Zofia: nowenna pompejanska

Matenko dziekuje Ci za tem dar i prosze o dalsze laski,Prosze o laske pozbycia sie komornika za nie swoje dlugi,Wieze w laski ktore otrzymuje,jestes Matenko jedynym naszym ratunkiem
Read More

Anna: Wielbię Ciebie Boże

Nowennę zaczęłam odmawiać w 2016 roku, kiedy nie miałam pracy i nic nie wskazywało, że w najbliższym czasie to się zmieni. Początek nowenny był ciezki, do tego stopnia, że musiałam z kartki odmawiać ojcze nasz i zdrowaś, bo zły plątał moje myśli i slowa. Po kilku dniach odmawiania Matka Najświętsza skierowała moje kroki do osoby obcej, która po 2 tygodniach zadzwoniła z propozycją!
Read More

Marcin: Praca czyli wierzchołek góry lodowej

To świadectwo dedykuję osobom, które modląc się Nowenną Pompejańską przezywają zniechęcenie, nie widzą jeszcze efektów i powątpiewają w sens uporczywej modlitwy. Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy odmawiałem już ponad kilka miesięcy temu. Uprzednio podejmowałem kilka Nowenn Pompejańskich z których w pełni zakończyłem tylko jedną. Przez większość czasu ubiegłego roku...
Read More

Kamila: Miałam myśli, że Maryja mnie nie wysłucha

W Nowy Rok zakończyłam odmawiać swoją pierwszą nowennę pompejańską. Pragnę w tym świadectwie podziękować z całego serca Matce Bożej i Jej Synowi Jezusowi za łaski otrzymane, te większe i te mniejsze. Za to że wytrwałam, mimo iż było ciężko.Przeczytaj Kamila: Miałam myśli, że Maryja mnie nie wysłucha
Read More

Mała: świadectwo

PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ ROK TEMU. DZISIAJ NIE PAMIĘTAM W JAKIEJ INTENCJI DOKŁADNIE MODLIŁAM SIĘ ALE WIEM,ŻE PO CZĘŚCI ZOSTAŁAM WYSŁUCHANA. SYTUACJA W KTÓREJ WÓWCZAS SIĘ ZNAJDOWAŁAM BYŁA BARDZO TRUDNA.8 MIESIĘCY WCZEŚNIEJ ROZSTAŁAM SIĘ Z MĘŻEM, WSZYSTKO UKŁADAŁO SIĘ BARDZO ŹLE.  POD KONIEC TEJ MODLITWY BYŁAM ZMUSZONA WYPROWADZIĆ SIĘ Z DZIECKIEM Z  WYNAJMOWANEGO MIESZKANIA. 3 DNI PRZED WYPROWADZKĄ MIAŁAM JUŻ SPAKOWANE WSZYSTKIE RZECZY ALE ZERO POMYSŁU NA TO DOKĄD IŚĆ. OKROPNE UCZUCIE BEZSILNOŚCI SMUTKU A JEDNOCZEŚNIE JAKAŚ NADZIEJA TLIŁA SIĘ W SERCU ŻE BĘDZIE DOBRZE. NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ ODMAWIAŁAM ZAWSZE WIECZOREM ALE GDY UŚWIADOMIŁAM SOBIE SYTUACJĘ W JAKIEJ SIĘ ZNAJDUJĘ POSTANOWIŁAM ODMÓWIĆ JĄ RANO PRZED PRACĄ I CHOĆ INTENCJA BYŁA INNA NA KONIEC NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ POPROSIŁAM MATKĘ BOSKĄ O CUD ABYM JEDNAK ZNALAZŁA JAKIEŚ MAŁE MIESZKANIE. ZE SPOKOJEM POSZŁAM DO PRACY I GDY TYLKO WESZŁAM JEDNA Z KOLEŻANEK POWIEDZIAŁA: CZEŚĆ CO SŁYCHAĆ SŁYSZAŁAM ŻE SIĘ ROZWODZISZ? A MOŻE SZUKASZ MIESZKANIA? BO JA OPIEKUJĘ SIĘ MIESZKANIEM SĄSIADKI ONO STOI PUSTE WIĘC   MOGŁA BYŚ WPROWADZIĆ SIĘ OD ZARAZ . PO TYCH SŁOWACH MYŚLAŁAM ŻE UPADNĘ. ZŁAPAŁAM SIĘ ZA KIESZEŃ SPODNI W KTÓREJ MIAŁAM RÓŻANIEC A RESZTA POTOCZYŁA SIĘ JUŻ BŁYSKAWICZNIE. W TEJ CHWILI KOŃCZĘ DRUGĄ NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ. JESTEM PO 2GIEJ ROZPRAWIE ROZWODOWEJ. SERCE MAM PRZEPEŁNIONE BÓLEM ALE UFAM MATCE BOŻEJ ŻE ODPOWIEDNIO POKIERUJE MOIMI SPRAWAMI. JUŻ RAZ JEJ ZAUFAŁAM I NIE ZOSTAWIŁA MNIE. WIEM ŻE BEZ NIEJ NIE DAŁA BYM RADY!!!!!! JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE MOGĘ POWIERZYĆ SWOJE ŻYCIE  W TAK WSPANIAŁE RĘCE I WIEM ŻE NOWENNA POMPEJAŃSKA  JUŻ ZAWSZE BĘDZIE W MOIM ŻYCIU.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mała: świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Rozwód to bardzo bolesny temat zwłaszcza dla osoby wierzącej. Wierzę, że Matka Boska poukłada sprawy w Twoim życiu, pomoże podejmować dobre, „Boże” decyzje. Jeśli się modlisz, na pewno nie zostaniesz odtrącona. Ja głęboko w to wierzę. Nowenna ma taką siłę, że nawet gdy wydaje się, że konkretna intencja nie zostaje jeszcze wysłuchana, ma się w sobie tyle siły, by pokonać trudności. Ja jestem już po 3 nowennie. Niech nasza Niebieska Mama ma Cię w opiece!

Mariusz
Gość
Mariusz

Witam,
na chwilę obecną czeka mnie to również. Odmówiłem dopiero 2 NP odnośnie mojego małżeństwa. Będę modlił się się dalej, aby Pan Bóg oddali ode mnie ten kielich, ale to Jego wola jest ważna, nie moja. Wiem, że nie pozwoli skrzywdzić tych którzy przychodzą do Niego i to Jemu trzeba zaufać. A nasza Matuchna wyprosił łaski dla nas. Z Bogiem.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.