A: Módlcie się i nie traćcie nadziei.

Nowennę Pompejska znalazłam przez przypadek .Mój kuzyn wpadł w nałóg alkoholowy wyjechał za granicę i wylądował na ulicy ,straciliśmy z nim kontakt przestał się odzywać a nam jedyne co to pozostała modlitwa
Read More

K: Moja Modlitwa została wysłuchana już po pierwszej części.

Moi Drodzy wczoraj zmówiłam ostatni dzień Nowenny Pompejańskiej. Przyznam że prosiłam o znalezienie pracy. Moja Modlitwa została wysłuchana już po pierwszej części. Dziękuję Matko za pomoc i łaskę którą otrzymałam. Odmówiłam całą Nowennę i zakończyłam ją 23.12.2016. Przyznam że jest moc i siła.
Read More

Julia: Moje życie się zmieniło

Zaczynam Nowennę Pompejańska w intencji: "Maryjo, czy ja mam anoreksję?". Odmówiłam 9 dni i zapomniałam o modlitwie...
Read More

Anna: Przeogromne zmiany

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski, ktore otrzymałam wraz z moja rodzina. Odmówiłam cztery nowenny, jestem ogromnie wdzięczna za zdrowie mojej mamy i za polepszenie sytuacji rodzinnej ktora była dramatyczna i beznadziejna. Warto prosić i wierzyć choć nie zawsze zmiany zachodzą z dnia na dzien.
Read More

Marta: otrzymałam radość życia

Odmówiłam już kilka Nowenn Pompejańskich w różnych intencjach.Niektóre się spełniły,a na spełnienie niektórych czekam.Dziękuję za dobre wyniki badań taty, że dostałam pracę
Read More

Janina: Modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla brata

Pragnę gorąco i z całego serca podziękować Mateńce Ukochanej za dary łaski jakich doznałam za jej wstawiennictwem do Boga po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.
Modlitwę rozpoczęłam w dniu 15.08.2013r. tj. w Święto Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny i zakończyłam 7.10.br. w Święto Królowej Różańca Świętego. Informację o nowennie otrzymałam od koleżanki.

Modlitwa moja za brata o uzdrowienie od wszelkiego zła, demonów, pseudo przyjaciół, trwonienie pieniędzy w knajpach na alkohol, papierosy, gry i inne używki była bardzo trudna dla mnie.
W pierwszych dwóch tygodniach modlitwy doznawałam wiele przykrych spraw. Zły nie odpuszczał i atakował mnie nie miłosiernie. Często płakałam, ale w pokorze znosiłam wszystkie przeciwności losu i dalej się modliłam wierząc, że potem będzie tylko lepiej. Na początku września w 94 urodziny mojej mamy, brat przyszedł do domu pijany. To także mnie bardzo bolało. Ja w tym czasie pracowałam za granicą.

Dzisiaj jestem radosna i zadowolona, ponieważ mój brat bardzo się zmienił i to na dobre. Jest już innym człowiekiem, wyzwolonym. Nie przesiaduje w knajpach, stara się w domu, dużo pracuje i nie trwoni pieniędzy. Poprawiły się też relacje w rodzinach moich dzieci. Jest większa wyrozumiałość, zgoda. Panuje radość i zadowolenie.
Wierzę, że modlitwa jest skarbem która daje siłę i ukojenie na te trudne dla nas czasy. Daje też nadzieję, że może być inaczej, lepiej.
Tajemnica szczęścia tkwi też w nabożeństwie Piętnastu modlitw.
Bóg chce dzielenia się szczęściem ze wszystkimi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Janina: Modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla brata"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Janino, piękne świadectwo.
Ja też od początku roku odmawiam Tajemnicę Szczęścia, piękna modlitwa, choć na początku wydawała mi się trudna. Dziś odmawiają ją już prawie wszyscy moi domownicy, zajmuje ok. 15 do 20 minut. Piękne są obietnice związane z jej odmawianiem, sprawdźcie, serdecznie polecam.

mada
Gość

Proszę o pracę dla Jakuba.
„Zaczełam się modlić nowenną ,to moja ostatnia nadzieja”

Obrazki z nowenną pompejańską?