Joanna: To jest niesamowite! Tu dzieją się cuda

Wierzę, że i tu Matka Boska ma swój udział.
Przeczytaj całość

Wanda: Mój brat wyzdrowiał

Odmawiałam nowennę kilka razy, lecz nie odczułam łaski o które prosiłam. Pod koniec ubiegłego roku mój brat pojechał na kontrolne badania do centrum onkologii. Zostały mu zrobione badania kontrolne i okazało się, że są bardzo złe. Nastąpiły przeżuty.
Przeczytaj całość

Zofia: Podziękowanie Matce Najświętszej

Jestem niezmiernie wdzięczna Matce Bożej Pompejańskiej , ze mnie wysłuchała.Tym którzy wahają się , mówię : proście a otrzymacie : Matka Boża nigdy nas nie zawiedzie w potrzebie .
Przeczytaj całość

Elżbieta: otrzymane łaski po odmówieniu nowenny pompejańskiej

Jestem matką 3 synow. Ja z mężem do kościoła chodzę co niedziela i w kazde śwęto, natomiast nasi synowie nie. Są oni obecnie doroslymi ludżmi w wieku 33, 31, 26 lat.
Przeczytaj całość

Bożena: kocham Ciebie Boże

Nie wyobrażam już sobie aby uczestniczyć we mszy św. i nie przyjąć Jezusa w komunii św. Wyspowiadałam się ze starych grzechów które mi się nagle przypomniały.
Przeczytaj całość

Justyna: wysłuchane prośby

Kilka dni temu rozpoczelam Nowennę Pompejańską, jest to dla mnie dosc ciezki czas, ale wierze, ze Maryja pomoze mi go przetrwac. Chcialam jednak podzielic sie z wami moim swiadectwem otrzymania laski i wysluchania mnie w prosbie, jaka kierowalam do Maryji w dniu 8 grudnia, kiedy to godzina 12 jest szczegolna godzina lask dla swiata. Prosilam wtedy Maryje o uzdrowienie a takze o znalezienie meza. Pol roku poźniej odbyl sie moj slub, a kuracja tym razem przyniosla efekty. Dziekuje Maryji ogromnie za jej milosc i serce.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Justyna: wysłuchane prośby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Justynko to chyba Duch Święty Cię natchnął, żeby nam przypomnieć o 8 grudnia 🙂 Tym bardziej, że w tym roku wypada w niedzielę. Będę pamiętać o Tobie w modlitwie.

Agata
Gość

A czy 8 grudnia odmawia się jakąś specjalną modlitwę tak jak chociażby w święto Matki Bożej Różańcowej

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!