Magda: wsparcie

Witajcie, odmawiam 4 Nowennę Pompejańską, wszystkie w tej samej intencji,jestem właśnie w połowie tej czwartej, mimo licznych małych łask, za które dziękuję co dzień,ta główna i najważniejsza nie została jeszcze spełniona…Kochani, proszę o pomoc, wierzę cały czas bardzo mocno,ale potrzebuję Waszego wsparcia, pomódlcie się w mojej intencji,w intencji zajścia w ciążę…bardzo proszę i dziękuję…

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Magda: wsparcie

  1. Lucyno, już się pomodliłem w Twojej intencji i życzę Ci z całego serca żeby Twoje modlitwy się wypełniły. Duchowo już adoptuję Twoje maleństwo i zostaję jego honorowym dziadkiem. W niedzielę byłem w Sanktuarium w Gidlach a potem na Jasnej Górze i oprócz własnej intencji modliłem się też o wypełnienie intencji wszystkich tych co szczerze odmawiają Nowennę Pompejańską.

    • Dziękuję, te słowa wiele dla mnie znaczą. Cały czas wierzę bardzo, bardzo mocno. Oprócz NP odmawiam od 2 tygodni Tajemnicę szczęścia – 15 modlitw, to również wiele mi daje. Pozdrawiam!

  2. Magdo, doskonale Ciebie rozumiem, sama odmówiłam Nowennę w intencji takiej samej jak Ty, czyli modliłam się o zajście w ciążę. Tej łaski jeszcze nie otrzymałam, nadal czekam, ale otrzymałam wiele innych łask, pracę i spokój ducha. Wierzę, że Matka Boża wysłuchała nasze prośby, wstawiła się za nas u Boga. Tylko trzeba czekać. Trzymam kciuki za Ciebie i za siebie też:) Wszystkiego dobrego, pozdrawiam, z Bogiem.

    • Sylwia, ja też głęboko wierzę, że nadejdzie dla nas taki dzień, gdzieś to wewnętrznie czuję,tylko właśnie trzeba cierpliwie czekać, więc czekamy razem, dziękuję Ci bardzo że napisałaś do mnie, pozdrawiam Cię!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!