Jola: Pojednanie z osobą

Chciałam złożyć świadectwo dobra jakie otrzymałam od Matki Bożej. Jakiś czas temu zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji pojednania z mężczyzną, z którym się kiedyś spotykałam. Rozstaliśmy się w wielkim gniewie i pomimo, że nie spotykamy się już 2 lata ten człowiek był na mnie ogromnie zacietrzewiony. Nie wydarzyło się...
Read More

Martyna: Dar macierzyństwa

To świadectwo powinnam napisać już dwa lata temu, ale nie wiem czemu zwlekałam, żeby podzielić się ze wszystkimi wielką łaską jaką otrzymałam od Matki Bożej.
Read More

Zbigniew: nie potrafię wyrazić swej radości

Chciałbym podzielić się z Wami wielką radoscią , którą otrzymałem za wstawiennictwem Najświętszej Panienki.We wrześniu ubiegłego roku gdy wykonywałem rutynowe badania przed podjęciem nowej pracy , wyniki morfologi wyszły złe . Po wizycie u specjalisty i otrzymanej diagnozie świat mi się zawalił.Przeczytaj Zbigniew: nie potrafię wyrazić swej radości
Read More

Adam: Być dobrym

Noweny Pompejańske odmawiam od października 2016. Największym widzialnym cudem jest to , ze od pierwszego dnia nowenny jestem w stanie odmówić 3 lub 4 części różańca, co wcześniej było nie realne. Intencję miałem różne: np. 1) o zgodę w rodzinie , 2) o spokój serca , 3) za dusze w czyśćcu cierpiące , 4) o uzdrowienie relacji w rodzinie , 5) w intencji pokuty za grzechy młodości 6) za zdrowie w rodzine. Nie zawsze wszystko wyglądało idealnie.
Read More

Emilia: Miłość Boża = nowe życie

Witam wszystkich. Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Zacznę od tego że wywodzę się z domu gdzie nie było wsparcia ,miłości , wzajemnego szacunku. Moi rodzice obydwoje pili. Mój tata był bardzo agresywnym człowiekiem często mnie bił i ponizał. Moje życie było piekłem na ziemi. Przez co z domu rodzinnego wyszłam bardzo poraniona. Z ogromną pretensją do Boga z zapytaniem dlaczego Bóg mnie tak karał? Dlaczego musiałam przez to wszystko przejść? Dlaczego nie dostałam szansy na normalny dom ,rodzinę tak jak inni? Dziś już wiem już rozumiem ze to nie Bóg czyni zło tylko zło czynią ludzie.
Read More

Ewa: Cudowna modlitwa

Nowennę zaczęłam odmawiać 13 sierpnia i mam za sobą już 47 dni. Nowenne pompejańską odnalazłam chyba nie przypadkiem, ponieważ uważam, że modlitwę tę odnalazłam dzięki błogosławionemu JP II, z którym często rozmawiam, prosząc Go o opiekę nade mną i nad moją rodziną oraz o wsparcie i to by prowadził mnie przez życie właściwymi drogami. A skoro właśnie różaniec był Jego ulubioną modlitwą, pomógł mi odnaleźć Nowenne pompejańską.

W wieku 17 lat wyczułam sobie guzka w piersi. Początkowo oczywście to zbagatelizowałam, bojąc się wizyty lekarskiej. Ale ponieważ minęły 2 lata a guzek wciąz był, postanowiłam coś z tym zrobić, chociaż wciąz bałam się pójśc do lekarza. A ponieważ Uważałam , że modlitwa jest najskuteczniejszym lekarstwem na wszystko, dlatego często w internecie szukałam różnych modlitw.

Z NP po raz pierwszy spotkałam się w czerwcu tego roku, ale wtedy pomyślałam sobie, że nie dam rady, że nie wytrwam. Jednakże w sierpniu ponownie trafiłam na stronę rosemaria.pl i czytając różne cudowne świadectwa pomyślałam sobie, że to nie przypadek i że powinnam zacząć odmawiać tę modlitwę. Oczywiście towarzyszyły mi pytania czy wytrwam, czy podołam, ale jednak zaczęłam. Moja modlitwa nie była idealna i teraz też nie jest, nie potrafię się skupić, ale odmawiam każdego dnia 4 różańce. mam nadzieję, że Maryja mimo wszystko przyjmie moją modlitwę i uprosi u swego Syna łaski dla mnie, ponieważ wydaje mi się, że liczy się także nasza chęć, próba zaangażowania, gdyż odmawiając modlitwę ofiarujemy przecież Maryi nasz czas.

Podczas odmawiania modlitwy zdobyłam się na odwagę, by pójść do lekarza. W przeciągu kilku dni udało mi się dostać do specjalistycznej poradni chorób piersi, gdzie na wizytę zwykle czeka się ok. 6 miesięcy. Po wstępnym badaniu specjalista stwierdził, że nie wygląda to na nic poważnego. Obecnie czekam na usg, ale jestem dobrej myśli, ponieważ pewnego razu natknełam się na fragment Pisma Świętego, który brzmiał :”Słyszałem twoją modlitwę, widziałem twoje łzy. Uzdrowię cię.” Poza tym podczas odmawiania modlitwy czuje spokój, wzrasta nadzieja na to, że będzie dobrze. Dlatego polecam wszystkim tę wspaniałą modlitwę

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ALAŁucja PieszewiczEwaPatiAsia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

prosze cie Ewo odezwij sie jak bedziesz juz po USG ,pomodle sie za ciebie i tez wierze ze bedzie ok.

Jaroslaw
Gość
Jaroslaw

Witam. Ewo a czy moge wiedziec w jakiej czesci Pisma Swietego zs zaczerpniete te slowa madrosci o ktorych wspominasz. Wytrwaj w modlitwie a wszystko bedzie dobrze

Pati
Gość
Pati

przepraszam że z innej beczki..mam problem ułożenia intencji za moją córeczkę bo trochę długa mi wyszła i nie wiem czy wystarczy „powierzam Ci Maryjo moją córeczkę bo ufam że wiesz najlepiej czego potrzebuje”czy konkretnie o łaskę?proszę o pomoc

Jerzy
Gość
Jerzy

Raczej napisz konkretną intencję np: o uzdrowienie duchowe i fizyczne lub sukcesy w szkole. Intencja powinna być jedna przez całą Nowennę i konkretna. Inne łaski dostajemy jako gratisy.

Asia
Użytkownik

Ewo, ja również otrzymałam Słowo, a mianowicie: ”nie bój się, twoja prośba została wysłuchana”. I po przeczytaniu łzy napłynęły mi do oczu. Dziękuję, że utwierdziłaś mnie w przekonaniu, iż Bóg, kierując te słowa, przemówił właśnie do mnie. 🙂 Teraz już nie mam wątpliwości.

Pati
Gość
Pati

Jerzy dziękuję za podpowiedż. Chciałam też nadmienić że teraz kończę trzecią nowennę pompejańską w trzech intencjach (wszystkie różne) i wszystkie zostały wysłuchane.Myślę że najbardziej chodzi o wytrwałość.Z Bogiem

Ewa
Gość
Ewa

Jeśli się nie mylę słowa te pochodzą z Księgi Izajasza, szczerze mówiąc odnalazłam je przypadkiem na portalu społecznościowym facebook na profilu faceBóg, chociaż teraz wiem, że to wcale przypadek nie był. Chciałabym powiedzieć, że wczoraj skończyłam odmawianie pierwszej w swoim życiu NP, z czego bardzo się cieszę. Dziękuję wszystkim za modlitwę w mojej intencji, ja także pomodlę się za tych, którzy są w trakcie odmawiania NP jak i za tych, którzy zastanawiają się nad tym czy rozpocząć odmawianie Nowenny Pompejańskiej.

Łucja Pieszewicz
Gość
Łucja Pieszewicz

Życzę zdrowia i wytrwania w modlitwie.Moja córka była operowana w lipcu.Przed zabiegiem było żle,był guz.Modliłam się z rodziną Nowenną Pompejańską oraz do Św.Charbela i Św.Rity.Dzień przed operacją(podczas USG)lekarz zdziwił się,bonie było tego guza,co był wcześniej!Dzięki temu CUDOWI zabieg był mniej rozległy i obyło się u córki bez chemii i naświetlań(były tjkanki łagodne,które trzeba było wyciąc.)

ALA
Gość
ALA

Prośba o zdrowie i szczęśliwą operację główki Filipka błagam o łaskę zdrowia po operacji wybór dobrego lekarza.Królowa Różańca Św opiekuj się Filipkiem i uproś u Swego Syna szczęśliwe zakończenie operacji Bóg Zapłać.Prośba o modlitwę