Magdalena: Matura zdana z bardzo dobrym wynikiem

Podjęłam się zdawania matury z czterech przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Ogrom materiału mnie przerastał, czasu było coraz mniej a progi na studia były zawsze wysokie. Przypadkiem przeczytałam w gazecie „Miłujcie się!” o nowennie pompejańskiej i postanowiłam ją odmówić. Był to okres przygotowań nie tylko do matury, ale także studniówki, przez co miałam mało czasu i niekiedy nawet zasypiałam odmawiając nowennę.

Jednak Maryja okazała się łaskawa i przyjęła nawet tą modlitwę, w której często brakowało skupienia i godnej postawy. Maturę zdałam ze wspaniałym wynikiem, dzięki czemu bez problemu dostałam się na studia. Nowenna pompejańska jest nie do odparcia i jestem tego dobrym przykładem. Polecam ją wszystkim modlącym się na różańcu.

Pawel: niemozliwe….

Prosze was o modlitwe za mnie, abym wytrwal w waznej dla mnie intencji. Modlcie sie i nie przejmujcie brakiem tego o co prosicie. Maryja wysluchuje kazdej modlitwy i da nam to co bedzie dla nas najlepsze i w najlepszym czasie.
Przeczytaj

Klaudia: Przez życie z Matką Bożą

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica ! Bardzo długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. Nie jeden raz czułam, że Maryja tego chce, zresztą to Jej obiecujemy w końcowej modlitwie nowenny. Z całego serca przepraszam Cię Matko Przenajświętsza i Was moi drodzy, gdyż prawie codziennie czytałam Wasze świadectwa,...
Przeczytaj

Agnieszka: Tak wiele łask dzięki Matce Bożej

Owa pierwsza Nowenna, którą nie ja odmawiałam, ale Mama w mojej intencji dotyczyła mojego związku, w który byłam wtedy zaplątana.
Przeczytaj

Katarzyna: Stała, stabilna praca

Chciałabym ze wszystkimi podzielić się moim świadectwem. Od dawna z mężem jesteśmy małżeństwem i nigdy w naszym życiu nie było stabilizacji zawodowej. Mąż wiecznie poszukiwał pracy a jak już się wydawało że ją ma to ją w niedługim czasie tracił. Nie pamiętam aby zdarzyła mu się praca na czas nieokreślony,...
Przeczytaj

Ania: Nowenna za dusze w czyśćcu ciepiące

Swoją 5 Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji dusz czyśćcowych. Nie wiedziałam czy powinnam się modlić za jedną wybraną duszę czy mogę modlić się ogólnie.
Przeczytaj

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MagdalenaAnnaRozaliaKasia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Gratuluję Madziu! 🙂 Ja również zdałam maturę dzięki pomocy Tego na górze 😉 Wierz, bo to najważniejsze!

Rozalia
Gość
Rozalia

Wszystkiego Dobrego dla Pani!!! Oby różaniec pozostał już na zawsze w Pani życiu.

Anna
Gość
Anna

Pięknie. Również polecam Nowennę i gazetke „Miłujcie się”.

Magdalena
Gość
Magdalena

Tak naprawdę w tym uczeniu jest ogromna pokora Boga,który wespół z nami uczy się :)Matka Boża tak pięknie prowadzi duszę.