Janina: Modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla brata

Pragnę gorąco i z całego serca podziękować Mateńce Ukochanej za dary łaski jakich doznałam za jej wstawiennictwem do Boga po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.
Modlitwę rozpoczęłam w dniu 15.08.2013r. tj. w Święto Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny i zakończyłam 7.10.br. w Święto Królowej Różańca Świętego. Informację o nowennie otrzymałam od koleżanki.

Modlitwa moja za brata o uzdrowienie od wszelkiego zła, demonów, pseudo przyjaciół, trwonienie pieniędzy w knajpach na alkohol, papierosy, gry i inne używki była bardzo trudna dla mnie.
W pierwszych dwóch tygodniach modlitwy doznawałam wiele przykrych spraw. Zły nie odpuszczał i atakował mnie nie miłosiernie. Często płakałam, ale w pokorze znosiłam wszystkie przeciwności losu i dalej się modliłam wierząc, że potem będzie tylko lepiej. Na początku września w 94 urodziny mojej mamy, brat przyszedł do domu pijany. To także mnie bardzo bolało. Ja w tym czasie pracowałam za granicą.

Dzisiaj jestem radosna i zadowolona, ponieważ mój brat bardzo się zmienił i to na dobre. Jest już innym człowiekiem, wyzwolonym. Nie przesiaduje w knajpach, stara się w domu, dużo pracuje i nie trwoni pieniędzy. Poprawiły się też relacje w rodzinach moich dzieci. Jest większa wyrozumiałość, zgoda. Panuje radość i zadowolenie.
Wierzę, że modlitwa jest skarbem która daje siłę i ukojenie na te trudne dla nas czasy. Daje też nadzieję, że może być inaczej, lepiej.
Tajemnica szczęścia tkwi też w nabożeństwie Piętnastu modlitw.
Bóg chce dzielenia się szczęściem ze wszystkimi.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
UlamadaBarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Janino, piękne świadectwo.
Ja też od początku roku odmawiam Tajemnicę Szczęścia, piękna modlitwa, choć na początku wydawała mi się trudna. Dziś odmawiają ją już prawie wszyscy moi domownicy, zajmuje ok. 15 do 20 minut. Piękne są obietnice związane z jej odmawianiem, sprawdźcie, serdecznie polecam.

mada
Gość
mada

Proszę o pracę dla Jakuba.
„Zaczełam się modlić nowenną ,to moja ostatnia nadzieja”

Ula
Gość
Ula

Pragne tego samego dla mojego brata, potrzebuje wsparcia

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące