Aneta: Matka Boża wysłuchała nawet mnie

Na nowennę trafiłam przypadkiem w bardzo ciężkim okresie życia, bez pracy sama z dzieckiem, bez perspektyw na cokolwiek. Przyznam szczerze że zaczęłam ją odmawiać jako ostatnią deskę ratunku. Nigdy nie byłam wzorową katoliczką złożyło sie na to zapewne wiele ciężkich sytuacji w moim życiu. Obrażałam sie na Boga wiele razy,...
Przeczytaj całość

Mariusz: Jestem po odmówieniu pierwszej Nowenny Pompejskiej w swoim życiu.

Intencję w której modliłem się na chwilę obecną nie została jeszcze wysłuchana. Wierzę w to, że spełni się.
Przeczytaj całość

Wiktoria: Mój tata jest lepszym człowiekiem

Mam 16 lat, moi rodzice kłócili się codziennie, wyzywali, obrażali, w domu każdego dnia przekleństwa sypały się jak z worka. Moja mama cały czas obrażała tatę, wytykała mu każdą jedną wadę, robiła sceny zazdrości. Tata był przez to bardzo nerwowy, ja płakałam każdego dnia, bo nienawiść i egoizm, jaki widziałam, dobijał mnie.Przeczytaj Wiktoria:...
Przeczytaj całość

Monika: Opieka Matki Bożej

Pracę również wyprosiła mi Matka Boża- umowę przedłużono mi 11 lutego (jak sie okazało jest to swięto Matki Bożej z Lourdes) w pracy na ścianie wisiał krzyż a za mną było zdjęcie Matki Bożej podpisane słowami: "Tylko w niej Twoja nadzieja" :)
Przeczytaj całość

Weronika: My leczymy, Bóg uzdrawia

Mój tata znalazł się w szpitalu w bardzo ciężkim stanie. Z dnia na dzień było gorzej, lekarze rozkładali ręce i mówili, ze jeśli wierzymy to należy sie mocno modlić bo tylko to już może Mu pomoc. Ja nigdy nie mówiłam różańca, rzadko chodziłam do kościoła, kilka razy w roku znowilam "ojcze nasz...".Ale wtedy Było mi tak zle, nie wyobrażałam sobie, ze mogę stracić mojego Tatę.
Przeczytaj całość

Magda: wsparcie

Witajcie, odmawiam 4 Nowennę Pompejańską, wszystkie w tej samej intencji,jestem właśnie w połowie tej czwartej, mimo licznych małych łask, za które dziękuję co dzień,ta główna i najważniejsza nie została jeszcze spełniona…Kochani, proszę o pomoc, wierzę cały czas bardzo mocno,ale potrzebuję Waszego wsparcia, pomódlcie się w mojej intencji,w intencji zajścia w ciążę…bardzo proszę i dziękuję…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Magda: wsparcie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jerzy
Gość

Lucyno, już się pomodliłem w Twojej intencji i życzę Ci z całego serca żeby Twoje modlitwy się wypełniły. Duchowo już adoptuję Twoje maleństwo i zostaję jego honorowym dziadkiem. W niedzielę byłem w Sanktuarium w Gidlach a potem na Jasnej Górze i oprócz własnej intencji modliłem się też o wypełnienie intencji wszystkich tych co szczerze odmawiają Nowennę Pompejańską.

Magda
Gość

Dziękuję, te słowa wiele dla mnie znaczą. Cały czas wierzę bardzo, bardzo mocno. Oprócz NP odmawiam od 2 tygodni Tajemnicę szczęścia – 15 modlitw, to również wiele mi daje. Pozdrawiam!

sylwia
Gość
sylwia

Magdo, doskonale Ciebie rozumiem, sama odmówiłam Nowennę w intencji takiej samej jak Ty, czyli modliłam się o zajście w ciążę. Tej łaski jeszcze nie otrzymałam, nadal czekam, ale otrzymałam wiele innych łask, pracę i spokój ducha. Wierzę, że Matka Boża wysłuchała nasze prośby, wstawiła się za nas u Boga. Tylko trzeba czekać. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie też:) Wszystkiego dobrego, pozdrawiam, z Bogiem.

Magda
Gość

Sylwia, ja też głęboko wierzę, że nadejdzie dla nas taki dzień, gdzieś to wewnętrznie czuję,tylko właśnie trzeba cierpliwie czekać, więc czekamy razem, dziękuję Ci bardzo że napisałaś do mnie, pozdrawiam Cię!

Obrazki z nowenną pompejańską?