‚Różaniec i nowenna pompejańska’ – kompendium wiedzy!

Nowość wydawnicza: „Różaniec i nowenna pompejańska” – Wszystko, co powinniśmy wiedzieć o różańcu i nowennie nie do odparcia!

100 stron w kolorze! Całość książki na kredowym papierze. Cena tylko 11,90 zł!

Jest to najtańsza propozycja książkowa tego typu! UWAGA – dodatkowe promocje! Książki i gazety pompejańskie zamawiane z tą książeczką – TANIEJ!

 

rozkladowka1-mala

Książka Różaniec i nowenna pompejańska zawiera m.in.:

 • historie różańca oraz nowenny pompejańskiej,
 • dokładne instrukcje modlitwy różańcowej i nowenny,
 • obietnice różańcowe i święci związani z rózańcem,
 • wspólnoty różańcowe,
 • świadectwa różańcowe,
 • objawienia Królowej Różańca w Pompejach,
 • wskazówki dla tych, którzy odczuwają trudności w modlitwie różańcowej,
 • poradnik Dobrze odmówiony różaniec i nowenna,
 • rozważania różańcowe bp. Józefa Pelczara z kolorowymi  ilustracjami i cytatami Biblii.

rozkladowka2-mala

rozkladowka4-mala

rozkladowka3-mala

 

43 myśli na temat „‚Różaniec i nowenna pompejańska’ – kompendium wiedzy!

 1. Pani Celino, moze to praca zbiorowa pod kierunkiem wydawnictwa Królowej Różańca Świetego…ja książkę kupię na pewno gdy tylko bede mogła. 🙂

 2. Pani Kasiu, ja zamówiłam :
  1. autor: ks. Tournyol du Clos
  tytuł: Uwolnienie z mocy złego ducha
  2. autor: Mark Batterson
  tytuł: Kręgi modlitwy.
  I na razie „Różaniec i Nowenna pompejańska” odpuszczam, może w przyszłości.

 3. Właśnie dzisiaj otrzymałam książkę Różaniec i Nowenna Pompejańska i muszę przyznać i kieruję wielki ukłon dla całego zespołu KRŚ a szczegòlnie p.Marka kawał dobrej roboty uczyniliście.
  Rozważania super sprawa,i wogóle wydanie kolorowe więc jeszcze raz wielki szacun no zresztą nic dziwnego macie super „Szefową”która wszystko kontroluje i niech tak czyni dalej i niech zawsze z Wami i nami odmawiającymi będzie i niech nas strzeże.Pozdrawiam Całą Redakcję

 4. Każda nowenna jest skuteczna jeżeli odmawiana jest w skupieniu i skrytości serca. Nie musi to być nowenna pompejańska, może to byc kazda inna modlitwa a głownie swoimi slowami. Na religijnych stronach sa odnosniki do tysiecy nowenn a moim zdaniem nie chodzi tu o klepanie formułek ale o chwile skupienia i poszukiwanie obecnosci swietosci. Takie skupienie daje nam chocby jedna 10-ka rozanca i ta chwila ciszy w ktorej odczuwamy obecnosc Matki Boskiej. W modlitwie nie chodzi przecież o ilosć a jakość.

  • Nie w ilości moc, ale w jakości. Można nawet powiedzieć, że jedno odmówione dobrze Zdrowaś Maryjo wystarczy 🙂 Nie zmienia to tego, że sekretem skuteczności nowenny pompejańskiej jest różaniec, z jego ideą i przesłaniem, a dokładnie to, ze uczymy się na nim modlić i obiecujemy szerzyć go dalej przez całe życie. Matka Boża dała nam tę wskazówkę do odmawiania nowenny wraz ze szczególną obietnicą i raczej nikt ani nic tego nie zmieni.

 5. Dziękuję pięknie za nagrodę,bardzo jestem wdzięczna!Cieszę się niezmiernie.Bóg zapłać!Książka jest wspaniała polecam każdemu kto ma pragnienie odmawiania nowenny pompejańskiej.

 6. Witam ,jezeli odmawiając trzy tajemnice: radosna, bolesną w domu ,trzecią tajemnice chwalebną postanowiłam odmówic na nabozeństwie różańcowym w kościele. Akurat była odmawiana Tajemnica radosna. Ja w myślach starałam sie rozwazyć T. chwalebna, ale nie wiem czy liczy sie w takim razie taka modlitwa.

 7. Właśnie zauważyłam, że przed każdą częścią nie wypowiadałam intencji i „Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca świętego” – tylko raz na początku, jestem daleko w części dziękczynnej, czy mam przerwać nowennę i zacząć od początku poprawnie odmawiać, czy kontynuować, ale poprawnie? Nie chciałabym,aby modlitwa była przekreślona ze względu na to,że źle zrozumiałam, jak krok po kroku odmawiać.

 8. ja z kolei odmawiałam Krolowo Rozanca sw tylko na zakończenie 4 rozanca dopiero w czesci dziekczynnej doczytalam, ze mowi sie po kazdym rozancu. Nie jestemy doskonali i mam nadzieje ze MB przyjmie od nas ten niedoskonaly rozaniec…

 9. Wiecie co, czytałam historię Nowenny Pompejańskiej i nigdzie nie natknęłam się na fragment, kiedy Maryja dyktowała jak się modlić krok po kroku. Nigdzie nie widziałam, żeby powiedziała cokolwiek na temat tych modlitw końcowych, czy mają być po każdej części różańca czy na sam koniec itd. Powiedziała po prostu odmów 3 nowenny błagalne i 3 dziękczynne. Chyba, że ja czytałam jakąś wersję okrojoną, jeśli tak to proszę mnie poprawić. Wydaje mi się jednak, że to już był pomysł człowieka, żeby nadać Nowennie jakąś formę. Ja też kiedyś niby źle odmówiłam całą NP bo źle zrozumiałam instrukcję i niepotrzebnie się przejmowałam. Ale zmieniłam zdanie, kiedy moja modlitwa została w 100% wysłuchana.

  • Dziękuję Marta za podpowiedź. Martwiłam się, że źle odmawiałam, chociaż czuję działanie nowenny, mimo iż jeszcze jej nie skończyłam. Wiem, że nie jest miła złemu, bo to co on wyprawia od czasu, kiedy zaczęłam się modlić przechodzi ludzkie pojęcie. Próbuje działać z każdej strony, ale dzięki temu wiem, że nowenna jest mocną modlitwą i czekam na wysłuchanie prośby, modląc się dalej.

  • Zobacz, to jest wyjaśnione w tej książeczce! Matka Boże poleciła odmówić sam różaniec, ale podczas drugiego objawienia dziewczynka zaczęła modlić się modlitwą błagalną (z modlitwy 15 sobót bł. Bartola) i wtedy Maryja uśmiechnęła się 🙂 Potem poproszono bł. Bartola, aby ułożył modlitwę dziękczynną, która streszczałaby istote przesłania Maryi.

 10. Naprawdę opłaca się kupić tą książkę? Pytam gdyż nie mam zbyt dużo środków finansowych a potrzebuję pomocy w odmawianiu nowenny.

 11. Wmawiacie ciemnotę ludziom . Zacznijcie sami myśleć rozsądnie . A nie szukacie zysków finansowych nabierajac wierzących. Wstyd!!!!!!!

  • Pani Farido,
   nie wiem, jakim zyskiem musielibyśmy sie kierować, by za szerzenie nowenny mieć 20.000 zł strat (za dwa lata) + ponad 330 zł comiesięcznych opłat za ten serwer + praca charytatywna. Ksiązka jest zrobiona po kosztach, jest to najtańsza taka książka tej jakości. Proszę wejść do księgarni – ceny książek zaczynają się od 20 zł za ksiązki czarno-białe na makulaturowym papierze. Tutaj ma pani ksiązkę w kolorze na papierze kredowym.

 12. szkoda że, Pan nie napiszę swojego świadectwa, może wówczas nikt nie miał by pretensji ze to tylko biznes, ale prawdziwa miłość do Maryi

  • Anno wielu ludziom ta strona i świadectwa czasem ratują i podtrzymują życie.
   Ja jestem przykładem tego, kiedy kilka dni temu byłam w spowiedzi i mówiłam że potrzebuję cudu to ksiądz mi powiedział że po tym czego doświadczyłam i co przeszłam i jeszcze żyję to jest właśnie cud.
   A żyję bo przez 9 miesięcy odmawiałam Nowennę Pompejańską. Gdyby nie codzienne rozważanie różańca i wołanie do Maryi i Jezusa to kto wie. Ktoś polecił mi jakieś świadectwo w „Miłujcie się” ale ono mnie nie przekonało i taka zrezygnowana przeczytałam całą tą gazetę i w niej natrafiłam na NP.I jeszcze tego samego dnia zaczęłam ją odmawiać było to dokładnie rok temu. Więc myślę że to jest Dzieło Boże co robi Pan Marek i Jego żona. Twoje pretensje i zarzuty są nie ładne gdybyś była tu codziennie to zobaczyłabyś ilu ludziom to daje nadzieję. Ja świadectwa rodziny Pana Marka nie dawno czytałam w Gościu niedzielnym. Był artykuł o Nowennie chyba w listopadzie ale nie jestem pewna. Pozdrawiam

 13. Kasiu ja tutaj również wchodzę codziennie, a Nowennę odmawiam codziennie już czwartą 🙂 Nie miałam nic złego na myśli, po prostu była ciekawa skąd to się wzięło, ze Pan Marek tak szerzy Nowennę, dlatego zapytałam o świadectwo. 🙂

 14. A to przepraszam, ze odebrałam to jako zarzut ale chyba trochę tak wyszło. :-). A wywiad był w październikowym Gościu Niedzielnym

  Cieszę się Panie Marku że po tych wszystkich kłopotach zawodowych udało się Panu stworzyć coś takiego, ja też mam problemy zawodowe związane z mobbingiem i cyberprzemocą. I „zazdroszczę” Panu oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu że po zawirowaniach może Pan robić to co lubi i daje radość. Chociaż czasem jest pewnie trudno bo ataki zawsze mogą się pojawić. Ale gdzie jest dobro iam od razu uderza zło 🙂

 15. Naprawdę polecam tę książkę!!! Mały format(fajnie się mieści w mojej torebce).wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu,bardzo pomocne rozważania i piękne kolorowe ilustracje,wiele razy ,gdy myśli błądziły gdzieś daleko przy odmawianiu nowenny starałam się skupić na danym obrazku dołączonym do każdej tajemnicy i było łatwiej:) a cena naprawdę bardzo niska jeśli popatrzeć na wysoką jakość wykonania! Pozdrawiam Jagoda.

 16. Od 5.dni odmawiam Nowennę w intencji mojego syna.Problem jest naprawdę ogromny.Sytuacja wręcz beznadziejna. Głęboko wierzę,że Matka Przenajświetsza. mnie wysłucha.W ubiegłym tygodniu zamówiłam 2.msze święte zbiorowe w Pompejach.Ofiarę przesłałam przelewem bankowym.Niestety nie mam konta internetowego.Jak mam się dowiedzieć,czy i kiedy te msze będą odprawione?

 17. Panie Marku.O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się bardzo niedawno.Myślę,że będę ją odmawiać.Od kilku lat jestem członkiem Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej i członkiem „Zywego Różańca”w mojej parafii.Codziennie modlę się Różańcem wraz ze słuchaczami „Radia Jasna Góra”.Prawie codziennie „Koronką do Miłosierdzia Bożego”.Każdego dnia odczuwam pomoc Matki Najświętszej.Mam wrażenie,że w jakiś cudowny sposób uniknęłam operacji.Minęło już prawie 2 lata od czasu,gdy usłyszałam od lekarza słowo „operacja”.Bałam się jej…..zaczęłam prosić Matkę Bożą o pomoc…..i otrzymałam ją ! Obiecałam naszej Kochanej Matce,że gdy tylko będę mogła,każdego sierpnia będę u Jej Tronu.Serdecznie pozdrawiam.Szczęść Boże na każdy dzień! Dziękuję za to,co Pan robi.

 18. MAM PYTANIE CZY NOWENNA TRZEBA ODMAWIAĆ NARAZ TE TRZY TAJEMNICE CZY MOGĘ ODMAWIAĆ Z PRZERWAMI PROSZĘ O ODPOWIEDZ POZDRAWIAM 🙂

 19. Nowenne odmowilam po raz pierwszy jesienia 2013 nie wiedzac ze jest to nowenna do Matki Bozej Krolowej Rozanca Swietego z Pompei. Nie odmowilam jej prawidlowo poniewaz zoostala ona przekazana w rodzinie ustnie przez mojego ojca niezyjacego od 12 lat. Byla to moja ostatnia deska ratunku w trudnej sytuacji rodzinnej. Moj maz jest alkoholikiem i po 20 latach malzenstwa zdalam sobie sprawe ze juz wiecej nie dam rady. Razem z moimi doroslymi dziecmi powiedzialysmy ze musi sie wyprowadzic jesli nie pojdzie na leczenie. O nowennie zapomnialam i kiedy wszystko wydawalo sie nie do naprawienia nagle w styczniu dowiedzialam sie ze moj maz z wlasnej iniciatywy poprosil o pomoc. Otrzymal miesieczna terapie i po tym kontynuacje tygodniowych spotkan przez 2 lata. W lutym dowiedzialam sie od siostry ze ukazal sie artykul w „Milujcie sie” o modlitwe naszego taty. Odmowilam ja jeszcze raz dziekczynnie. Generalnie nie wierze w cuda i czulam wewnetrzny konflikt kiedy modlilam sie o odebrania mi tego „krzyza”ktory mnie zbawia. Mylilam sie. Pan Bog nie chce zebysmy cierpieli. Pragnie naszego szczescia. Jestem wdzieczna Matce Bozej za ten szczegolny dar. Jestesmy dzisiaj tacy szczesliwi. Bogu niech beda dzieki i kochanej naszej Matce.

 20. Właśnie otrzymałem zamówioną płytę z książką i różaniec Pompejański wszystko w dobrej jakości , jestem zadowolony bo w końcu mam to co tak długo szukałem a było tak blisko . Dziękuje Szczęść Boże . Ryszard

A Ty co o tym myślisz? Napisz!