Dorota: Wymodlona Łaska zdrowia

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem w zeszłym roku, chodź mówią, że przypadków nie ma. Chciałabym dzisiaj podzielić się z Wami moim świadectwem, a mianowicie otrzymaniem łaski uzdrowienia, o którą modliłam się do Najświętszej Maryi Panny wraz z moją Mamą. Mam nadzieje, że to świadectwo wzmocni Waszą wiarę i doda...
Read More

Roksana: Zaufałam Jezusowi i Maryi

NP zaczęłam odmawiać w marcu 2016 r. Od tamtej pory minął ponad rok, a moje życie zupełnie się odmieniło. Nie tak jak tego chciałam, ale zrozumiałam, że Pan Jezus wie najlepiej czego mi potrzeba. Na początku modliłam się o uleczenie mojego męża z alkoholizmu. Jednak kochana Maryja wyprosiła dla mnie wiele innych łask, o które nawet nie prosiłam, a które z perspektywy czasu okazały się zbawienne dla mojego życia.
Read More

Darek: Pomoc w otwarciu lokalu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Piszę swoje świadectwo ,mniej więcej 2 miesiące po zakończeniu nowenny.
Read More

ANITA: Królowa Pompejańska jest nieoceniona!!!!!

Pragnę z całego serca kolejny raz podziękować Matce Najświętszej za wysłuchanie mojej prośby. Nie wiem która to już moja nowenna ale za każdym razem moje błagania zostają wysłuchane przez Maryję.
Read More

Monika: Bóg zapłać za otrzymaną pracę!

Pragnę podziękować za otrzymaną łaskę. Modliłam się nowenną do św. Josemarii Escrivy w intencji pracy jesienią i zimą. W międzyczasie prosiłam o pomoc dusze czyśćcowe, mojego Anioła Stróża, a 26 kwietnia skończyłam w tej intencji nowennę pompejańską. 27 kwietnia otrzymałam telefon w sprawie pracy!

Od 2 maja pracuję w wyuczonym zawodzie – pracownik socjalny (jest to zastępstwo na około 4 miesiące)! Dziękuję również św. Ricie i innym świętym, do których zanosiłam błagalne modlitwy 🙂 Bóg zapłać za otrzymaną pracę!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 2
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Monika: Bóg zapłać za otrzymaną pracę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Witam serdecznie. Chciałabym podzielić się także łaską, którą otrzymałam dzięki nowennie pompejańskiej. Jakiś czas temu zaczęłam się modlić o łaskę pracy dla mnie- kończyła mi się umowa i nie było możliwości jej przedłużenia. Podjąwszy wyżej wspomnianą modlitwę i wierząc w jej skuteczność po kilku dniach okazało się, że są środki pieniężne, dzięki którym moja umowa może zostać odnowiona. Modląc się gorliwie można otrzymać ogrom łask, o których może nawet nie myślimy… Zachęcam serdecznie do podjęcia owej nowenny 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.