grażyna: uzdrowienie oczu mojej duszy

odmawiam czwartą Nowennę Pompejańską i dawałam świadectwo łask jakie otrzymałam wraz z rodziną za którą się modlę do naszej Mateczki. Jednak teraz napiszę o tym jak sami się musimy zmieniać. Bardzo znieważył mnie brat męża więc miałam ogromny żal do niego. Po pewnym czasie przeprosił mnie mnie zachowując swoją wyższość...
Przeczytaj całość

Jolka: Przez Maryję do Boga – to się dzieje naprawdę

NP poznałam rok temu i odtąd nie rozstaję się z różańcem.Już nie pamiętam która to z kolei nowenna 8,9,10 dla mnie to bez znaczenia (kilka razy odmawiałam 2 jednocześnie). Przeczytaj Jolka: Przez Maryję do Boga – to się dzieje naprawdę
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nowenna o zajście w ciążę

Wciaz czekam na ta upragniona ciaze ale do tej pory doswiadczylam sporo lask od Najswietszej Maryji Panny dla mnie i mojego meza.
Przeczytaj całość

Marianna: To niewiarygodne!

Nazywam sie Marianna I o nowennie pompejanskiej nigdy nie slyszalam.Pewnego dnia szukalam na internecie modlitwy do sw. Rity gdy natknelam sie na nowenne.Przeczytalam co to takiego.Zapoznalam sie ze swiadectwami i postanowilam ja zaczac.Piersza nowenny ofiarowalam za blogoslawienstwo w rodzinie.
Przeczytaj całość

Beata: Opieka przed operacją

Jednakże, po tych wszystkich trudnościach i ryzykach, wszystko okazało się być dobrze. Wszelkie badania przedoperacyjne wykazały, że siatkówka ma się dobrze i nic jej nie grozi, a nawet gdyby, to można byłoby to przed operacją naprawić.
Przeczytaj całość

Anna: Matka wie co jest najepsze dla jej dzieci

Spotkałam w swym życiu kogoś wyjątkowego, od początku znajomości towarzyszył mi różaniec. Tak bardzo chciałam by nam się udało być razem mimo wielu przeciwności.Niestety być może nawarstwiające się problemy lub coś innego sprawiło że zaczęło się między nami psuć. W moim życiu też zaczęło się dziać bardzo źle. Trafiłam wtedy na stronę o Nowennie i chociaż spotkałam się z opiniami , że nie powinniśmy modlić się o miłość konkretnego człowieka. ja się modliłam, wierze , że nasz Ojciec obdarzy nas łaskami dla nas najlepszymi a modlitwy potrzebowałam ja najbardziej. Był czas kiedy było bardzo bardzo źle jednak z drugiej strony otrzymywałam wiele innych łask. Nowennę zakończyłam, w chwili obecnej oddaliliśmy się jednak ten czas pomógł mi zrozumieć że najpierw uzdrowić muszę swoje życie i można powiedzieć że otrzymałam drogowskaz jak to zrobić. Czekam jednak nadal z utęsknieniem na najcudowniejszy skarb jakim jest miłość w moim i jego sercu. Powierzam swe życie Bogu i każdego dnia idę z nim przez życie. Być może ta łaska nie jest dla mnie a być może moja modlitwa ma być wytrwała, czasem w moim życiu bywało tak że to co wydawało się trudne i nie było widać od razu że zmierza ku dobremu cudownie się układało.
„.. tak więc trwają te trzy: wiara, nadzieja i miłość, z nich zaś największa jest miłość”

Módlmy się tą piękna modlitwą bo modlitwa zawsze przybliża nas do Nieba.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!