Natalka: Przedziwny Cud Nowenny Pompejańskiej

Andzia wróciła do domu wszystko się zagoiło wyniki badań niezłe Czesiek zaszokowany inni też
Przeczytaj całość

Basia: pojednanie z chłopakiem

Witam wszystkich chrzcicieli Maryji. W rozpaczy zauroczona chłopakiem który mnie zostawił wpadlam w okultyzm. Nowenne pompejanska zaczęłam w styczniu 2015r. muszę przyznać ze zaczynałem ja 3 razy i nie mogłam wytrwac do końca. Przeczytaj Basia: pojednanie z chłopakiem
Przeczytaj całość

Marta: Świadectwo

kwietnia skończyłam odmawiać swoją 4 nowennę, dzięki niej otrzymałam wewnętrzny spokój, oraz spełnienie swoich próśb. Choć nie zawsze spełniają się one tak, jakbyśmy tego chcieli, jednakże tam na górze najlepiej wiedzą czego i kiedy nam potrzeba :)
Przeczytaj całość

Agnieszka: Królowo Różańca Świętego módl się za nami.

Kochani nie bójcie się tej modlitwy tak jak ja , szkoda czasu.Dowiedziałam się o Nowennie Pompejskiej w ubiegłym roku, ale bałam się jej , że jest zbyt długa i trudna."Dojrzewałam" wiele miesięcy,aż 1.01.2013 poprosiłam Ducha Świętego i kochaną Matkę o pomoc , bo wiedziałam że sama nie dam rady.I wytrwałam...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Mój mąż zaczął sie zmieniać

Pragnę zlożyć świadectwo otrzymanych łask za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej. Blisko 3 lata temu moje małżeństwo zaczeło przeżywać kryzys, wlaściwie jakby bez powodu, mąż zmienił sie nie do poznania , nigdy nie myślałam że usłyszę tyle oszczerstw pod moim i mojej rodziny adresem, tyle niesprawiedliwości,to bardzo bolalo. Mąż szantażował mnie odejsciem,...
Przeczytaj całość

Ania: Modlitwa o Dobrego Męża

Jestem osobą raczej skrytą, a moje świadectwo jest dosyć osobiste. Postanowiłam jednak szczegółowo opisać Łaski, które otrzymałam podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, iż takie świadectwa są bardziej „przemawiające”. Poza tym słowa, które powtarzamy tak często „Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną” po prostu zobowiązują.

Odmawiam Nowennę Pompejańską od ponad dwóch lat. Obecna Nowenna jest już 15-sta. Może to się wydać trochę dziwne, ale Intencja jest w moim przypadku nieprzerwanie jedna i nadal ta sama. Modlę się o Dobrego Męża. Jedynie jedną spośród 15 Nowenn ofiarowałam w Intencji nowowybranego Papieża Franciszka. Pozostałe 14, tak jak wspomniałam. Oto co otrzymalam:

Łaska 1: Wewnętrzny spokój. Zaufanie Bogu. Radość. Siła do pokonywania trudności. Wiara, iż cokolwiek się dzieje – jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Wyzbycie się potrzeby rozumienia wszystkiego, wiecznych niepotrzebnych analiz, na rzecz zaufania Bogu.

Łaska 2: Wyniki badań lekarskich z ubiegłych lat: przerost przegrody serca (ok. 30 mm) Co oznacza około 4 razy szerszą przegrodę niż u zdrowej osoby. Obecne wyniki: przerost niemal niezauważalny, praktycznie brak przerostu. Po około 30 mm przerostu zostało zaledwie 2 lub 3 mm. Kilkakrotnie powtarzane badanie wskazują to samo czyli brak lub prawie niezauważalny przerost. Rzecz, która z medycznego punktu widzenia jest niemożliwa. Dla mnie jest to niepodważalny cud Nowenny Pompejańskiej.

Łaska 3: Kilka miesięcy temu poznałam wspaniałego Chłopca. Jest on autentycznie wierzący, co zawsze było dla mnie rzeczą podstawową. Szanuje nie tylko mnie, lecz także innych. Jest zdolny do poświęcenia. Staram się rozeznać Bożą Wolę w naszej sprawie. Jestem bardzo szczęśliwa i wiele wskazuje na to, iż to jest Ten Chłopak. Jednak, zawsze pozostawiam ostateczną decyzję Panu Bogu i gdyby jednak okazało się inaczej, wierze że Bóg da mi siłę, by to przyjąć.
Poza tym, doświadczyłam także mnóstwo innych łask.

Polecam Wszystkim Nowennę Pompejańską. Módlcie się Kochani, a zapewniam Was, że poznacie w sposób namacalny Boże działanie w Waszym życiu.
Z Bogiem 
(Ania)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Ania: Modlitwa o Dobrego Męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

niesamowite. Odmawiasz 15-stą nowennę. W końcu udało Ci się poznać wspanialego chłopaka. Naprawdę jesteś oazą spokoju i cierpliwości. Życzę powodzenia najpierw w budowaniu związku a później rodziny. Podziel się jeszcze po jakimś czasie, jak Ci się wszystko układa 🙂

Ewa
Gość

Piękne świadectwo. Wydaję mi się, że jestem przy Tobie- patrząc na ostatnie wydarzenia mojego życia- małym człowiekiem…

Wiktoria
Gość
Wiktoria
To zaskakujące jak niektóre świadectwa mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. Ja również podobnie jak Ty modlę się o dobrego męża. Odmawianie Nowenny Pompejańskiej w tej intencji rozpoczęłam w sierpniu ubiegłego roku. Niestety wtedy jej nie dokończyłam… Nie dałam rady. Ale w listopadzie pojawił się ktoś kto zwrócił moją uwagę. To było coś dziwnego, ponieważ znaliśmy się z widzenia już prawie od 3 lat. Więc tym bardziej było to dla mnie niezrozumiałe. Co okazało się później, że jest On bardzo wierzącą osobą:) Niestety nie było dane Nam się bliżej poznać, z powodu zakończenia studiów. Kontakt się urwał. Czasami jedynie wpadaliśmy… Czytaj więcej »
edzia
Gość

cudownie czyta sie takie post jest mi bardzo ciężko ale dalej tkwię w modlitwie chociaż juz tracę wiarę że będzie dobrze :(:(

Ania
Gość

Aniu, wielkie Bóg zapłać za to świadectwo. Powiedziałabym ‚serce rośnie’, ale w tym szczególnym wypadku to chyba odwrotnie! 🙂 W każdym razie podziwiam Twoją cierpliwość i wytrwałość, a łaski, którymi zostałaś obdarowana są wielkie. Twoja postawa i Boża na nią odpowiedź są dla mnie inspiracją.
Jestem Twoją imieniczką i właśnie modlę się nowenną o dobrego męża, a Twoje świadectwo wylosowało mi się tu w propozycjach…
Pozdrawiam ciepło.

artutr
Gość
artutr

Przygotowuję się do tej modlitwy i wierzę , że pomoże mi ona pozbyć się złości pogłębi moją wiarę i wszystko odmieni się w moim życiu. Potrzebuje tego i dziękuję Wam za to , że dajecie ludziom nadzieję i sznasę na zmianę życia.Pozdrawiam i Bóg zapłać .Artur

Ala
Gość

odmawiam nowenne po raz pierwszy – równiez o dobrego męża. mam już 44 lata i jakoś nie spotkałam tego jedynego, ale po przeczytaniu twojego świadectwa wierzę, ze spotkam tego KOGOS , kto mi będzie przeznaczony. A nowenne odmawiam z każdym dniem coraz bardziej świadomie, spokojnie, z radością i jakoś bez problemu jakoś zawsze znajduję czas. Odmawiam każdy różaniec osobno, albo 3 razem. I to jest pierwszy z cudów.
Królowo Różańca Świetego módla sie za nami wszystkimi, którzy sie do ciebie modlimy.

Obrazki z nowenną pompejańską?