Ewelina: łaski w nowennie

Nowennę pompejańską zaczynałam kilka razy, niestety nigdy nie udało mi się jej zakończyć. Zniechęcenie, niepokój, myśli "to i tak nic nie pomoże", zmęczenie, przysypianie, brak czasu. Ostatnią nowennę przerwałam po 3 dniu części błagalnej (zły zadział...) czego z resztą nie mogę sobie wybaczyć, gdyż już podczas części błagalnej poznałam ludzi,...
Read More

Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda

Tata poprzez nadużywanie alkoholu stracił pamięć krótkotrwałą. Kiedy werdykt lekarzy okazał się ostateczny że pamięć nie wróci na portalu społecznościowym coraz częściej natrafiałem na artykuły o nowennie pompejańskiej i świadectwa osób które doświadczyły łaski Matki Bożej.
Read More

Czcicielka Maryi: Poczułam koło siebie obecność Świętego Józefa

Pragne zaswiadczyc o cudzie ktory mial miejsce w moim zyciu. Rok temu zaczelam odmawiac Nowenne do Matki Bozej, jednoczesnie modlac sie do Swietego Jozefa. Nowenne odprawialam w intencji uzdrowienia. Byl to okres kiedy cierpialam bardzo z powodu roznych dolegliwosci glowy.
Read More

Lucyna: Maryja jest z nami

Szczęść Boże wszystkim... Piszę, żeby podzielić się swoim świadectwem. Po odmówieniu nowenny otrzymałam coś więcej niż to o co prosiłam. Poznałam Maryję, czułam Maryję, miałam piękny sen w którym widziałam ŚWIATŁO .... nie wiem skąd ale jestem pewna, że to była Maryja...
Read More

Monika: odczuwane łaski

Ufam, iż Matka Boża czuwa nade mną i otacza swą opieką.
Read More

Małgorzata: Matka Boża obdarzająca cudownymi łaskami

Dwa lata temu poznałam Nowennę Pompejańską. Było to w okresie, gdy traciłam wiarę, że poznam kogoś odpowiedniego i pokocham go całym sercem. Po odmówieniu nowenny i jednym nieudanym związku, Matka Boża wysłuchała mnie tak cudownie, że trudno mi w to uwierzyć! Poznałam wspaniałego człowieka, dla którego tak samo jak ja wartości i Bóg ma najważniejsze znaczenie. Jesteśmy z sobą już prawie 1,5 roku i każdego dnia głęboko doświadczam łask płynących od Matki Bożej, tej pięknej miłości, jaką mi dała. Mój ukochany jeszcze studiuje, więc na małżeństwo musimy jeszcze poczekać. Wiem, że w tym czasie Matka Boża będzie z nami. Niestety w innej sferze mojego życia nie układało się zbyt dobrze- w rok po obronie dalej nie umiałam znaleźć pracy, która dałaby mi utrzymanie. Zaczęłam więc znów odmawiać nowennę. Był to bardzo trudny okres w moim życiu- zwłaszcza klika tygodni po zmówieniu nowenny- zwątpiłam w swoją drogę zawodową, w swoje umiejętności, wiedzę, w to, że dam radę, nawet gdy praca przyjdzie. Kilka tygodniu po odmówieniu nowenny znalazłam adres placówki, do której zadzwoniłam. Okazało się, że akurat szukają tam pracownika. Dziś jestem po bardzo sympatycznej rozmowie kwalifikacyjnej, pełna wiary i zapału dla swojej przyszłej pracy. Modliłam się o pracę, w której będę czuć się potrzebna, „dobrej pracy”- niekoniecznie bardzo dobrze płatnej, ale takiej, która przyniesie innym dobro. Cieszę, że zdobyłam posadę na etat w miejscu, w którym mogę pomagać innym, a jednocześnie korzystać z wiedzy i umiejętności zdobytej na studiach. Czy Matka Pompejska wysłuchuje? Mnie wysłuchała tak cudownie! Wiem, że zawsze jest ze mną. Ufam jej z całego serca! Proszę Was, nie poddawajcie się, jeśli Matka Boża nie wysłuchuje Waszych próśb natychmiast! Po pierwszej nowennie- byłam w trudnym i destrukcyjnym związku, dopiero potem poznałam chłopca, z którym jestem prawdziwie szczęśliwa. Modląc się drugą nowennę, trafiłam do placówki, gdzie czułam, że to nie moje miejsce. Ufajcie, ufajcie! Matka Boża przygotowała dla każdego z Was wiele, cudownych łask! Jestem tego pewna.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AdamgrazynaMagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Bardzo pokrzepiające świadectwo,aż chce uściskać Matkę Bożą z wdzięczności.Wspaniałą mamy Mamę…

grazyna
Gość
grazyna

Piekne swiadectwo! dziekuje!

Adam
Gość
Adam

Matka Boża w uratowała mnie w podobnej sytuacji, choć o wiele trudniejszej bo w obcym kraju! Nie poddawajcie się nigdy! Najpierw Matka Boża „przemieli” wasze wnętrze, aż będziecie gotowi do otrzymania niewyobrażalnych łask!! Im bardziej zatwardziały grzesznik, tym trudniej i dłużej, ale zbawienie jest wieczne i droga do niego łatwiejsza! Chwała Panu!