Lidia: Wiele łask…

Szczęść Boże! Chcę złożyć świadectwo jak wiele łask ma dla nas Maryja kiedy zwracamy się do niej w Nowennie Pompejańskiej. Jestem w trakcie odmawiania mojej 4 nowenny. Pierwsza z nich dotyczyła pracy i wtedy również złożyłam tutaj świadectwo, intencja została całkowicie wysłuchana. W kolejnej modliłam się o nawrócenie jednego z...
Read More

Darek: zdany egzamin na prawo jazdy

Ja zdałem za 5 razem egzamin na prawo jazdy. Ową nowennę zaczełęm odmawiać po moim drugim oblanym egzaminie i automatycznie placu. Ta modlitwa naprawdę pomaga. Na 4 egzaminie jeździłem dobrze ale zagapiłem się w 42 minucie i wjechałem na czerwonym świetle. Gdybym zdał 4 egzamin czułbym się zbyt pewny siebie....
Read More

Bronia: Maryjo -Tyś strazniczką naszego losu

w glorii gwiazd złotych Pani Kosmosu...Pragnę podzielić się z Tobą i Twoją rodziną radoscią i pokojem bijacym z Betlejwmskiej szopki..Maryja obecna jest w życiu kazdego z nas , tylko zaproscie ją do siebie , jestem w trakcie odmawiania 6 nowenny -Maryja czuwa nade Mną i jest przy Mnie , warto...
Read More

Karolina: Szczera prawdziwa miłość, przyszły mąż i rodzina

Do końca życia będę Matce Bożej dziękować. Chcemy założyć rodzinę w Bogu i miłości. Mamy naszą oazę do której nie ma wstępu świat zewnętrzny i jego zagrożenia. Chcemy wziąć ślub i mieć dzieci. Matko, Gdyby nie Ty i Twój Syn Jezus nie wiem jakbym żyła.
Read More

Beata: Ciocia, alkoholiczka-zglosila się na odwyk

Dziękuję Ci za to Panie Boże!Za to że postawiles na mojej drodze takich ludzi.Malo tego,spiewam w zespole koscielnym,zawsze brakowalo mi pewnosci siebie,w trakcie nowenny nabrałam wiary w siebie i spiew wychodzi mi bardzo dobrze.
Read More

Justyna: wysłuchane prośby

Kilka dni temu rozpoczelam Nowennę Pompejańską, jest to dla mnie dosc ciezki czas, ale wierze, ze Maryja pomoze mi go przetrwac. Chcialam jednak podzielic sie z wami moim swiadectwem otrzymania laski i wysluchania mnie w prosbie, jaka kierowalam do Maryji w dniu 8 grudnia, kiedy to godzina 12 jest szczegolna godzina lask dla swiata. Prosilam wtedy Maryje o uzdrowienie a takze o znalezienie meza. Pol roku poźniej odbyl sie moj slub, a kuracja tym razem przyniosla efekty. Dziekuje Maryji ogromnie za jej milosc i serce.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Justyna: wysłuchane prośby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Justynko to chyba Duch Święty Cię natchnął, żeby nam przypomnieć o 8 grudnia 🙂 Tym bardziej, że w tym roku wypada w niedzielę. Będę pamiętać o Tobie w modlitwie.

Agata
Gość

A czy 8 grudnia odmawia się jakąś specjalną modlitwę tak jak chociażby w święto Matki Bożej Różańcowej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!