Lidia: Miłość Maryi jest wielka

Myślałam o innej intencji, patrząc na to z perspektywy nieba, znacznie ważniejszej,. Chodziło o czyjeś nawrócenie.
Przeczytaj całość

Katarzyna: do końca życia będziemy dziękować za Wojtka

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Jesteśmy z mężem już 5 lat po ślubie. Od samego początku bardzo chcieliśmy mieć dziecko. W pierwszą ciążę zaszłam kilka miesięcy po zawarciu związku małżeństwa. Cieszyliśmy się ogromnie, czułam się bardzo dobrze, ale niestety – w 13 tygodniu, podczas badań prenatalnych – okazało się, że nasze maleństwo nie...
Przeczytaj całość

Justyna: Wiele dobrych rzeczy…

Wiem, że gdyby nie Matka Najświętsza nie byłoby to możliwie. Cudem uniknęłam poważnego wypadku, zmieniłam pracę i naprawiam właśnie relację z mężczyzną, na którym mi bardzo zależy.
Przeczytaj całość

Marcin: Modliłem się o zdrowie dla żony

Modliłem się o zdrowie dla żony przed ważnymi badaniami i badania wyszły dobrze :-) ale po za tą łaską otrzymałem coś jeszcze. Łaskę zaufania do Pana Jezusa głód modlitwy i bliskości. Dziękuję dziękuję dziękuję
Przeczytaj całość

Jerzy: Głowa pękała mi od myśli pełnych trwogi.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Mam 35 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu. Pod koniec czerwca br. przeżywałem ciężkie chwile pełne obaw o zdrowie najbliższej mi osoby, mojej żony.
Przeczytaj całość

Milena: Świadectwo wyproszonej łaski zajścia w ciążę!

Witam, pragnę opowiedzieć swoją historię potwierdzającą cud nowenny pompejańskiej. O tuż moim postanowieniem noworocznym 2013 roku było odmawianie nowenny pompejańskiej z prośbą o łaskę zajścia w ciążę. W trakcie jej odmawiania były lepsze i gorsze chwile a czasami nawet brak wiary w to, że Matka Najświętsza mnie wysłucha. Z mężem staraliśmy się o dziecko ponad rok czasu, ale bez skutku.

Zrobiliśmy z mężem wszystkie niezbędne badania jakie tylko istnieją w celu sprawdzenia co jest przyczyną ciągłego braku dwóch kresek na teście ciążowym. Podjęliśmy leczenie w jednej z Warszawskich klinik leczenia niepłodności. Krok po kroku zalecaliśmy się do wykonywanych badań i ku naszemu zdumieniu wszystkie badania wychodziły książkowo. Lekarz potwierdził, że nasza niepłodność to niepłodność idiopatyczna, czyli taka przy której wszystkie badania wychodzą jak najbardziej dobrze, ale lekarze nie są w stanie znaleźć przyczyny nie zachodzenia w ciążę, ponieważ przyczyna może tkwić tam gdzie medycyna jeszcze nie dotarła. Ucieszyło Nas to, że jesteśmy zdrowi a jednocześnie męczyła mnie niepewność i zadawałam sobie pytanie co jest w takim razie z nami nie tak, gdzie tkwi rzeczywiście problem.

Z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się podłamywałam widząc ciężarne kobiety lub słuchając koleżanek które z euforią opowiadają, że są w ciąży. W klinice leczenia niepłodności dostałam leki, zwiększające moją płodność. Lek pobudzający jajniki do lepszej pracy. W drugim miesiącu brania tego leku lekarz był zadowolony z pracy jajników i zaproponował podejście do pierwszej inseminacji. Nie była to prosta decyzja, ale chcieliśmy spróbować czegoś nowego. Coś mi ciągle podpowiadało „nie róbcie tego”.2 tygodnie później od inseminacji dostałam miesiączki, lecz przyjęłam to ze stoickim spokojem.

Znów powrót do tego samego leku, efekt dla lekarza zadawalający lecz my postanowiliśmy, że w tym miesiąc to będzie nasz cykl na staraniach naturalnych bez inseminacji. 3 tygodnie później zobaczyliśmy dwie pozytywne kreski na teście ciążowym. Zaszłam w ciąże 5 miesięcy po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Dziękuję Naszej Matce Boskiej za otrzymaną łaskę zajścia w ciążę i za wstawiennictwo za Nas u Pana Boga Naszego. W dniu 15 sierpnia rozpoczęłam druga swoją nowennę pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Milena: Świadectwo wyproszonej łaski zajścia w ciążę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Piekne świadectwo 🙂 moja kolezanka jest w podobnej sytuacji jak Twoja ostatnio miała 2 insyminacje i znowu klapa,ja chcialam jej pomoc i tak delikatnie podsunelam jej w marcu ulotke zeby podjela Duchowa Adopcje mowiac ze jak ja podejmie to moze przez to Bog obdarzy ja dzieciatkiem,ale powiem szczerze nie wiem czy to odmawia(do kosciola jest delikatnie mowiac negatywnie nastawiona) chcialam aby podjela NP bo wie ze i ja i inne kolezanki odmawiamy,ale pomyslalam ze zastosuje metode malych kroczkow i ze jak zacznie DA to moze kolejny krok to NP ale mam az strach ja zapytac czy odmawia DA i poprostu… Czytaj więcej »
basia
Gość

Gratulacje!!!!Wierzę, że ja też zostanę wysłuchana, odmawiam już drugą nowennę z taką samą intencją jak Ty Mileno i wierzę, że zostanę wysłuchana. My z mężem staramy się już dobrych 5 lat o dziecko.
Wielu łask Bożych dla Waszej rodzinki!!!!!!

madzia
Gość
madzia

Witam, mam pytanie czy inseminacja jest zgodna z naszą wiarą?? Czy jest traktowana tak samo jak invitro??

różańcowa
Gość
różańcowa

Inseminacja nie jest zgodna z wiarą, ponieważ sprzeciwia się podstawowym prawom małżeństwa sakramentalnego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!