Andrzej: Miłość rodziców

Odmówiłem kilka nowenn. Chciałem podzielić się dziś tym, co dostałem w pierwszej. Spokój, bliskość z Maryją i Jezusem oraz spełnienie intencji. Modlitwa była o miłość dla rodziców. Może to dla Was dość normalne. Nie wiem. Ja jeszcze rok temu, a miałem wtedy 28 lat nie mógłbym powiedzieć, że kiedykolwiek widziałem ojca uśmiechającego się do matki. Tak samo w drugą stronę.
Przeczytaj całość

Magdalena: Dzięki Maryi w naszym domu nie było pożaru

Chciałabym jeszcze podziękować Panu Bogu i Matce Bożej za to, że podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej w naszym domu nie było pożaru, a tylko licznik się stopił i straty były niewielkie, oraz za to, że nikomu wtedy nic się nie stało.
Przeczytaj całość

Maka: Prawdziwe szczęście!

Maryja jako nasza orędowniczka wybłaga u swego Syna wszystko o co Ją poprosimy, a także dostąpimy wielu, wielu łask, o których nawet nie pomyśleliśmy żeby poprosić.
Przeczytaj całość

Beata: wierzę, że nadejdzie właściwy czas

Dla mnie był to cud. Matka Boża czuwa nad nami i w trudnych sytuacjach daje mi wskazówki jak postępować. Zmieniłam się w stosunku do moich dzieci i potrafię im teraz okazać wiele miłości
Przeczytaj całość

Teryza: Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej.

Pomyślałam, że wszystko w ręku Boga i Matki Najświętszej. W dniu 20 kwietnia złożyłam intencję na Mszę św. w Pompejach, która miała odprawić się 25 kwietnia o godz. 7 rano.
Przeczytaj całość

Grażyna: Egzamin na aplikację mojego syna

Chciałabym Was tylko utwierdzić w przekonaniu, że jest to jak najbardziej prawda, iż Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia. Maryja zawsze nas wysłuchuje i wyprasza dla nas łaski:) Jedynie czasami musimy na odpowiednią dla nas chwilę poczekać, co nie zawsze jest takie łatwe. Nowennę Pompejańską poleciła mi córka. Dlatego wspólnie postanowiłyśmy, że tę Nowennę odmówię w intencji zdania egzaminu na aplikację mojego syna.

Co prawda do końca Nowenny zostało mi jeszcze kilka dni, ale w sobotę syn pisał egzamin na aplikację, a w poniedziałek dowiedzieliśmy się o wynikach….. Ale ja byłam spokojna. Ja to wiedziałam Wyobraźcie sobie radość mojej rodziny, gdy dowiedzieliśmy się, że syn zdał ten egzamin, na 120 osób tylko połowa go zaliczyła Aż momentami jest mi wstyd, że człowiek tak często wątpi, poddaje się, że mu Bóg pomoże, że wszystko się ułoży… A w takich momentach jak ten, tylko się utwierdzam w przekonaniu, że warto zaufać całkowicie Jezusowi !

Oczywiście podczas odmawiania Nowenny, dostąpiłam wielu innych potrzebnych łask. Spokój ducha, pewność, że wszystko będzie dobrze, że Maryja czuwa nad nami. Kuszenie również było nieuniknione. Polecam Wam Nowennę Pompejańską, naprawdę ! Nie bójcie się! Bo jeśli Bóg z nami, któż przeciw nam ?
Maryjo nasza Kochana, jak Ci dziękować mam ? Składam Ci swoje serce i wszystko to, co mam w podzięce za to, co dla mnie zrobiłaś. Kocham Cię i ufam !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Grażyna: Egzamin na aplikację mojego syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
robert
Gość
robert

witam. Ja jestem prokuratorem. Moja mamusia też to wymodliła. Pani nie ustaje może też będzie prawnikiem z sumieniem, potrzeba takich. Z Panem Bogiem.

Anna
Gość

dziekuje Ci Robercie za ten komentarz, jestem po studiach prawniczych i bardzo waham si e(juz 5 lat) nad przystapieniem do aplikacji, bo jak patrzę to co sie tam dzieje to mi sie odechciewa, myslałam, ze nie ma tam ludzi z powołania, a Ty dajesz mi nadzieję, że jednak są jakieś jednostki z sumieniem! dziekuje bardzo! w przyszlym roku startuję na ogólną, pozdrawiam

Nika
Gość

w innych dziedzinach prawniczych też są tacy – w adwokaturze na przykład 🙂 Pozdrawiam i nie ma się co wahać, tylko próbować – powodzenia w realizacji planów Anno!

Kasia
Gość

W radcostwie też zdarzają się TACY:) Modle się o zdanie egzaminu końcowego bo już dwa razy mi się nie udało. Teraz zawierzam wszystko Maryi. Wiem, że jest ze mną.
Pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!