Małgorzata: Maryjo dziękuję Ci za obfite łaski!

Pragnę złożyć świadectwo o wyjątkowości Nowenny Pompejańskiej.Parę dni temu ukończyłam, o ile mnie pamięć nie myli, 7 Nowennę. Moc płynąca z tej niezwykłej modlitwy jest wielka.Moja rodzina została obdarzona licznymi uzdrowieniami fizycznymi, niektóre z chorób ciągnęły się latami.Przeczytaj Małgorzata: Maryjo dziękuję Ci za obfite łaski!
Przeczytaj całość

MONIKA: Jak Nowenna zmieniła moje życie…

Na Nowennę Pompejańską trafiłam kilka lat temu w internecie. Ktoś w komentarzu napisał swoje świadectwo. Zaczęłam szukać informacji na temat tej modlitwy.
Przeczytaj całość

Ania: Podziękowania za otrzymane łaski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus . Pragniemy podziękować za otrzymane łaski jakimi obdarzyła nas Matka Boża Pompejańska.Nowennę odmawiamy z mężem już jakiś czas. Jak do tej pory to o co się modliliśmy może nie do końca ale zostało wysłuchane.
Przeczytaj całość

M: nowenna w intencji pomocy w założeniu swojego biznesu

Dodatkowo Matka Boża obdarzyła mnie licznymi łaskami. Teraz odmawiam kolejną nowennę w intencji pomocy w założeniu swojego biznesu.
Przeczytaj całość

Aga: Uczysz mnie kochać i przełamujesz trudności

Przez kilka ostatnich lat szukałam i bardzo tęskniłam za mężczyzną, którego mogłabym pokochać i stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Jakiś czas temu poznałam kogoś i dość szybo poczułam, że jest on dla mnie kimś wyjątkowym. Co prawda, po licznych bardzo złych doświadczeniach z mężczyznami byłam i nadal niestety jestem bardzo nieufna w tych sprawach, ale mimo różnych obaw, w miarę poznawania się, coraz wyraźniej czułam, że moje serce wybiera i chce właśnie jego i tylko jego.
Przeczytaj całość

Grażyna: ogromny spokój odzyskany po odmawianiu Nowenny Pompejańskiej

Jak zaczęłam odmawiać nowennę:
Na początku odmawiania nowenny miałam ogromne wątpliwości ,czy uda mi się przez 54 dni zmobilizować na tyle aby wytrwać… Ale udało się i bardzo mnie to cieszy. Po krótkiej przerwie zaczęłam następną nowennę i następną… Tak wiele intencji… Tęsknota za pielgrzymką do Sanktuarium w Pompejach i nieoczekiwane spełnienie tego marzenia. Coraz większy spokój wokół siebie. Dużo łatwiejsze dokonywanie wyborów, Matka Boża pomaga dostrzegać rzeczy w prostszy sposób niż poprzednio. Zawierzenie Królowej Różańca Świętego oraz oddanie swoich kłopotów i zmartwień, to coś czego poprzednio nie udało mi się doświadczyć. Teraz łatwiej mi uwierzyć , że nie jestem sama, że zawsze mogę liczyć na wsparcie „z góry”. Wszystkich zachęcam do podjęcia próby odmawiania Nowenny Pompejańskiej (dodając zawsze do swojej intencji: zgodnie z wolą Twoją Boże, bo przecież nieraz trudno przewidzieć co tak naprawdę dla nas będzie najlepsze). Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości: Grażyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!