Grażyna: Egzamin na aplikację mojego syna

Chciałabym Was tylko utwierdzić w przekonaniu, że jest to jak najbardziej prawda, iż Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia. Maryja zawsze nas wysłuchuje i wyprasza dla nas łaski:) Jedynie czasami musimy na odpowiednią dla nas chwilę poczekać, co nie zawsze jest takie łatwe. Nowennę Pompejańską poleciła mi córka. Dlatego wspólnie postanowiłyśmy, że tę Nowennę odmówię w intencji zdania egzaminu na aplikację mojego syna.

Co prawda do końca Nowenny zostało mi jeszcze kilka dni, ale w sobotę syn pisał egzamin na aplikację, a w poniedziałek dowiedzieliśmy się o wynikach….. Ale ja byłam spokojna. Ja to wiedziałam Wyobraźcie sobie radość mojej rodziny, gdy dowiedzieliśmy się, że syn zdał ten egzamin, na 120 osób tylko połowa go zaliczyła Aż momentami jest mi wstyd, że człowiek tak często wątpi, poddaje się, że mu Bóg pomoże, że wszystko się ułoży… A w takich momentach jak ten, tylko się utwierdzam w przekonaniu, że warto zaufać całkowicie Jezusowi !

Oczywiście podczas odmawiania Nowenny, dostąpiłam wielu innych potrzebnych łask. Spokój ducha, pewność, że wszystko będzie dobrze, że Maryja czuwa nad nami. Kuszenie również było nieuniknione. Polecam Wam Nowennę Pompejańską, naprawdę ! Nie bójcie się! Bo jeśli Bóg z nami, któż przeciw nam ?
Maryjo nasza Kochana, jak Ci dziękować mam ? Składam Ci swoje serce i wszystko to, co mam w podzięce za to, co dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię i ufam !

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Grażyna: Egzamin na aplikację mojego syna"

Powiadom o
avatar
robert
Gość
robert

witam. Ja jestem prokuratorem. Moja mamusia też to wymodliła. Pani nie ustaje może też będzie prawnikiem z sumieniem, potrzeba takich. Z Panem Bogiem.

Anna
Gość

dziekuje Ci Robercie za ten komentarz, jestem po studiach prawniczych i bardzo waham si e(juz 5 lat) nad przystapieniem do aplikacji, bo jak patrzę to co sie tam dzieje to mi sie odechciewa, myslałam, ze nie ma tam ludzi z powołania, a Ty dajesz mi nadzieję, że jednak są jakieś jednostki z sumieniem! dziekuje bardzo! w przyszlym roku startuję na ogólną, pozdrawiam

Nika
Gość

w innych dziedzinach prawniczych też są tacy – w adwokaturze na przykład 🙂 Pozdrawiam i nie ma się co wahać, tylko próbować – powodzenia w realizacji planów Anno!

Kasia
Gość

W radcostwie też zdarzają się TACY:) Modle się o zdanie egzaminu końcowego bo już dwa razy mi się nie udało. Teraz zawierzam wszystko Maryi. Wiem, że jest ze mną.
Pozdrawiam

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij