Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża

Dziękuje Ci Maryjo i Proszę Wstawiaj się za nami , a my zawsze będziemy wraz z mężem odmawiać tą cudowną Modlitwę jaką jest Nowenna Pompejańska
Read More

Iwona: Walka o rodzinę

Długo nie mogłam się zebrać aby napisać to świadectwo, jednak czuję taką potrzebę mimo tego iż to o co proszę jeszcze się nie spełniło. Może to wyznanie będzie rodzajem terapii, bo nie mam już sił. Zaczynając od początku, krótko po ślubie odkryłam że mąż, mój cały świat, mnie od kilku lat oszukuję, że najprawdopodobniej jest uzależniony od czatów, pornografii, masturbacji, podejrzewam że zdrada też była i to nie jedna.
Read More

AGNIESZKA: Wiele łask od Matki Bożej Pompejańskiej

Wierzę, że Matka Najświętsza wysłucha moje prośby, a jeśli tak się nie stanie to da mi nadzieję i pokój aby pogodzić się z wolą Bożą, gdyż Bóg wie najlepiej czego mnie i moim bliskim potrzeba.
Read More

Sylwia: Nowenna w intencji Jasia

Matko Boża Pompejańska dziękuje Ci za Życie i Zdrowie mojego Synka Jasia! O tym że jestem w ciąży dowiedziałam się dokładnie 9 lutego 2014 roku. Miałam 27 lat i od kilku miesięcy byłam szczęśliwą żoną. Bardzo chcieliśmy z mężem mieć Dziecko. Czuliśmy, że to będzie prawdziwe dopełnienie naszego małżeństwa, a...
Read More

Kazimierz: Nowenna nie do odparcia

Tak wielu ludzi pisze o Nowennie Pompejańskiej ,to i ja parę słów od siebie dodam.Aktualnie odmawiam druga Nowennę i jestem tydzień przed skończeniem części błagalnej.To prawda że jest to Nowenna nie do odparcia ,bo już po skończeniu pierwszej na następny dzień zacząłem kolejną.Po prostu nie mogłem się oprzeć.Łaski o którą się modliłem w pierwszej Nowennie nie otrzymałem jeszcze ,ale otrzymałem spokój i pokój w sprawie beznadziejnej po ludzku.Matka Boża wie sama kiedy ma to nastąpić.Według woli Boga Ojca.Ja w przeciwieństwie do wielu nie miałem żadnych oporów w odmawianiu różańca.U mnie to się nawet dobrze złożyło,bo ja bardzo wcześnie wstaję o 3 rano ,a do pracy mam na 6. to akurat się wyrabiam.
Read More

Anita: Wierzę, że z każdym dniem relację w mojej rodzinie będą coraz lepsze

Nazywam się Anita i chciałabym dać krótkie świadectwo jak zmieniło się moje życie po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Zabierałam się do odmawiania tej nowenny kilka razy, ale nie odmówiłam ani jednego różańca, bo zabrakło mi czasu albo zapału. W mojej rodzinie zaczęło się dziać coraz gorzej.. Nie dogadywaliśmy się z rodzicami i rodzeństwem. Wybuchały często awantury i kłótnie, a do tego prawie wcale nie spędzaliśmy ze sobą czasu. Postanowiłam, że w tej intencji odmówię Nowennę. Już po kilku tygodniach widziałam niesamowite sytuacje – wspólne chwile, szybciej kończące się kłótnie, przeprosiny. Atmosfera w domu zaczęła się poprawiać. Tuż po zaczęciu części Dziękczynnej nadszedł kryzys.. Miałam dużo mniej czasu i znalezienie choć chwili było trudnością.. Jednak Matka Boża pomogła mi znaleźć momencik na choć jedną dziesiątkę. W domu znów zaczynało być źle i brakowało mi chęci. W miarę kiedy zbliżałam się do końca Nowenny znów widziałam zmiany na lepsze. Dziś widzę je o wiele wyraźniej. Więcej panuje w domu spokoju i ciszy, dużo częściej jesteśmy całą rodziną. Relację między nami znacznie się poprawiły, a ja polubiłam modlitwę różańcową. Przed odmówieniem Nowenny za bardzo jej nie rozumiałam i miałam z nią trudności. Ten czas pomógł mi docenić jak niesamowitą modlitwą może być różaniec oraz tak zaplanować dzień żeby znaleźć czas na modlitwę. Wierzę, że z każdym dniem relację w mojej rodzinie będą coraz lepsze. Bardzo dziękuję Królowej Różańca Świętego z Pompejów za wysłuchanie nowenny i za cenne lekcje, które mi udzieliła podczas jej odmawiania.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anita: Wierzę, że z każdym dniem relację w mojej rodzinie będą coraz lepsze"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa.rozploch@wp.pl
Gość
ewa.rozploch@wp.pl

Bardzo piękne świadectwo!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!