku traktowane są osoby na rynku pracy. Całą nadzieję i wiarę w pomoc w tej sytuacji złożyłam w ręce Boga Ojca , Jezusa i Mateńki odmawiając od tygodnia różaniec Pompejański. Niniejsze świadectwo daje moc, wzmacnia wiarę i zmniejsza poczucie lęku i strachu przed przyszłością Oby takich świadectw było jak najwięcej. Dziękuję Ci Basiu i niech Ci się wiedzie pod opieką i miłością ukochanej Mateńki. Wspomnij proszę o mnie i o innych siostrach i braciach,… Czytaj więcej »
Marek Woś
Gość

Piękne świadectwo!

Rysia
Gość

Basiu nawet nie wiesz ile radości sprawiło mi przeczytanie Twojego świadectwa! jestem w podobnej sytuacji, z tą tylko różnicą, że nadal muszę pracować w miejscu gdzie jestem bardzo mobbingowana… ale modlę się o zmianę pracy, a moje cv rozesłałam już w setkach egzemplarzy 😀 cieszę się Twoim szczęściem i pozdrawiam!

Barbara2
Gość
Barbara2

Piękne świadectwo, dające dużo nadziei. Bardzo się cieszę, że otrzymałaś tyle łask ! To mnie trzyma na duchu, żeby nie ustawać na modlitwie, tylko zawierzyć Bogu i dać Mu czas na działanie w naszym życiu. Mnie również NP wyciągnęła z okropnej nerwicy lękowej i depresji spowodowanej kumulacją problemów nie do udźwignięcia. Choć nie otrzymałam jeszcze tego o co się modlę (odmawiam 3 NP, każda w innej intencji) nie wyobrażam sobie życia bez różańca, ta modlitwa po prostu uzależnia a dzień bez różańca wydaje się zmarnowanym i straconym.
Pozdrawiam i z Bogiem !

GUCIO
Gość

Świadectwo śliczne. Ja jutro też mam spotkanie w sprawie pracy, proszę o modlitwę.

Madźka
Gość
Madźka

Ja mam 50 lat, jestem po studiach. Modlę się o pracę już kilka lat i nic….Dużo łask otrzymuję ale … nie pracę. Tak bardzo mi żal ale zgadzam się z wolą Bożą.

emi
Gość

witaj basiu.dziekuje ci za swiadectwo ktore dalo mi nadzieje na uzdrowienie.kiedy weszlam na strone ze swiadectwami twoje odrazu rzucilo mi sie w oczy ale ominelam je.prezczytalam wiele innych i juz chcialam wylaczyc ale cos mnie tknelo zeby przeczytac i twoje,tez cierpie na nerwice lekowa od pol roku i jest mi z tym bardzo ciezko.modle sie o uzdrowienie,raz jest leppiej raz gorzej ale nerwica ciagle jest.ufam ze ta choroba po cos jest jak rowniez ze tylko na jakis czas.jak przeczytalam o twoim uzdrowieniu dziekowalam panu za ta wielka łaske dla ciebie i ufam ze mnie tez pomoze.Badz pozdrowieona Matko Rozanca Swietego.

STANISŁAW
Gość
Mam na imię Stanisław i modlę się o uzdrowienie i pokonanie raka żołądka dla mojej ciężko chorej siostry ,Heleny po raz siódmy ,wierzę głęboko Matce Bożej Pompejanskiej że moja chora siostra zostanie uleczona,Matko Boża ulituj się nad nią i ulecz jej chorobę o to Ciebie błagam, będę się modlił i proszę ja niegodny Twój czciciel ,Abyś mnie wysłuchała.
Kamila
Gość
Kamila

Wspaniałe świadectwo! Bardzo proszę o chociaż krótką modlitwę za mnie, dziś jest 41 dzień mojej Nowenny, a modlę się o uzdrowienie mnie z lęków i wszystkiego co za tym idzie, dziś już nad ranem nie mogłam spać, obudziłam się i targały mną ogromne lęki i niepokój, załamana, że nic mi już nie pomoże zalewałam się łzami :(… Nie wiem czy to moja choroba czy Zły tak miesza… Potrzebuję modlitwy +

Obrazki z nowenną pompejańską?