Joanna: Gdyby nie Matka Najświętsza nie zrozumiałabym istotnej rzeczy

Do Nowenny podchodziłam dwa razy, pierwszy raz bezskutecznie. Zostawiałam sobie wszystkie trzy części różańca na późny wieczór. To nie mogło mi się udać. Po pierwszej próbie minęły jakieś dwa miesiące. Podjęłam się jeszcze jednej próby, tym razem odniosłam sukces, wraz z pomocą Matki Najświętszej dotrwałam i dziś jestem w 52. dniu Nowenny.
Read More

Zofia: Świadectwo wysłuchania mojej prośby

Chcialam podziekowac Matce Bozej ktora wysluchala moja prosbe w mojej intencji. Teraz odmawiam rozaniec w intencji mojej wnuczki. Kiedy zaczelam odmawiac wszystko sie zmienilo. Wnuczka opo trzech dniach mojego odmawiania znalazla prace, a po okresie probnym firma dala angaz na nieokreslony czas, od stycznia 2015 awansuje na wyzsze stanowisko. Rozanca...
Read More

W czasie odmawiania spłynęlo na mnie wiele niesamowitych łask

Witam Kochani :) Właśnie skończyłam swoja drugą Nowennę Pompejanśką.Niesamowią rzeczą było to, że zaczęłam ją 7 stycznia 2014, a później odkryłąm przypadkowo, że w zeszłym roku również zaczęłam ją odmawiać dokładnie w tym samym czasie. Poczułam, że jest to jakiś znak od Matki Bożej. Przeczytaj W czasie odmawiania spłynęlo na mnie...
Read More

A.: Prezent pod choinkę

Moje świadectwo będzie krótkie, ale poczułam ogromną potrzebę napisania tych kilku słów. W Wigilię Bożego Narodzenia skończyłam swoją czwartą Nowennę. Modliłam się w sprawie poprawy sytuacji finansowej, a konkretnie znalezienia lepiej płatnej pracy. Na razie nic się w tej kwestii nie zmieniło, ale pomoc od Matki Przenajświętszej przyszła z innej strony. Na tydzień przed Świętami niespodziewanie otrzymałam informację, że na moje konto wpłynie znaczna dla mnie kwota tytułem odszkodowania, o które ubiegałam się od pewnej instytucji ( a z wcześniejszej korespondencji wynikało, że sprawa nie zakończy się tak szybko i firma będzie unikała wypłaty rekompensaty).
Read More

Monika: Maryjo, pod Twoją obronę nas oddaję

Witam, Od dłuższego czasu czuje potrzebę ale także i obowiązek napisania kolejnego świadectwa dotyczącego łask otrzymanych za pośrednictwem Najświętszej Maryi i dzięki Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się już kolejny raz NP o łaskę pokoju, zgody i miłości w moim małżeństwie. Już jakiś czas dręczyły nas powtarzające się kryzysy, kłótnie, ciche dni. Bardzo łatwo przychodziło nam mówienie o rozstaniu.
Read More

Urszula: po 10 miesiącach bezrobocia zaczynam pracę

Nowennę odmawiałam pierwszy raz i bardzo wierzyłam w jej siłę. Na początku nie było łatwo, bo w ogóle nie byłam przyzwyczajona do odmawiania różańca. Z czasem jednak weszło mi to w nawyk i nie stanowiło większego problemu. Odmawiam różaniec rano, w dzień na spacerze i tuż przed zaśnięciem. Pojutrze mam ostatni dzień nowenny, a w przyszłym tygodniu, po 10 miesiącach bezrobocia, zaczynam pracę – taką, o jakiej marzyłam. Wszystkie te łaski zawdzięczam Matce Bożej. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez nowenny. Oczywiście zaraz zaczynam odmawiać nową – i też głęboko wierzę, że Maryja mnie nie opuści.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 2
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Urszula: po 10 miesiącach bezrobocia zaczynam pracę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Cieszę się że znalazłaś pracę, ja też byłam długi okres na bezrobociu,wiem co to znaczy, modliłam się NP znalazłam pracę na zastępstwo, nie wiem do kiedy pracuje bo nie wiem kiedy ta osoba wróci ale wiem jedno modlitwa działa cuda

Marek (adm.)
Admin

I ja mam pracę dzięki Matce Bożej Pompejańskiej 🙂

Aneta
Gość

Ja zaczęłam odmawiać kolejną nowennę właśnie w intencji znalezienia przeze mnie pracy. Wierzę gorąco, że moja prośba zostanie wysłuchana. Kiedy? Kiedy Pan Bóg uzna, że to najlepszy czas dla mnie i o tę pokorę serca też się modlę.

Marzena
Gość
Marzena

Budujące są takie świadectwa jak Twoje, bo nie pozwalają się poddać w modlitwie. Ja pracę straciłam 5 miesięcy temu i od tej pory cały czas odmawiam NP w intencji znalezienia nowej GODNEJ pracy, to już 3 nowenna w tej intencji, kończę ją w czwartek, a od piątku zaczynam następną, też w tej intencji. Wierzę, że skoro tak długo czekam i tyle różańcy w tej intencji odmówionych, to Mateczka szykuje dla mnie jakąś wyjątkową pracę 🙂

Marek (adm.)
Admin

Wierzę, że tak bedzie. Ja pracy nie miałem przez rok, a z poprzedniej musiałem zrezygnować z winy … ZUS-u. Wydawał się to czas bez perspektyw, stracony, ale jednak Matka Boża prowadziła!

Marzena
Gość
Marzena

Dziękuję Marku 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?