R: Nowa droga

Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny która odmienia nasze życie. Chwała najświętszej panience.
Read More

Joanna: To dzięki Matce Boskiej mam pracę

Chciałabym się podzielić moim świadectwem otrzymanych łask od Matki Boskiej. Bardzo długo szukałam pracy. Skończyłam studia, mam dobre wykształcenie a mimo tego nie mogłam znaleźć pracy. Wysyłałam mnóstwo CV i albo nikt się nie odzywał albo dziękowali mi po rozmowach. Byłam już załamana. Szukałam już jakiejkolwiek pracy, nie koniecznie w...
Read More

Beata: mój syn powraca do żywych – wyrwanie syna z piekła hazardu

kochani módlcie się i ufajcie całym sercem naszej kochanej matce, ona jest przy nas czuwa i patrzy na nasze modlitwy, ja swoją pierwszą nowennę zaczełam odmawiać od 16 kwietnia2013 w intencji udzielenia laski mojemu synowi wyjścia z nałogu hazardu, w zasadzie to nie wiedziałam nawet jaką wybrać intencje, choroba duszy...
Read More

Renata: Prośba o cud nowego życia

Uznałam jednak, że ten dylemat niech rozstrzygnie Matka Boża- przecież nikt nie zna mnie tak dobrze jak Ona sama.
Read More

G: Modlitwa o nawrócenie wroga

Jednak ja dalej jak ten żołnierz walczę, często nie mam już siły, czasem prawie rzucam odmawianie tej NP ale wracam... na szczęście dzień nie dobiegł jeszcze do końca.
Read More

Ania: Dziękuję Ci Matko Boża!

Swoją pierwszą w życiu, ale zapewne nie ostatnią Nowennę Pompejańską zakończyłam ponad miesiąc temu. Mimo, że moja intencja nie została jeszcze spełniona, ufam, że Bóg wie co dla mnie i kiedy jest najlepsze. Dzięki Matce Bożej i Jej Synowi bardziej uporządkowałam swoje życie. Zrozumiałam jak dużo czasu człowiek marnuje na rzeczy niepotrzebne. Odtąd każdego dnia towarzyszy mi myśl,że u schyłku ziemskiego życia będę rozliczona z Miłości i Czasu, który został mi dany. Myślę, że teraz moje życie jest bardziej pełne i wartościowe,a moja relacja z Bogiem lepsza. Oczywiście to wymaga ciągłej pracy nad sobą i nie zawsze kończy się sukcesem, ale wiem, że w tym zadaniu nie jestem sama. Wiem też, że czas spędzony na modlitwie nie jest nigdy czasem straconym.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ania: Dziękuję Ci Matko Boża!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
grazyna
Gość
grazyna

Pieknie to Aniu powiedzialas! spieszmy sie kochac ludzi bo czas ucieka, niemarnujmy czasu! Matka Boza kiedy sie modlimy pokaze nam jak wlasciwie zaplanowac nasze zycie, upiekszajac je i pomagajac innym tez!

Obrazki z nowenną pompejańską?