Danuta: wdzięczna za wszystko

Witam wszystkich serdecznie.Jest to moje pierwsze świadectwo,mimo odmówionych 6 nowenn,sama nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z napisaniem.O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się w grudniu 2013r.z internetu,przeczytałam i pomyślałam że Ona nie jest dla mniePrzeczytaj Danuta: wdzięczna za wszystko
Read More

Aleksandra: Spokój i nadzieja

Pragnę złożyć tutaj też swoje świadectwo. O Nowennie dowiedziałam się z ,,Gościa Niedzielnego", potem trafiłam na tą stronę w internecie. Zaczęłam czytać niektóre świadectwa, trwało to parę tygodni i dojrzewałam... 1 XI ub. roku zaczęłam odmawiać pierwszą nowennę. W zasadzie dwa dni przed rozpoczęciem zmieniłam planowana wcześniej intencję. Dowiedziałam się...
Read More

List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego.

Mąż dostał pracę w Polsce, mieszkanie znaleźliśmy ze zgodą na psa w Polsce. Mieszkamy obok parafii Królowej Różańca Świętego.
Read More

Natalia: Wysłuchana w 100% !!!

Pamiętajcie nie poddawajcie się Matka Boża was słyszy i zanosi wasze prośby przed oblicze Boga, prędzej czy później będziecie wysłuchane nie martwcie się o to.
Read More

Marlena: O cokolwiek prosicie…

odmawiam trzecią pod rząd Nowenne. Pierwszą intencja to było poprawienie sytuacji rodzinnej i finansowej. Druga Nowenna w intencji aby rzeczy przedmioty przestały sie psuć. Bo do tego stopnia wszystko sie psulo ze tylko Matka mogła nam pomóc. Tak weszlo mi w krew odmawianie ze bez dnia przerwy zaczęłam odmawiac trzecią.
Read More

Anna: nigdy się nie poddawajcie, zawierzmy i trwajmy dalej!

Witam Drodzy! Zbliża się 13 listopada i ważna data dla mnie,to właśnie tego dnia rozpoczęłam swoją pierwszą nowennę pompejańską  i rocznica przybycia do Pompejów obrazu MB Królowej Różańca Św. Rok temu miałam tysiące pytań czy powinnam rozpocząć nowenne,czy podołam i wytrwam.Teraz z upływem czasu powiem udało się podołałam a potem były kolejne i kolejne i tak teraz trwam w 7 Nowennie pompejańskiej.

Intencje były ròżne,modliłam się za chorą koleżankę,za siebie,teraz modlę się za chrześniaczkę. Zaraziłam Nowenną moje koleżanki i jestem z tego dumna.
Za pośrednictwem Redakcji poznałam całą historię Królowej Różańca Św.za sprawą kwartalnika ale i książek Waszego Wydawnictwa.

Całym sercem dziękuję i mogę śmiało powiedzieć że na tym nie poprzestane.Zachęcam Was Drodzy do odmawiania i nigdy się nie poddawajcie,nie zaprzeczam czasem jest ciężko,bo też przechodziłam przez takie próby,ale zawierzmy i trwajmy dalej.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Z Panem Bogiem i Maryją 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Anna: nigdy się nie poddawajcie, zawierzmy i trwajmy dalej!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Myślę nad rozpoczęciem drugiej w swoim życiu Nowenny Pompejańskiej, więc Twoje świadectwo potraktuję jako znak, że warto!

teresa
Gość
teresa

Ewo – warto.Może nie wszystko jest tak jak my tego chcemy, ale Maryja wie co jest dla nas najlepsze.Jeżeli chcę się uspokoić, nie słyszeć kłótni w domu to biorę różaniec do ręki i już wiem że będzie wszystko dobrze. A więc zaufajmy Panu Bogu i jego Matce.

Obrazki z nowenną pompejańską?