Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!

KOCHANA MATKO BOZA TO JUZ PONAD DWA LATA JAK CI ZAWIERZYLAM SWOJE ZDROWIE MALZENSTWO I RODZINE ODKAD MODLE SIE TA NOWENNA MOJE ZYCIE SIE ZMIENIA JEST SPOKOJNIEJSZE SZCZESLIWSZE Przeczytaj Małgorzata: mój mąż znalazł dobrą pracę!
Przeczytaj całość

Alicja: Uzdrowienie kręgosłupa

W ubiegłym roku dopadła mnie ciężka, bardzo bolesna dyskopatia kręgosłupa. Nie mogłam chodzić, dosłownie wyłam z bólu. W trakcie choroby z wielkim wysiłkiem zaczęłam odmawiać nowennę. Podczas modlitwy choroba zaczęła ustępować, trafiłam na świetną osobę, która mnie rehabilitowała i pokazała, co robić i jak nad sobą pracować. Przeczytaj Alicja: Uzdrowienie kręgosłupa
Przeczytaj całość

Aneta: Uzdrowiona z nerwicy

Zostałam również uzdrowienia z grzechów które stały na przeszkodzie aby w pełni uczestniczyć we mszy św. Moja wiara się bardzo umocniła. W moim małżeństwie zaczęło się lepiej układać i wiele innych spraw również.
Przeczytaj całość

Marta: nietypowa pomoc na studiach

Muszę podzielić się swoją radością i dać świadectwo tego ,że modlitwa do Matki Boskiej Pompejańskiej jest skuteczna. Modliłam się w intencji syna żeby zaliczył ten semestr i dostał wpis na następny. Można powiedzieć że sprawa prawie beznadziejna. Wykładowca stwierdził, że nie zaliczy mu przedmiotu co spowodowałoby przesunięcie studiów o pół...
Przeczytaj całość

Ewa: Cudowna modlitwa

Nowennę zaczęłam odmawiać 13 sierpnia i mam za sobą już 47 dni. Nowenne pompejańską odnalazłam chyba nie przypadkiem, ponieważ uważam, że modlitwę tę odnalazłam dzięki błogosławionemu JP II, z którym często rozmawiam, prosząc Go o opiekę nade mną i nad moją rodziną oraz o wsparcie i to by prowadził mnie przez życie właściwymi drogami. A skoro właśnie różaniec był Jego ulubioną modlitwą, pomógł mi odnaleźć Nowenne pompejańską.

W wieku 17 lat wyczułam sobie guzka w piersi. Początkowo oczywście to zbagatelizowałam, bojąc się wizyty lekarskiej. Ale ponieważ minęły 2 lata a guzek wciąz był, postanowiłam coś z tym zrobić, chociaż wciąz bałam się pójśc do lekarza. A ponieważ Uważałam , że modlitwa jest najskuteczniejszym lekarstwem na wszystko, dlatego często w internecie szukałam różnych modlitw.

Z NP po raz pierwszy spotkałam się w czerwcu tego roku, ale wtedy pomyślałam sobie, że nie dam rady, że nie wytrwam. Jednakże w sierpniu ponownie trafiłam na stronę rosemaria.pl i czytając różne cudowne świadectwa pomyślałam sobie, że to nie przypadek i że powinnam zacząć odmawiać tę modlitwę. Oczywiście towarzyszyły mi pytania czy wytrwam, czy podołam, ale jednak zaczęłam. Moja modlitwa nie była idealna i teraz też nie jest, nie potrafię się skupić, ale odmawiam każdego dnia 4 różańce. mam nadzieję, że Maryja mimo wszystko przyjmie moją modlitwę i uprosi u swego Syna łaski dla mnie, ponieważ wydaje mi się, że liczy się także nasza chęć, próba zaangażowania, gdyż odmawiając modlitwę ofiarujemy przecież Maryi nasz czas.

Podczas odmawiania modlitwy zdobyłam się na odwagę, by pójść do lekarza. W przeciągu kilku dni udało mi się dostać do specjalistycznej poradni chorób piersi, gdzie na wizytę zwykle czeka się ok. 6 miesięcy. Po wstępnym badaniu specjalista stwierdził, że nie wygląda to na nic poważnego. Obecnie czekam na usg, ale jestem dobrej myśli, ponieważ pewnego razu natknełam się na fragment Pisma Świętego, który brzmiał :”Słyszałem twoją modlitwę, widziałem twoje łzy. Uzdrowię cię.” Poza tym podczas odmawiania modlitwy czuje spokój, wzrasta nadzieja na to, że będzie dobrze. Dlatego polecam wszystkim tę wspaniałą modlitwę

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Ewa: Cudowna modlitwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

prosze cie Ewo odezwij sie jak bedziesz juz po USG ,pomodle sie za ciebie i tez wierze ze bedzie ok.

Jaroslaw
Gość
Jaroslaw

Witam. Ewo a czy moge wiedziec w jakiej czesci Pisma Swietego zs zaczerpniete te slowa madrosci o ktorych wspominasz. Wytrwaj w modlitwie a wszystko bedzie dobrze

Pati
Gość

przepraszam że z innej beczki..mam problem ułożenia intencji za moją córeczkę bo trochę długa mi wyszła i nie wiem czy wystarczy „powierzam Ci Maryjo moją córeczkę bo ufam że wiesz najlepiej czego potrzebuje”czy konkretnie o łaskę?proszę o pomoc

Jerzy
Gość

Raczej napisz konkretną intencję np: o uzdrowienie duchowe i fizyczne lub sukcesy w szkole. Intencja powinna być jedna przez całą Nowennę i konkretna. Inne łaski dostajemy jako gratisy.

Asia
Użytkownik

Ewo, ja również otrzymałam Słowo, a mianowicie: ”nie bój się, twoja prośba została wysłuchana”. I po przeczytaniu łzy napłynęły mi do oczu. Dziękuję, że utwierdziłaś mnie w przekonaniu, iż Bóg, kierując te słowa, przemówił właśnie do mnie. 🙂 Teraz już nie mam wątpliwości.

Pati
Gość

Jerzy dziękuję za podpowiedż. Chciałam też nadmienić że teraz kończę trzecią nowennę pompejańską w trzech intencjach (wszystkie różne) i wszystkie zostały wysłuchane.Myślę że najbardziej chodzi o wytrwałość.Z Bogiem

Ewa
Gość

Jeśli się nie mylę słowa te pochodzą z Księgi Izajasza, szczerze mówiąc odnalazłam je przypadkiem na portalu społecznościowym facebook na profilu faceBóg, chociaż teraz wiem, że to wcale przypadek nie był. Chciałabym powiedzieć, że wczoraj skończyłam odmawianie pierwszej w swoim życiu NP, z czego bardzo się cieszę. Dziękuję wszystkim za modlitwę w mojej intencji, ja także pomodlę się za tych, którzy są w trakcie odmawiania NP jak i za tych, którzy zastanawiają się nad tym czy rozpocząć odmawianie Nowenny Pompejańskiej.

Łucja Pieszewicz
Gość
Łucja Pieszewicz

Życzę zdrowia i wytrwania w modlitwie.Moja córka była operowana w lipcu.Przed zabiegiem było żle,był guz.Modliłam się z rodziną Nowenną Pompejańską oraz do Św.Charbela i Św.Rity.Dzień przed operacją(podczas USG)lekarz zdziwił się,bonie było tego guza,co był wcześniej!Dzięki temu CUDOWI zabieg był mniej rozległy i obyło się u córki bez chemii i naświetlań(były tjkanki łagodne,które trzeba było wyciąc.)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!