Katarzyna: Wymodlona praca

Jestem szczęśliwa i pełna wiary, że Matka Święta z Pompejów wysłuchała moich próśb. Dziękuję Królowo Różańca Świętego! Za dwa dni kończę swoją pierwszą Nowennę, a już dzisiaj rozpoczęłam odmawiać kolejną Nowennę w innej intencji, którą również jestem pełna wiary, że Maryja mnie wspomoże.
Read More

Szymon: moje życie zmieniło się o 180 stopni

Około rok temu moje zdrowie psychiczne znacznie się pogorszyło. Przeszłość jak gdyby przestała dla mnie istnieć, gdyż moja pamięć znacznie się pogorszyła. Byłem wtedy w klasie maturalnej. Moja babcia zaczęła modlić się za mnie nowenną pompejańską. Dziś moje życie zmieniło się o 180 stopni.Przeczytaj Szymon: moje życie zmieniło się o...
Read More

Urszula: Dziękuję Ci ukochana Maryjo!

Moje intencje Maryja przyjmuje zawsze nie zawsze jest tak jak ja bym tego chciala ale nie chodzi tutaj to co co my chcemy ale o to czego chce dla nas PAN BOG.
Read More

Asia: Chwała Panu za Jego Miłosierdzie

Witajcie :) Chciałabym tylko powiedzieć, że w swoim życiu odmówiłam już wiele Nowenn Pompejańskich i za każdym razem Matka Boża wypraszała łaski u Boga. Oprócz wysłuchanych próśb dostawałam, ja i moi najbliżsi, wiele dodatkowych łask. Chwała Panu za Jego Miłosierdzie, mimo że często jest tak ciężko... Naprawdę warto, nie poddawajcie się. Pozdrowienia
Read More

Hania: Opieka Matki

O nowennie słyszałam od mamy i siostry, jednak było to dla mnie zbyt trudne, aby rozpocząć. Zdecydowałam się w grudniu. Obiecałam Matce Najświętszej, że odmówię dwie nowenny jeśli będę w ciąży, bo wszystko na to wskazywało. Jedną odmówię o szczęśliwe rozwiązanie a drugą o łaskę nawrócenia dla najbliższych. Przeczytaj Hania:...
Read More

Ania: pokój i radość

Witajcie, bardzo dziękuję wszystkim za umieszczanie tutaj swoich świadectw zaglądam tutaj praktycznie codziennie, w chwilach kryzysu są one dla mnie dużą podporą, Dziękuję! Chcę napisać świadectwo dot. stanu ducha, otrzymałam poprzez odmawiane nowenny pompejańskiej niesamowitą radość w sercu, szczególnie ostatnio, chodzę, podśpiewuję i cały czas dziękuję w duchu Bogu, jakby uskrzydlona wspaniały stan, bardzo dawno tak się nie czułam, spokojna o wszystko co zawierzyłam Najczulszej z Matek.

Jestem w trakcie 6 nowenny pompejańskiej, czekam cierpliwie o Boskie przewodnictwo w rozwiązaniu powierzonych intencji, ten aktualny błogi spokój dodaje pewności, że moje prośby znajdą swój szczęśliwy finał tutaj, w doczesności, co dodatkowo wznieca wdzięczność i radość.

Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?