Iwona: świadectwo macierzyństwa

Witam,jestem świadectwem na to że odmawiając nowennę pompejańską,Matka wysłuchuje naszych próśb.Przez parę lat staraliśmy się z mężem o dziecko,bezsilna już zaczęłam odmawiać nowennę,ale zawsze coś mi przeszkadzalo w dokończeniu tej modlitwy.Ale nie poddawałam się i tak po wielu próbach udało mi się w pełni ukończyć tą cudowną nowennę(zmówiłam 3 nowenny pod rząd)bo przeczytałam  ze po 3 nowennach Matka napewno nam nie odmówi.I po 3,czy 4 miesiącach ujrzałam na teście upragnione 2 kreseczki.To prawdziwy cud bo nie leczyłam się  z braku sił.Za parę dni idę do lekarza,gdyż mam juz wszystkie objawy wskazujące na ciążę,nie wiem co będzie dalej,ale znów zaczynam odmawiać nowennę zeby ciąża przebiegała prawidłowo.Oprócz tej modlitwy modlilam sie jeszcze do innych świętych,tak że wiara czyni cuda.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

4 myśli na temat „Iwona: świadectwo macierzyństwa

  1. Odmawiam Nowennę po raz drugi, tym razem z błaganiem o poczęcie, donoszenie i urodzenie zdrowego dziecka. W 15 dniu Nowenny części błagalnej mój mąż zdecydował się po około 9 miesiącach na badanie USG jąder. Lekarz mu zalecił już w styczniu ale ciągle to odkładał, tłumaczył mnie i sobie, że to niepotrzebne i w ogóle miał wiele wątpliwości. Pewnie się też wstydził… Faceci… 😉 Wierzę, że jego decyzja akurat w trakcie odmawiania przeze mnie Nowenny, nie była przypadkowa 🙂 Królowo Różańca Świętego- MÓDL SIĘ ZA NAMI!

    • Odmawiam nowennę po raz drugi w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.Chcę wierzyć,że nasze zamiary Pan Bóg pobłogosławi! Królowo Różańca św. módl się za nami!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!