Elwira: Wierzę w to głęboko, ze Matka Boża nas do siebie przyprowadzi

Mam na imię Elwira i chciałam podzielić się swoim doświadczeniem nowenny pompejańskiej. na początku muszę powiedzieć, ze spotykałam się z kilkoma chłopakami jednak żaden nie potrafił mi okazać uczucia i po kilku lub kilkunastu randkach sprawa sama się rozwiązywała. Sytuacja zmieniła się kiedy dostałam się na wymarzone studia i poznałam tam TEGO chłopaka. Pomimo różniącego nas wieku, a różnica wynosi 2 lata zaprzyjaźniliśmy się od początku. Po 3 miesiącach zostaliśmy parą.

Problemy zaczęły się w chwili kiedy złamaliśmy 6 przykazanie. Kłótnie i nieporozumienia przybrały wówczas takiego natężenia że chłopak mnie zostawił. Wiem,jednak ze to jest TEN chłopak, z którym chcę przejść przez resztę życia i wiem że błędy jakie popełniliśmy da się naprawić. próbowałam z nim rozmawiać, przekonywać, ale na ludzką mowę to najwyraźniej za mało. Wtedy to moja koleżanka poleciła mi nowennę pompejańską, długo nie mogłam rozpocząć jej odmawiania, ale w końcu podjęłam ją 1 października. Wierzę w to
głęboko, ze Matka Boża nas do siebie przyprowadzi. Proszę Was bardzo o modlitwę w tej intencji, dzisiaj 12 dzień.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Elwira: Wierzę w to głęboko, ze Matka Boża nas do siebie przyprowadzi"

Powiadom o
avatar
Ala
Gość

nie wiem co powiedzieć, to brzmi jakby każda dziewczyna mogła coś takiego pisać. Każda kogoś tam kocha, po kilku woli jednego i się na niego upiera. śmieszne, pełno tu takich świadectw. czy to świadectwa? nic już chyba nie rozumiem.

Ola
Gość

Trzymam kciuki za Ciebie Elwira bo modle sie w podobnej intencji.Dzis juz 36 dzien.Przychodza czasami chwile zwatpienia ale sie nie poddaje i gleboko wierze,ze Maryja nam pomoze.

Magdalena
Gość
Magdalena

Elwiro z każdego grzechu dzięki łasce Bożej można wyjść.A dzięki wierze można góry przenosić.Polecam Tobie zasłuchanie w Pachnidła konferencję O.Adama Szustaka.Warto:)O miłości pięknie,prosto i na temat:)Życzę szczęścia i wiary w interwencję Matki Bożej,niech Ciebie prowadzi

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij