Agnieszka: List – Trzeba pamiętać, że Pan Bóg dał nam wolą wolę i nam jej nie odbierze

Modlitwę Nowenną Pompejańską rozpoczęłam zatroskana o nastoletnią córkę. Oczywiście z pewnymi obawami, czy gdzieś po drodze ze względu na mój „słomiany zapał” nie zrezygnuję. Miałam też problem z właściwym sformułowaniem intencji, do dziś czasami się nad tym zastanawiam. Jednak w kolejnych dniach podczas modlitwy coraz bardziej zdawałam sobie sprawę, że to nie jest takie istotne – przecież Matka Boża, tak dobrze zna każdego z nas, zna nasze troski i problemy i z pewnością lepiej wie, czego potrzebujemy, niż my sami.
Read More

Diana: Podziękowanie

Matko Nieustającej Pomocy opiekuj się moja córką
Read More

Magdalena: Uzdrowienie z łuszczycy

Moja mama modliła się nowenną pompejańską w intencji uzdrowienia mojego brata z łuszczycy. Chorował on kilka lat; choroba zaatakowała szczególnie okolice łokci i kolan. Z każdym rokiem zmiany na skórze powiększały się albo powstawały nowe ogniska chorobowe. Mój brat nie stosował systematycznego leczenia, bardziej łagodzenie objawów, stosując maści kiedy choroba się nasilała.
Read More

Agnieszka: Intencja niewysłuchana – łaska otrzymana

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus. Nowennę odmówiłam kilka miesięcy temu. Mimo ze moja intencja nie została wysłuchała ponieważ taka była wola Boga to otrzymałam wiele łask. Nasza Mama bardzo pomaga mi w zyciu. Coraz więcej czasu spędzam na modlitwie nie tylko różańcowej. Staram sie zyc zgodnie z wola Boga. Na koniec namawiam was do modlitwy różańcowej. Powierzajcie wszyskie sprawy Bogu. Bog z nami to któż przeciwko nam?
Read More

Marta: Nowenna Pompejańska działa cudaaa!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Wysłałam to świadectwo 8 dni temu, i się nie ukazało, a z tego co wiem ukazują się w ciągu tygodnia, więc piszę raz jeszcze
Read More

Ania: krótkie świadectwo

Witajcie! Wiele osób już o tym pisało, ale i ja chcę potwierdzić jak wiele dobrego dzieje się podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Pomimo lenistwa, zmęczenia, zasypiania podczas modlitwy Matka Boża nas słyszy. Mnie sprawia różne większe i mniejsze cuda. Główne intencje czekają jeszcze na spełnienie zgodnie z Boskim planem, ale obok nich spełniają  się inne. Życzę Wszystkim i sobie silnej wiary i pozdrawiam 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?