Renata: nauka różańca i łaska pracy

Nowennę Pompejańską odmawiałam już dwukrotnie , zaczęłam w zeszłym roku w październiku I raz i grudniu II raz. Do naszej Mateczki kierowała prośbę jak większość z nas w tych trudnych czasach o pracę dla zięcia, a ponieważ i mi groziła utrata pracy to w tym samym czasie poprosiła jeszcze w...
Read More

Sylwia: podziękowanie za opiekę w trudnych chwilach

15.09. ukończyłam Nowennę Pompejańską, w której prosiłam Maryję o pomoc w trudnej sytuacji finansowej.
Read More

Kamil: Maryja uratowała mi życie

Myślę że już czas na opisanie mojego świadectwa. Zastanawiałem się czy już to napisać 2 dni po skończeniu Nowenny, bo przecież nie otrzymałem jeszcze tego o co prosiłem. A jednak otrzymałem coś więcej, szansę Życia. W lutym dowiedziałem się że choruje na ciężką chorobę nieuleczaną ,mało tego moja dziewczyna i narzeczona zostawiła mnie. Właśnie jej powrót był moją intencją. Mój stan zdrowia był zły dodatkowo psychicznie po jej odejściu załamałem się . To był straszny czas , koszmar .
Read More

Józefa: Dzięki tej nowennie jestem bardziej spokojna

Szczęść Boże, Nowennę pompejańską odmawiam od 4-ch lat z małymi przerwami. Przeważnie modlę się o zdrowie. Prosiłam Boga o zdrowie dla wnuka i Pan Bóg wysłuchał.
Read More

Natalia: Teraz mogę znów cieszyć się życiem

Chciałam zostawić moje świadectwo bo jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za uzdrowienie z nerwicy lękowej. Zachorowałam na nią po urodzeniu dziecka,przyszła nagle.Nie wiedziałam co mi jest.Chodziłam od lekarza do lekarza,wszystkie badania wychodziły w porządku a ze mną było coraz gorzej.Były takie dni,że nie potrafiłam się cieszyć moim dzieciątkiem,to było straszne.
Read More

Magdalena: uwolnienie syna

Moi kochani z wielką radością chcę Wam jeszcze któryś z kolei raz powiedzieć o cudownej Mocy Nowenny Pompejańskiej. Jak już pisałam na tym forum doznawałam ja i moja rodzina licznych Cudów za przyczyną Mateczki Pompejańskiej.Między innymi dotknęłam się instalacji prądowej pod napięciem 220(bez uszczerbku na zdrowiu), roczna wnuczka zleciała z pierwszego piętra ,( bez ani jednego siniaka),i inne małe cuda.Pisałam też o moim synu alkoholiku, za którego się modlę ( w odpowiedzi na post Nataszki, by nie przeklinać swoich dzieci). Otóż w skrócie mój syn też ciągle był poniewierany przez swojego ojca, bity i wyzywany, przeklęty.Skończyło się na tym,że uzależnił się od alkoholu. Żona, która go bardzo kochała odeszła z 4 letnią córeczką nie mogąc sobie poradzić z tym wszystkim.Ja cały czas modliłam się za z wielką wiarą i ufnością syna,(który w gruncie rzeczy jest dobrym człowiekiem tylko bardzo poranionym)wysłałam intencje do wspólnoty modlitewnej z prośbą o pomoc . I wiem,że zaczęto odmawiać NP w jego intencji 15 sierpnia.Tego samego dnia ja też zaczęłam odmawiać 5 Nowennę Pompejańską w intencji swojej rodziny(w trzecim dniu odmawiania wnuczka miała wypadek). Powracając do syna,kilka dni temu otrzymałam od tej Wspólnoty taką wiadomość..
,, Szczęść Boże .
Pani Magdaleno mam dla pani wiadomość chociaż zabrzmi ona na pewno
niewiarygodnie to proszę uwierzyć że to się dzieje naprawdę ,otóż
dzisiaj podczas modlitwy jeden z apostołów miał wizje jak Pan Jezus
uzdrawia pani syna , ale jednocześnie kilku apostołów słyszało
straszny ryk demona który nie chce się pogodzić ze swą stratą i zrobi
wszystko by to odwrócić dlatego trzeba jeszcze bardziej wzmóc modlitwy
by Pan do tego nie dopuścił, proszę trwać w modlitwie i wierze a Pan
dochowa swej wierności apostołowie będą trwać z panią.
pozdrawiam w Panu.”

Także jest to dla mnie kolejny CUD,i mocno wierzę, że Matka Najświętsza z POmpejów uratuje mi syna. Wierzę w to MOCNO, bo syn powiedział,że już nie pije. I wierzę,że i żona wróci do niego, choć są po rozwodzie. Ja mam tak wielką wiarę, po prostu chce mi się skakać z radości , ja naprawdę Wierzę…Jako Apostoł Nowenny Pompejańskiej mówię stanowczo, Ona działa ,tylko trzeba wierzyć, mocno, bardzo mocno…
Moi kochani gorąco Was wszystkich obejmuję w tej wielkiej mojej radości. Pozdrawiam Wszystkich gorąco i proszę jeśli macie życzenie chociaż o jedno Zdrowaś w intencji mojego Syna.

Nataszko jeśli jesteś, pozdrawiam Cię serdecznie. Magdalena, powiedzmy 2, bo widzę,że jest jeszcze jedna Magdalena. Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

24 komentarzy do "Magdalena: uwolnienie syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bogna
Gość

Witaj, piękne świadectwo. Czy mogłabyś napisac co to za wspólnota modlitewna ? Bliska mi osoba również ma poblem z alkoholem, modlę się za nią ale potrzebuję wsparcia modlitewnego.
Pomodliłam się w intencji Twojego syna.

Kasia
Gość

Witaj, cieszę się ze Bóg tak działa w Twoim życiu i też mam prośbę czy mogłabyś podać nazwę lub kontakt tej wspólnoty. Ja chciałabym poprosić o modlitwę w mojej intencji. Bo bardzo mi jej potrzeba. Chociaż ciągle szturmuje niebo i proszę o modlitwę osoby konsekrowane i uczestniczę w modlitwie wstawienniczej na naszym forum oraz zapisałam się do róży różańcowej gdzie rodzice modlą się za dzieci. To na razie tylko ciemność.Modlitwy nigdy nie za dużo zwłaszcza ze mój przypadek chyba wymaga dużo dużo modlitwy.

Asia
Gość

Pani magdaleno, co to za wspólnota ktróra modliła się za Pani syna? Czy może Pani podać nazwę? Czy każdy może ich poprosić o modlitwę, chociażby jednorazową??

Magdalena
Gość
Magdalena
Oczywiście !, to Apostołowie Modlitwy Maryi, a to adres mailowy mam.maryje@op.pl O ile dobrze sobie przypominam to właśnie na tym forum dowiedziałam się przez przypadek( których, nie ma), gdy bardzo potrzebowałam ratunku i pomocy o niej,tzn Wspólnocie. Ojciec uzależnionego od alkoholu i narkotyków syna pisał o uratowaniu mu dziecka i podał tego maila i ja napisałam i za jakiś czas otrzymałam wiadomość,że podjęto za mojego syna modlitwy( i tak się cudownie złożyło,że było to 15 sierpnia w wielkie Maryjne święto).I jeszcze jedno, ja nawet nie miałam ,,ZIELONEGO POJĘCIA”,że to jest Nowenna Pompejańska, ja wszędzie szukałam ratunku. Dopiero gdy 10 września… Czytaj więcej »
Franciszka
Gość
Franciszka

Magdalenko, proszę , poślij mi ten załącznik.
Szukam modlitewnego ratunku dla mojego, chorego na raka męża.
Pomodliłam się za Twojego syna i jeszcze się pomodlę.

Magdalena
Gość
Magdalena
Kasiu i ja też jestem w róży różańcowej za dzieci. Modlę się już 5 lat i widzisz pomału zaczyna się wszystko układać. Owszem, czytam nieraz świadectwa,że zaraz po po wstąpieniu do róży rodzice mają liczne łaski. Widzisz nieraz to chwila a nieraz lata. Ale to Matuchna a właściwie chyba Jezus przez Jej wstawiennictwo decyduje…ile?Ale to wszystko dla naszego pożytku. I wiesz tak sobie myślę,że im poważniejsze powiedzmy sprawy, tym trwa to dłużej, ja modlę się jeszcze za męża, o jego nawrócenie. W domu…koszmar istny koszmar. Wyzwiska, przekleństwa, bluźnierstwa, niekiedy myślę,że tego nie wytrzymam ale mam nadzieję…wbrew nadziei. A świadkiem tego… Czytaj więcej »
Kasia
Gość

Magdaleno bardzo Ci dziękuję. Będę juto na adoracji Najświętszego Sakramentu. Wspomnę Panu o Tobie i Twojej rodzinie. A jak uda mi się być na mszy świętej to przyjmę komunię z intencja łask dla Ciebie

Kasia
Gość

Magdaleno a możesz podać coś o tej grupie bo szukam w internecie i nic nie znalazłam.

Magdalena
Gość
Magdalena

Kasiu jeśli chcesz to podaj mi swojego maila to wyślę Ci załącznik jaki od Nich otrzymałam, bo też prosiłam o informacje o Apostolacie. Ewentualnie napisz na tego maila mam.maryje@op.pl to Ci przyślą informację na temat Modlitewnego Apostolstwa Maryjnego MAM. Pozdrawiam Cię serdecznie i z góry dziękuję za wsparcie modlitewne:)))ZBogiem

Kasia
Gość

Magdaleno, bardzo proszę Cie o te informacje oto mail
szawol@wp.pl
Będę Ci bardzo wdzięczna. Zapisz w tytule Apostolat
Pozdrawiam.

Dorota
Gość
Dorota

Magdaleno, bardzo proszę Cie o te informacje oto mail
aksworopot1@wp.pl
Będę Ci bardzo wdzięczna. Zapisz w tytule Apostolat
Pozdrawiam.

Ania
Gość

Madziu proszę wyślij mi też ania921515@interia.pl

Teresa
Gość
Teresa

Proszę odsłuchać kazań O.Daniela z Czatachowej, co radzi w takich sytuacjach.
Jak możliwe dawać do jedzenia sól, wodę , olej egzorcyzmowaną . O.Daniel prowadzi spotkania otwarte
trzecią sobotę miesiąca i można słuchać przez internet.
Obecnie u Benedyktynów można zamówić krzyżyk z egzorcyzmem 12,- razem z przesyłką 25,- Zadzwonić 12 6885292 i poprosić aby był poświęcony. Jest dobrze o 19-tej odmawiać Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej . Jest to silna modlitwa. Proszę poczytać w internecie.
Różaniec to egzorcyzm jak mówił Jan Paweł II, Bóg jest silniejszy . zły ogon podkuli i ucieknie.

Norbert Jablonski
Gość
Norbert Jablonski

Madziu ja rownież proszę xnorbi90@interia.pl

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Pani Magdziu ja również proszę

Rycerz Maryji
Gość
Rycerz Maryji

Pani Magdaleno! I ja również pomodlilem się w intencji Pani syna;) Od kilku miesięcy się nawrocilem i też odmawiam nowenne pompejanska już drugą;) Proszę być dobrej myśli;)

Rycerz Maryi
Gość
Rycerz Maryi

Dodam, że właśnie moja Mama mówi, że to ona wymodlila moje nawrócenie, ja sam też nie wiem kto to wymodlil, ale bardzo się nawrocilem, proszę nie ustawac w modlitwie! 😉

Dorota Tomczyk
Gość
Dorota Tomczyk

Kochani prosze was o modlitwę za moją siostrą która jest uzależniona od alkoholu
Modlę sie za nią odmawiając koronkę do krwawych łez aby matka boża pomogła mi ją uratować aby mogła się nawrócić

PatrycjaL
Gość
PatrycjaL

Moj tata jest w nalogu alkoholowym od ponad 40 lat … Prosze Was o modlitwe bo bardzo przez to zniszczyl nasza rodzine, mam dwoch braci,ktorzy wpadli w ten nalog i nie tylko i rowniez zniszczyli swoje zycie..w naszej rodzinie zawsze bylo duzo problemow. Ja niestety nie moge sobie ulozyc zycia z druga osoba ,ciagle sie klocimy i wiele sie juz zawalilo..w dodatu poznalam wielu ludzi,ktorzy mi zycza zle . czasami mimo,ze staram sie mocno wierzyc,trace nadzieje na lepsze jutro..

kamil
Gość
Pani Magdaleno. Na samym końcu kieruje do Pani pytanie. Bardzo piękne świadectwo. Ostatnio dzieją sie ze mną straszne rzeczy, czuje sie zniewolony i ciężko mi żyć. Prześladuje mnie pech,nieudolność i nie wykorzystuje dobrą od Boga. Nie widzę nie dostrzegam, zamiast robić dobrze robię źle. Dziewczyna idę ode mnie odeszła bo nie widziałem i ona też co sie ze mna dzieje. Teraz mam tę świadomość czemu to sie stało co jest przyczyną ale ona nie chce słuchać , mowi że tak miało być. A nie miało bo to przez ataki złego. Jak podróż.awiac by zrozumiała,zauważyła to? Wcześniej byłem dobry, a później… Czytaj więcej »
Elizabeth
Gość
Elizabeth

Mysle ze kazda modlitwa jest wysluchana przez Boga, a najbardziej wlasna,od serca,wlasnymi slowami,tak jak potrafisz,Bog zawsze Ci pomoze jak go o to poprosisz

ela
Gość

Mam syna alkoholika. Modliłam się ponad 10 lat. Nowennę pompejańską odmawiałam nawet nie wiem ile razy. Teraz brakuje mi wiary i nadziei , że wyjdzie z tego.

ANNAW_B
Gość
ANNAW_B

Mam mężą z problemem alkoholowym oraz nowotwór piersi oraz dwójke małych dzieci odmówiłam nowennę teraz odmawiam juź tylko sam różaniec razy i mam nadzieję że jakoś sie jeszcze ułoży prosze o modlitwe jeśli ktoś może ofiarowac Ania

PAULINA
Gość
PAULINA

Serdecznie polecam wszystkim Nowenne do Matki Bozej Rozwiazujacer Wezly:)

Obrazki z nowenną pompejańską?