Marcin: Matka Boża przemieniła nam syna

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! W tym roku nasz syn Mikołaj kończył gimnazjum i czekał go egzamin końcowy. Jest uzdolniony humanistycznie i artystycznie, z innych przedmiotów osiągał przeciętne wyniki w nauce.
Przeczytaj całość

To dzięki Matce Bożej i jej łasce

Teraz po kolejnej nowennie wszystko uklada sie coraz lepiej. To dzieki Matce Bozej i jej lasce. Trzeba sie modlic i ufac.
Przeczytaj całość

Basia: tylko w nowennie moja nadzieja

Ja wieloletni palacz, który nie wyobraża sobie dnia (życia) bez dymka tak po prostu przestaję palić.
Przeczytaj całość

Artur: Moje drugie narodziny

Z podpowiedzą mojej szwagierki źe jest coś takiego jak Nowenna Pompejanska zacząłem odmawiać 9 05 2016 w intencji za inną osobę (chcę dodać że był to mój pierwszy w życiu z własnej inicjatywy od serca odmawiany rozaniec)W drugim dniu podczas modlitwy poczułem w sercu taką straszną chęć żeby odmawiać po skończeniu pierwszej Nowenny w kilku innych intencjach nie będąc nawet świadom co mnie czeka przez ten okres i czy wytrwam.
Przeczytaj całość

Klaudia: Kolejna ciąża

Cała ciąża przebiega książkowo
Przeczytaj całość

Małgorzata: Matka Boża obdarzająca cudownymi łaskami

Dwa lata temu poznałam Nowennę Pompejańską. Było to w okresie, gdy traciłam wiarę, że poznam kogoś odpowiedniego i pokocham go całym sercem. Po odmówieniu nowenny i jednym nieudanym związku, Matka Boża wysłuchała mnie tak cudownie, że trudno mi w to uwierzyć! Poznałam wspaniałego człowieka, dla którego tak samo jak ja wartości i Bóg ma najważniejsze znaczenie. Jesteśmy z sobą już prawie 1,5 roku i każdego dnia głęboko doświadczam łask płynących od Matki Bożej, tej pięknej miłości, jaką mi dała. Mój ukochany jeszcze studiuje, więc na małżeństwo musimy jeszcze poczekać. Wiem, że w tym czasie Matka Boża będzie z nami. Niestety w innej sferze mojego życia nie układało się zbyt dobrze- w rok po obronie dalej nie umiałam znaleźć pracy, która dałaby mi utrzymanie. Zaczęłam więc znów odmawiać nowennę. Był to bardzo trudny okres w moim życiu- zwłaszcza klika tygodni po zmówieniu nowenny- zwątpiłam w swoją drogę zawodową, w swoje umiejętności, wiedzę, w to, że dam radę, nawet gdy praca przyjdzie. Kilka tygodniu po odmówieniu nowenny znalazłam adres placówki, do której zadzwoniłam. Okazało się, że akurat szukają tam pracownika. Dziś jestem po bardzo sympatycznej rozmowie kwalifikacyjnej, pełna wiary i zapału dla swojej przyszłej pracy. Modliłam się o pracę, w której będę czuć się potrzebna, „dobrej pracy”- niekoniecznie bardzo dobrze płatnej, ale takiej, która przyniesie innym dobro. Cieszę, że zdobyłam posadę na etat w miejscu, w którym mogę pomagać innym, a jednocześnie korzystać z wiedzy i umiejętności zdobytej na studiach. Czy Matka Pompejska wysłuchuje? Mnie wysłuchała tak cudownie! Wiem, że zawsze jest ze mną. Ufam jej z całego serca! Proszę Was, nie poddawajcie się, jeśli Matka Boża nie wysłuchuje Waszych próśb natychmiast! Po pierwszej nowennie- byłam w trudnym i destrukcyjnym związku, dopiero potem poznałam chłopca, z którym jestem prawdziwie szczęśliwa. Modląc się drugą nowennę, trafiłam do placówki, gdzie czułam, że to nie moje miejsce. Ufajcie, ufajcie! Matka Boża przygotowała dla każdego z Was wiele, cudownych łask! Jestem tego pewna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Małgorzata: Matka Boża obdarzająca cudownymi łaskami"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Bardzo pokrzepiające świadectwo,aż chce uściskać Matkę Bożą z wdzięczności.Wspaniałą mamy Mamę…

grazyna
Gość
grazyna

Piekne swiadectwo! dziekuje!

Adam
Gość

Matka Boża w uratowała mnie w podobnej sytuacji, choć o wiele trudniejszej bo w obcym kraju! Nie poddawajcie się nigdy! Najpierw Matka Boża „przemieli” wasze wnętrze, aż będziecie gotowi do otrzymania niewyobrażalnych łask!! Im bardziej zatwardziały grzesznik, tym trudniej i dłużej, ale zbawienie jest wieczne i droga do niego łatwiejsza! Chwała Panu!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!