Aneta: Uratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Swoją Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać gdy byłam załamana i nie widziałam już sposobu aby uratować swoje małżeństwo które rozpadało się po 25 latach za przyczyną złośliwej teściowej,która podjudzała męża przeciwko mnie i dzieciom.I 23.10.2017 spotkałam na swojej drodze Panią Marię,która gdy wysłuchała mojej historii zaproponowała mi odmawianie Nowenny,uprzedziła mnie również że zły może mnie atakować przez męża i dzieci.
Read More

Monika: Wszystko zmierza ku dobremu

Swoją Nowenne rozpoczęłam dwa lata temu, gdy wszystko mi się zawaliło, jak mi się wówczas wydawało. Od tamtego czasu odmówiłam ich juz kilka. Byłam bez pracy z mnóstwem problemów finansowych. Wtedy sięgnęłam po nowennę, o której kiedyś powiedziała mi pewna Pani, a która wymodliła sobie zdrowie z cieżkiej choroby.
Read More

Aleksandra: Przemina całkowita

Szczęść Bożę! nie wiem sama co mnie nakłoniło do napisania tego świadectwa ,a mam o czym pisać i za co dziękować. Uważam jednak ,iż o moich łaskach opowiadam swoim znajomym być może dlatego odwlekałam z napisaniem tego świadectwa tutaj. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy i łaskach jakimi...
Read More

Lucyna: Kocham Cię Maryjo i będę Ci wierna aż do śmierci

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja. Chcialam podziekowac Matce Bozej Pompejanskiej za uzdrowienie mojego brata Jerzego po wypadku. Nowenne zaczelam odmawiac 10 kwietnia, 2014 ,w tym dniu zaczeto wybudzac mojego brata ze spiaczki. Moj braciszek wybudzil sie w Wielki Piatek i od razu rozpoznal stojacych bliskich przy lozku.Stan mojego...
Read More

Ewa: wychowanie syna

Przesyłam świadectwo uzyskania pomocy za wstawiennictwem Maryi poprzez modlitwę nowenną pompejańską oraz różańcem rodziców. Nowennę odprawiałam w miesiące letnie 2011 r. w intencji mojego 12-letniego syna w związku z problemami wychowawczymi i szkolnymi. Syn ma dysleksję, dysortografię, dysgrafię, obniżoną koncentrację uwagi, co powodowało niepowodzenia szkolne i zaniżoną ocenę własnej osoby. Na świadectwie z zeszłego roku dwie oceny dopuszczające, wiele dostatecznych, zachowanie nieodpowiednie. Pamiętam wiele rozmów z nauczycielami, skarg, bezsilność ich i moją oraz mój płacz po niemal każdym zebraniu. Nowennę w tej samej intencji odprawiała też moja mama.

Dzisiaj, po upływie roku, chcę z głębi serca podziękować Matce Najświętszej za jej odpowiedź na nasze modlitwy, pomoc i czułą opiekę nad moim synem. W ciągu tego roku syn zmienił szkołę, trafił do nowego środowiska, poprawił wszystkie oceny o jeden stopień w górę, zachowanie na świadectwie – bardzo dobre. Na sprawdzianie szóstoklasisty zdobył 31 punktów i dostał się do dobrego gimnazjum prowadzonego przez siostry zakonne.

Zmiany te są tak niesamowite, że nadal trudno mi uwierzyć we wszystko co się wydarzyło. Tę piękną przemianę Matka Boża zwieńczyła jeszcze jednym wydarzeniem: syn został ministrantem. Nie było w tym żadnego mojego udziału – po prostu ksiądz uczący w nowej szkole zaproponował synowi kurs ministrancki, na który syn uczęszczał z własnej woli i niepilnowany przeze mnie (w czasie spot­kań przygotowujących byłam w pracy).

Żeby moje świadectwo było pełne muszę zaznaczyć, że od czerwca 2011 roku modlę się również w różańcu rodziców (w róży różańcowej) w intencji moich dzieci – `syna i córki – i tam również złożyłam swoje świadectwo.

Za wszystkie łaski jeszcze raz bardzo dziękuję i zachęcam wszystkich do modlitwy.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 3
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewa: wychowanie syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

To pocieszające, bo ja też modlę się w róży za dzieci 4 lata a obecnie odmawiam NP w intencji 15 letniego syna.Też jest dyslektykiem,i nie za bardzo ma chęci do nauki. U mnie przerażające jest jeszcze to,że jest poniżany przez własnego ojca, wyzywany i to też odbija się na jego ocenach. Jestem bezsilna i nadzieja tylko w Panu.Modlę się właśnie o mądrość dla syna i poprawę ocen w szkole.( o nawrócenie męża również -ale to odrębny temat). Bardzo proszę o wsparcie modlitewne za które z serca Bóg zapłać.

Małgosia
Gość
Małgosia

Szczęść Boże! Proszę powiedzieć mi jak sformułowała Pani tę prośbę. Też chciałabym odmówić następną nowennę w intencji moich synów – dla każdego osobo, ale jak to sformułować. Jeden z nich jest właśnie dyslektykiem, ale większym problemem jest jego straszne lenistwo – no niestety muszę to powiedzieć. No, ale chyba nie mogę powiedzieć – Matko Boża – ulecz mojego syna z lenistwa, bo może się mylę? źle go oceniam?
Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?