Barbara: zmiany

Nowenne pompejską odmawiam po raz 3 2 wcześniejsze prośby wysłuchane……1 o remisję choroby mamy i wszystko potoczyło się b.szybko od diagnozy do operacji minął miesiąc wszystko błyskawicznie uchwycone w 1 stadium…uffff.Ale to nie wszystko oprócz tego, że wysłuchane są moje prośby to dodatkowo od czasu kiedy odmawiałam Nowenne tzn od końca października 2012 moja 4 letnia córeczka cieszy się super zdrowiem mineła zima a ta 2 dni kataru zero infekcji w przedszkolu pogrom a jej nic:):)czuje opiekę z Nieba:):)w pracy jakoś tak mi lepiej choć mam b.ciężką noce i wogóle na zewnątrz mróz, deszcz….A w sercu spokój czuje czasem jakbym latała nad ziemią:)Gdy miałam przerwy między kolejnymi Nowennami czegoś mi brakowało:)jestem uzależniona:)polecam wszystkim tą modlitwę módlcie się i wierzcie:)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Barbara: zmiany"

Powiadom o
avatar
Anna
Gość
Basiu ciesze sie razem z Tobą.Ja wczoraj skończyłam swoja 6 NP ale jak jeszcze przy żadnej w tej miałam największe trudności szczególnie końcówka bo dopadła mnie angina (kazdego roku mnie tak łapie,jeszcze pare lat wstecz szczepilam sie na grype a to i tak na nic sie zdalo bo do 2 tygodni po szczepieniu bylam chora a w pozniejszym czasie też.Teraz jedynym minusem tego jest gdy człowiek przynosi do pracy L4 i patrzą na człowieka że lepiej nie gadać i te teksty każdego roku Cię bierze ,to tak jakbym to na złość robiła ) i leże w łóżku i gdy miałam… Czytaj więcej »
Pola25_2006
Użytkownik
Pola25_2006

No jeśli chodzi o mnie to ja też zapadam na 3 infekcje w ciągu miesiąca:(są 2 , 3 dniowe ale są…….ale mimo wszystko nastrój mam jakiś cudny a dzis zaczynam dziękczynną i od rana mam super humor:)

Robert
Gość
Robert
Szczęść Boże Odmawiam nowennę Pompejańską poraz perszy jutro kończę część błagalną tak jak przeczytałem w instrukcji która wpadła mi w ręce w tamtym roku w szpitalu pewna pani dała mi wydruk jak odmawiać. i już w pierwszej część otrzymałem łaski i znaki ze jest to naprawdę modlitwa nie do odparcia każda z dwóch części składa się z trzech małych nowenn po 9 dni. Moja intencja to jest wyjśćie ze spirali długów i zaraz po rozpoczęciu dostałem telefon z banku ze zawieszono mi naliczanie odsetek a za parę dni list z umorzeniem podatku kilkaset złotych,tchnęło mnie popatrzeć w kalendarz bo tam… Czytaj więcej »
magda
Gość

Oj tak Robercie. Jest to cudowna modlitwa. Polecam jeszcze Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Ja odmawiam jednocześnie dwie. Ofiarowałam Maryi moje życie i widzę jak ono się zmienia. Jak Maryja mnie chroni, napełnia miłością i pokojem w sercu którego nigdy wcześniej nie czułam:)) powodzenia 🙂

Robert
Gość
Robert

Witam Magda
od tamte pory co umiesciłem komentarz odmówiłem juz 2 razy nowenne . czyni żeczywiscie cuda jestem spokojniejszy i zupełnie zycie mi inaczej płynie wsrud krzyży a intencje zostaja powolutku wysłuchane i prostuje sie wszysko a życie mialem do tej pory zagmatwane DZIĘKUJE ZA PDANIE NAMIARU NA NOWĄ NOWENNE POZDRAWIAM TRWAJ W BOGU ROBERT

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij