Karolina: SZANSA NA PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ

Szczęść Boże! Kiedy smutek i samotność zaczęły coraz częściej gościć w mojej duszy, zapragnęłam coś z tym zrobić. Wewnętrzny głos pod postacią moich pragnień kazał mi odmówić nowenne pompejańską. To była moja pierwsza nowenna. Często modliłam się o miłość, nigdy jednak nie tak wytrwale, a ta modlitwa na pewno uczy...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Oddaje chwale Bogu Ojcu,

Oddaje chwale Bogu Ojcu, ktory w Swym wielkim miłosierdziu przyszedł do mnie z uzdrowieniem mięśnia sercowego.
Przeczytaj całość

Mama Janina z córkami: Świadectwo wyproszenia sakramentu małżeństwa i otrzymania łaski macierzyństwa

Pierwszą nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji córki Marii i jej chłopaka z prośbą o zawarcie przez nich związku małżeńskiego. Rozpoczęłam odmawiać nowennę 15 sierpnia 2015 roku, a oświadczyny nastąpiły 26 sierpnia 2015 (w dzień patronki córki - Matki Boskiej Częstochowskiej). Ślub odbył się 7 maja 2016 roku w dniu Matki Bożej Łaskawej.
Przeczytaj całość

Anna: O powrót chłopaka

Zrozumiałam skąd wzięła się ta chorobliwa zazdrość i podejrzenia. Sam nie znosił kiedy nosiłam sukienki, nie znosił kiedy gdziekolwiek pojawiał się motyw zdrady, mówił, że brdzydzi się dziewczynami skąpo ubranymi
Przeczytaj całość

Anna: Pierwsza spowiedź

Jest to moja kolejna nowenna. Nie wszystkie udało mi się skończyć, więc zaczynałam od nowa, modląc się w tej samej intencji. Może nie są to nowenny odmawiane dokładnie tak, jak powinny być – czasami modlę się, ale jednocześnie myślę o stu innych sprawach. Moje prośby nie zostały całkiem spełnione, ale...
Przeczytaj całość

Renata: Wierzę, że warto modlić się tą piękną nowenną

Piszę, by złożyć obiecane świadectwo . Nowennę odmawiam od grudnia 2012, oczywiście za każdym razem w ważnej dla mnie intencji. Tym razem pragnę podziękować Matce Bożej za wsparcie i pomoc w trudnej sytuacji finansowej, zresztą w obecnych czasach nie jest to tylko moja dola.

Zawsze, gdy jest trudno, jakieś pieniążki udaje się zaoszczędzić, a tylko dlatego, iż wspiera nas Maryja. Modliłam się o pomoc w spłacie długów i ta pomoc jest, chociaż nie wygrałam miliona w totku, nie znajduję pieniędzy na chodniku i nie kradnę, lecz stopniowo sytuacja się stabilizuje. Wierzę, że warto modlić się tą piękną nowenną. Mi osobiście przynosi ta modlitwa nadzieję, daje szansę, żyję i uśmiecham się dzięki wierze, którą Nowenna wzmacnia i utrwala. Życie daje czasem takiego kopa, że bez wiary straciłoby sens.

Wiem, że modlę się często nie tak , jak by należało, lecz ufam, że Maryja wszystko zrozumie, wie i zmienia dla dobra. Dziękuję

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Renata: Wierzę, że warto modlić się tą piękną nowenną"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Rozumie jak każda Matka a co dopiero Maryja Matka Jezusa Chrystusa. Alleluja i do przodu.

halina
Gość
halina
TAk warto ja zaczelam 3 NP.Zycie daje nam czasem kopa i to wielkiego czego bysmy sie nie spodziewali nawet przez chwile ze to nas wlasnie moze spotkac.To moze dlatego zaczelam sie modlic NP ,szukajac ratunku u Matki Rozancowej,wczesniej slyszalam o NP ,ale myslalam ze to nie dla mnie ,ze moge nie dac rady.JAk narazie wszystko jest dobrze daje rade .Jest jeden problem czasami jest mi trudno sie skupic,mysli uciekaja .A wierze ze tylko MATKA BOZA moze mi pomoc.wieka laska ,ze odmaqwiam rozaniec .Atak czasami sobie mysle ze ten kopniak to na otrzezwienie ,zebym sie wreszcie zaczela modlic na rozancu.Wczesniej troche… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!