Barbara: zmiany

Nowenne pompejską odmawiam po raz 3 2 wcześniejsze prośby wysłuchane……1 o remisję choroby mamy i wszystko potoczyło się b.szybko od diagnozy do operacji minął miesiąc wszystko błyskawicznie uchwycone w 1 stadium…uffff.Ale to nie wszystko oprócz tego, że wysłuchane są moje prośby to dodatkowo od czasu kiedy odmawiałam Nowenne tzn od końca października 2012 moja 4 letnia córeczka cieszy się super zdrowiem mineła zima a ta 2 dni kataru zero infekcji w przedszkolu pogrom a jej nic:):)czuje opiekę z Nieba:):)w pracy jakoś tak mi lepiej choć mam b.ciężką noce i wogóle na zewnątrz mróz, deszcz….A w sercu spokój czuje czasem jakbym latała nad ziemią:)Gdy miałam przerwy między kolejnymi Nowennami czegoś mi brakowało:)jestem uzależniona:)polecam wszystkim tą modlitwę módlcie się i wierzcie:)

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

5 myśli na temat „Barbara: zmiany

 1. Basiu ciesze sie razem z Tobą.Ja wczoraj skończyłam swoja 6 NP ale jak jeszcze przy żadnej w tej miałam największe trudności szczególnie końcówka bo dopadła mnie angina (kazdego roku mnie tak łapie,jeszcze pare lat wstecz szczepilam sie na grype a to i tak na nic sie zdalo bo do 2 tygodni po szczepieniu bylam chora a w pozniejszym czasie też.Teraz jedynym minusem tego jest gdy człowiek przynosi do pracy L4 i patrzą na człowieka że lepiej nie gadać i te teksty każdego roku Cię bierze ,to tak jakbym to na złość robiła ) i leże w łóżku i gdy miałam gorączke zasypiałam na modlitwie ale nie poddalam sie.Teraz jeszcze odpuszcze ale mam zamiar zacząć kolejną 16 października a Ty trwaj dalej

 2. No jeśli chodzi o mnie to ja też zapadam na 3 infekcje w ciągu miesiąca:(są 2 , 3 dniowe ale są…….ale mimo wszystko nastrój mam jakiś cudny a dzis zaczynam dziękczynną i od rana mam super humor:)

  • Szczęść Boże
   Odmawiam nowennę Pompejańską poraz perszy jutro kończę część błagalną tak jak przeczytałem w instrukcji która wpadła mi w ręce w tamtym roku w szpitalu pewna pani dała mi wydruk jak odmawiać.
   i już w pierwszej część otrzymałem łaski i znaki ze jest to naprawdę modlitwa nie do odparcia każda z dwóch części składa się z trzech małych nowenn po 9 dni.
   Moja intencja to jest wyjśćie ze spirali długów i zaraz po rozpoczęciu dostałem telefon z banku ze zawieszono mi naliczanie odsetek a za parę dni list z umorzeniem podatku kilkaset złotych,tchnęło mnie popatrzeć w kalendarz bo tam zaznaczam dni odmawiania i był to każdy dziewiąty dzień nowenny.
   TO JEST NIESAMOWITE TO MUSI BYĆ ZNAK OD PRZE NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI

 3. Oj tak Robercie. Jest to cudowna modlitwa. Polecam jeszcze Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Ja odmawiam jednocześnie dwie. Ofiarowałam Maryi moje życie i widzę jak ono się zmienia. Jak Maryja mnie chroni, napełnia miłością i pokojem w sercu którego nigdy wcześniej nie czułam:)) powodzenia 🙂

  • Witam Magda
   od tamte pory co umiesciłem komentarz odmówiłem juz 2 razy nowenne . czyni żeczywiscie cuda jestem spokojniejszy i zupełnie zycie mi inaczej płynie wsrud krzyży a intencje zostaja powolutku wysłuchane i prostuje sie wszysko a życie mialem do tej pory zagmatwane DZIĘKUJE ZA PDANIE NAMIARU NA NOWĄ NOWENNE POZDRAWIAM TRWAJ W BOGU ROBERT

A Ty co o tym myślisz? Napisz!