Lottie: 3 wysłuchane nowenny

Kochani, obiecałam, że dam świadectwo moich nowenn i właśnie to robię:). Początkowo modliłam się o ocalenie uczucia między mną, a miłością mego zycia, która mnie zostawiła.... po wielu miesiącach spotkań i rozmów oznajmił mi, że nadal coś do mnie czuje, gdzie wcześniej zapierał się nogami i rękami... Następne 2 nowenny...
Read More

Joanna: Świadectwo dobrego porodu i ochrony dziecka

Do tej pory odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie i mam zamiar modlić się dalej bo wiem, że ma wielką moc, że Maryja słucha nas za każdym razem gdy odmawiamy różaniec. Jest nam zsyłanych wiele łask a Matka Boska ma nas w swojej opiece.
Read More

K: Stał się cud

Miałam guzy w piersi. Na usg pani onkolog stwierdziła że wygląda to źle. Skierowała na biopsje. Na pobraniu wycinków doktor która pobierał dała też do zrozumienia że nie za ciekawie to wygląda. W skali birads która punktów jest od 1 do 6 dała 5 czyli praktycznie znikome szansę na to że nie jest to nowotwór złośliwy.
Read More

Nina: świadectwo opieki Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Jego ! Swoją pierwszą nowennę rozpoczęłam 14 listopada 2013 r. 19.czerwca br.skończyłam czwartą. Moja główna intencja dotyczyła nawrócenia syna na drogę modlitwy i wiary.Wiem ,że to trudna sprawa i potrzeba cierpliwości i wiary w oczekiwaniu na spełnienie, bo nie dotyczy mnie osobiście,...
Read More

Marcin ze Szwecji: Wypełniła się intencja „Godna praca w Szwecji”!

*ZROBIŁEM KOMPLETNIE WSZYSTKO PRZEZ 54 DNI ABY MODLITWA POMPEJAŃSKA SIĘ WYPEŁNIŁA. JEŻELI ZE WSZYSTKICH SIŁ BĘDZIECIE PROSIĆ MARYJĘ ONA WAS NA PEWNO WYSŁUCHA !!!
Read More

Agnieszka: modlitwa o pokój – wspaniały efekt już jest widoczny!

To moja 4 Nowenna Pompejańska. Tym razem prosiłam Maryję o wstawiennictwo u Pana w sprawie pokoju w naszej rodzinie. Generalnie mamy wiele trudnych spraw, wiele urazów z wielu pokoleń zarówno w mojej wyjściowej rodzinie jak i w rodzinie wyjściowej mojej męża. Najbardziej pilne było jednak to, że 3 lata temu pokłóciliśmy się z moimi rodzicami i od tej pory się ze sobą nie widzieliśmy. Już 5 miesięcy temu mąż zaczął pisać do moich rodziców listy, a oni na nie odpowiadali.

Gdy skończyłam ostatnią nowennę poczułam, że czas, by wesprzeć działania męża intensywną modlitwą. Poprosiłam więc o pokój w rodzinie. Nowennę skończę za kilka dni, a jej wspaniały efekt już jest widoczny.

Otóż kilka dni temu odwiedzili nas moi rodzice. Byli nieco ponad dzień. Ich wizytę muszę uznać za bardzo udaną. I choć nie padły żadne wielkie słowa, to jednak od naszego ostatniego kontaktu zmieniły się dwie rzeczy, które są widocznym znakiem Bożej Łaski. Po pierwsze moi rodzice mieli o wiele bardziej otwarte na nas serca niż mieli je te 3 lata temu, gdy się rozstawaliśmy w złości. A ja przez cały czas ich pobytu czułam w sercu olbrzymi pokój, który nie byłby możliwy do osiągnięcia z pomocą wieloletniej psychoterapii. To zdziałał Pan.

O tym, że to Boże dzieło nie podobało się złemu duchowi świadczy to, że podczas dwóch nocy, jakie u nas spędzili, oboje z mężem mieliśmy koszmary, a to nigdy do tej pory się nie zdarzyło (tzn, zdarza się, że albo ja, albo mąż mamy zły sen, ale nigdy równolegle i nigdy dwie noce z rzędu). Gdy rodzice wyjechali poczułam w sercu olbrzymią wdzięczność wobec Boga za Jego łaskawość i dobroć. Bo to On zdziałał, a Maryja wspomogła nas modlitwą przed Jego Najświętszym Tronem.

Ważne wydaje mi się również to, że w trakcie tej nowenny znalazłam odpowiedź na inne pytanie, które od kilku miesięcy zadaję Bogu: czego chcesz ode mnie Panie? Pewnego dnia poczułam, że moim zadaniem na najbliższy czas (nie wiem, jak długi), jest wprowadzanie pokoju w całej naszej rodzinie. Prawdziwy pokój to ten oparty na Chrystusie, a niestety u nas wiele jest osób, które odwróciły się od Boga. Proszę Was zatem, wspomnijcie Panu w modlitwie o tym moim zadaniu.

A Tobie Królowo Różańca Świętego publicznie dziękuję za Twą wielką łaskawość i opiekę nade mną i nad moją rodziną. Prowadź nas nadal do swojego Syna!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?