Justyna: w intencji brata

Chciałabym po raz kolejny złożyć świadectwo z łask jakie otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Modliłam się w intencji brata, jego trudnej i skomplikowanej sytuacji zawodowej w jakiej się znalazł. Otrzymałam łaski o które prosiłam, ale dopiero w momencie kiedy całkowicie zawierzyłam Matce Najświętszej i pogodziłam się z zaistniałą sytuacją -...
Read More

Jerzy: Głowa pękała mi od myśli pełnych trwogi.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Mam 35 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu. Pod koniec czerwca br. przeżywałem ciężkie chwile pełne obaw o zdrowie najbliższej mi osoby, mojej żony.
Read More

Hubert: Dzikękuję Matce Bożej za zdanie matury.

Witam wszystkich serdecznie. Zdałem maturę dzięki Matce Bożej. Własnie skończyłem klasę maturalną. Podczas ostatnich wakacji odmawiałem nowennę pompejańską w intencji zdania matury
Read More

Angelika: Dzięki Matce Najświętszej mam córeczkę

Witam . O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej mamy ale wydawała mi się nie do odmowienia ponieważ dziesiątek różańca wydawał mi się ciężki do zamówienia . Ale jednak po jakimś czasie podjęłam się odmawiania NP w intencji zdania egzaminów i mimo że jej nie skończyłam Matka Boża pomogła mi zdać egzaminy . Nowenne kolejna zaczęłam odmawiać w intencji pomyślnego rozwiązania ciąży i zdrowia dla dziecka mimo iż do ósmego tygodnia ciąży nie było widać dziecka na usg a bthcg wzrastało modlilam się dalej w końcu pokazała się dzidzia.
Read More

Kasia: Ufam, że Bóg zadba o mnie i o moje życie

Swoja przygode z NP zaczelam w lipcu tego roku. Swoje pierwsze swiadectwo juz tu zostawilam. Kolejna Nowenne skonczylam 24 listopada i pragne podzielic sie kolejnym swiadectwem. Moja pierwsza NP dotyczyla uleczenia mnie z nerwicy natretnych mysli i nerwicy lękowej. Matka juz wtedy podala rękę gdy poprosilam o pomoc. Podnioslam sie na nogi po duzym zalamaniu nerwowym i zawladniajacej moim zyciem depresji. Kolejna NP postanowilam odmowic w intencji "Badz wola Twoja...". Powierzylam swoje zycie i wszystkie niepokoje Matce. Moje niepokoje dotyczyly niepewnosci przed slubem. Nachodzily mnie mysli "czy aby napewno to ten" lub " moze trzeba jeszcze poszalec". Niestety te mysli mialy nadal zwiazek z moja nerwica. Stwierdzilam ze skoro ja nie potrafie sobie z tym poradzic to powierze sie cala Matce.
Read More

Anna: moje świadectwa

Witam, ja odmawiałam już NP kilka razy – pierwsze trzy nowenny odmowiłam do konca, choć nie bez problemow, pozniej było juz trudniej. Pierwsza NP odmowiłam w intencji znalezienia pracy i od początku widać było, że coś się zmienia, idzie w dobrym kierunku. Ostatecznie pracy jednak nie znalazłam, choć była oferta jedna którą odrzuciłam ze względu na konieczność przeprowadzki do innego miasta. Drugą odmawiałam w intencji rozwiązania problemu stalkingu i po pewnym czasie pojawili się ludzie, ktorzy chcieli mi pomoc w tym, ale tym razem tez się nie udało, za poźno się zorientowałam. Trzecią NP odmawiałam w intencji uzdrowienia mnie i ta została wysłuchana. Byłam w bardzo złym stanie psychicznym, zniszczona przez mobbing i stalking. Z dnia na dzień czułam się coraz lepiej.
Niedawno znowu probowałam odmawiać NP, ale zostałam już tak zniszczona przez pewne wydarzenia (związane z Kościołem), że nie dałam rady. Teraz tego bardzo żałuję, bo też widać było działanie Boga w mojej sprawie. Wszystkim bardzo polecam tę nowennę!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?