Paulina: Moc łask

Dzięki Nowennie Pompejańskiej, dostałam łaskę odpowiedniego dobrania leków by móc funkcjonować z nieuleczalną chorobą neurologiczną. Choruję od 10 lat. Choroba bardzo wpływała na prowadzenie normalnego życia osobistego i zawodowego. Mimo wszystkich moich ludzkich starań, normalne życie było tylko marzeniem. W listopadzie 2014 roku zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji mojego zdrowia. Matka Przenajświętsza otuliła mnie płaszczem swej matczynej miłości na wielu płaszczyznach. Przez 10 lat lekarze bezowocnie dobierali najróżniejsze leki. Po Nowennie ułożony został plan farmakologiczny, który pozwala mi pracować i normalnie żyć.
Przeczytaj całość

Monika: Poczatki były bardzo trudne

W tej chwili czuję jakim jestem pyłem na przeciw łasce Bożej i dobroci Maryi Przenajświętszej i ta świadomość dodaje mi siły do jeszcze głębszej wiary, gorliwszej modlitwy i próby zrozumienia - bo zrozumienie nie dla mnie - oddaję się całkowicie w ręce Boga.
Przeczytaj całość

Bogna: Wiele łask

Chciałam złożyć moje 2 świadectwo. Moja prośba o łaski potrzebne mi i mojej rodzinie.
Przeczytaj całość

M: Owoce kilku odmówionych nowenn

Witam! To moje drugie świadectwo tu, jestem w trakcie ósmej nowenny, więc pomyślałam, że najwyższy czas napisać tu kilka słów, ponieważ mnie również bardzo te świadectwa podtrzymują przy odmawianiu nowenny. Moja pierwsza Nowenna Pompejańska - o pracę zostala wysluchana błyskawicznie, jeszcze w czasie jej trwania(świadectwo gdzies jest na tej stronie). Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że mam dokladnie taką pracę o jaką prosiłam, sama bym sobie takiej nie wymyśliła, choć na poczatku nie było łatwo.
Przeczytaj całość

Magdalena: Matura zdana z bardzo dobrym wynikiem

Podjęłam się zdawania matury z czterech przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Ogrom materiału mnie przerastał, czasu było coraz mniej a progi na studia były zawsze wysokie. Przypadkiem przeczytałam w gazecie „Miłujcie się!” o nowennie pompejańskiej i postanowiłam ją odmówić. Był to okres przygotowań nie tylko do matury, ale także studniówki, przez co miałam mało czasu i niekiedy nawet zasypiałam odmawiając nowennę.

Jednak Maryja okazała się łaskawa i przyjęła nawet tą modlitwę, w której często brakowało skupienia i godnej postawy. Maturę zdałam ze wspaniałym wynikiem, dzięki czemu bez problemu dostałam się na studia. Nowenna pompejańska jest nie do odparcia i jestem tego dobrym przykładem. Polecam ją wszystkim modlącym się na różańcu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Magdalena: Matura zdana z bardzo dobrym wynikiem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Gratuluję Madziu! 🙂 Ja również zdałam maturę dzięki pomocy Tego na górze 😉 Wierz, bo to najważniejsze!

Rozalia
Gość
Rozalia

Wszystkiego Dobrego dla Pani!!! Oby różaniec pozostał już na zawsze w Pani życiu.

Anna
Gość

Pięknie. Również polecam Nowennę i gazetke „Miłujcie się”.

Magdalena
Gość
Magdalena

Tak naprawdę w tym uczeniu jest ogromna pokora Boga,który wespół z nami uczy się :)Matka Boża tak pięknie prowadzi duszę.

Obrazki z nowenną pompejańską?