Agnieszka L: Kończyłam część błagalną i tego dnia podpisałam umowę o pracę !

Dziękuję Matko Boża z Pompejow za wszelkie łaski , którymi mnie obdarzasz i moją rodzinę . To jest moje nie pierwsze świadectwo, które tutaj piszę. Nowenna Pompejanska towarzyszy mi od ponad trzech lat. Dzięki modlitwie różańcowej czuję obecność Bożą w życiu naszej rodziny.
Read More

Dzięki Ci Królowo Różańca Świętego za wiele łask!

Zachęcam tych,którzy jeszcze się wahają-czas na Was,naprawdę warto.Dodam,że nowennę pompejańską odmówił też czterokrotnie mój mąż.Matuchna też dwukrotnie wysłuchała jego intencji ale czujemy JEJ opiekę każdego dnia.
Read More

Krzysztof: Dzięki składamy Panu Bogu i Maryi za wstawiennictwo

Na przełomie maja i czerwca 2015 , modliłem się Nowenną Pompejańską w intencji syna naszych przyjaciół Michałka. Prosiłem o uleczenie z alergii pokarmowej i błogosławiony rozwój, tak jak mnie o to prosili rodzice. I Matka Najświętsza wysłuchała mojej prośby już w pierwszej części nowenny. Przeczytaj Krzysztof: Dzięki składamy Panu Bogu...
Read More

Urszula: Maryja- Ona nigdy jeszcze mnie nie zawiodła

Szczęść Boże. Piszę to świadectwo dotyczące mojej dorosłej od prawie trzech lat córki w dniu jubileuszu kolejnych objawień fatimskich, na którego obchody wybierałam się już od rana.
Read More

Magdalena: To było piekło dla nas wszystkich !

To było piekło dla nas wszystkich. I wtedy, w tym najgorszym momencie, na wiosnę 2015 roku, po wielu latach unikania Boga, zwróciłam się do Niego.
Read More

Agnieszka: niespodziewane wyjaśnienie sytuacji

Znalazłam się w trudnej sytuacji uczuciowej – zakochałam się w mężczyźnie, z którym nie mogłam być. Pierwszą przeszkodą była nasza relacja w pracy i jego nadrzędna względem mnie pozycja, a drugą przeszkodą był wiek. Mimo, iż różnica wieku nie była jakaś ogromna, to dla mnie mimo wszystko nie do zaakceptowania. Z drugiej strony te argumenty, które były na NIE jeszcze bardziej mnie nakręcały na tą miłość, czyniąc z tego mężczyzny „zakazany owoc”. Ponieważ sytuacja trwała już dość długo- ok 2 lata a ja nie mogła podjąć żadnej decyzji, która byłaby zgodna z sercem i rozumem, postanowiłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji pomyślnego rozwiązania trudnej dla mnie sytuacji.

Myślałam – Matko Boża, pomóż mi zrozumieć i zaakceptować te przeszkody lub pozwól mi o Nim zapomnieć. Po kilku dniach odmawiania NP sytuacja zaczęła się rozkręcać i nasza znajomość nabrała rumieńców:). Z jednej strony byłam niesamowicie szczęśliwa, gdyż spotykałam się z mężczyzna,którego uwielbiałam, a z drugiej strony bałam się, że to zajdzie za daleko, a ja nie będę potrafiła się wycofać.

I tak w szybkim czasie po skończeniu NP, sytuacja wyjaśniła się. Okazał się, że mój ideał ma już kogoś na poważnie… Długo to przeżywałam, ale powoli zrozumiałam, ze tak miało być… Relacje służbowe między nami i spora różnica wieku byłyby dla mnie zbyt męczące na dłuższą metę. To w jaki sposób mnie potraktował wybiło mi Go z głowy raz a dobrze, dziś, kiedy go widzę nie czuję już nic. Spróbowałam i nie czuję się winna. Uważam, że taki obrót spraw zawdzięczam Matce Bożej i nowennie pompejańskiej.

Teraz czuję się wolna i odmawiam kolejną nowennę pompejańską, tym razem proszę o tego jedynego Warto odmawiać tą Nowennę, mimo, że często nie od razu zauważamy jej skutki!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: niespodziewane wyjaśnienie sytuacji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

I to jest dobre. Czym szybciej dobra decyzja tym łatwiej… Ja doświadczam sporego upokorzenia i nic nie mogę zrobić sam, moją jedyną bronią jest różaniec.

J.
Gość
ja podobna łaske dostalam przy okazji odmawiaia nowenny w zupelnie innej intencji. Modlilam sie o cos innego, a dostalam cos wiecej, co przeszkadzalo w mojej relacji z Maryja. Od pierwszego dnia omawiania nowenny zupelnie zapomnialam o mezyczyznie, ktory nie byl dla mnie( tez starszy) i on od pierwszego dnia nowenny przestal do mnie pisac dzwonic, a to trwalo 1,5 roku..Z dnia na dzien cisza, a co wiecej ja dopiero pozniej zorientowalam sie,, ze w ogole nic juz do niego nie czuje, zapomnialam o jego istnieniu. Czulam sie wolna od uczucia ktore nie byl dobre, nie pochodzilo od Boga, a z… Czytaj więcej »
edzia
Gość

ja odmawiam nowennę i nic się nie dzieje wiem ze coraz gorzej jest ze mną bo były chłopak ze miast do mnie wrócić to na stałe wyjeżdża z Polski do słownie umieram od środka

Obrazki z nowenną pompejańską?