Izabela: Skuteczna Nowenna

Odmawiam 12- tą Nowennę i choć nie wszystkie intencje się spełniły bądź nie w sposób jaki ja oczekiwałam, modlitwa dodaje otuchy i wiary , że wszystko jest na dobrej drodze mimo przeciwności. Odmawiajcie bo warto! Opieka Maryi - bezcenny skarb!
Przeczytaj całość

Ewelina: Matka Boska uzdrowiła mojego Męża

Wtedy zaczęłam odmawiać nowennę w intencji mojego Męża. Już w pierwszym dniu dolegliwości ustąpiły.
Przeczytaj całość

Anna: Świadectwo przemiany

Chcialambym aby moje swiadectwo przeczytali przede wszystkim ci ktorzy nadal wahaja sie czy warto rozpoczynac ta modlitwe.  Moje swiadectwo to moje zycie, ktore bylo bardzo pogmatwane. Poczynajac od dziecinstawa, ktore bylo pieklem na ziemi, poprzez bardzo trudny okres dorastania i ciezkie juz zycie dorosle. Wplatalam sie w ezoteryke, magie, wrozby ze...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Nowenna o zajście w ciążę

Wciaz czekam na ta upragniona ciaze ale do tej pory doswiadczylam sporo lask od Najswietszej Maryji Panny dla mnie i mojego meza.
Przeczytaj całość

Marlena: Cud macierzyństwa

To jest moje pierwsze w życiu świadectwo. Nowennę Pompejańską odmawiałam wraz z mężem w intencji daru macierzyństwa. Ta modlitwa była naszą ostatnią deską ratunku. Lekarze niestety nie dawali nam szansy na naturalne poczęcie dziecka. Staraliśmy się o nie przeszło 2 lata.W grudniu 2014 roku skończyliśmy modlitwę.Przeczytaj Marlena: Cud macierzyństwa
Przeczytaj całość

Magda: moje świadectwo…

Witajcie,chciałam podzielić się moją historią z Nowenną Pompejańską. Jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejańskiej, wszystkie są w tej samej intencji, moja prośba nie została jeszcze spełniona, ale wciąż modlę się z nadzieją:)piszę świadectwo,bo choć nie otrzymałam łaski o którą błagam Maryję, to fakt że odmawiam Nowennę Pompejańską bardzo wpłynął na moje życie. Nie potrafię już bez niej żyć, bez tego kontaktu z Maryją,to wcale nie klepanie zdrowasiek, Ona naprawdę pomaga, moje życie stało się inne, bo chociaż jak każdy mam problemy, te większe i mniejsze, codzienne, to dzięki Nowennie Pompejńskiej moje życie jest pełne nadziei, wielkiego spokoju, takiego który daje poczucie bezpieczeństwa wewnętrznego. Nie chcę zdradzać o co się modlę, żeby nie zapeszyć, wierzę głęboko, że jeszcze tutaj raz napiszę, wtedy już o tym, że moje prośba została spełniona.Przy pierwszych trzech Nowennach Pompejańskich dostawałam małe znaki dotyczące tego tematu w którym się modliłam, to coś na co wcześniej nie zwracałam uwagi. Parę dni temu, kiedy zaczęłam 4 Nowennę Pompejańską, miałam sen w którym czułam  zagrożenie, potem przez cały dzień nic mi się nie udawało, wszystko leciało z rąk,ale następnego dnia wszystko ucichło. Kochani,jeśli ktoś może,proszę,pomódlcie się o wysłuchanie moje prośby, będę bardzo wdzięczna. Tych którzy jeszcze nie odmawiali Nowenny Pompejańskiej namawiam gorąco – Kochani!zacznijcie już dziś, wasze życie naprawdę się odmieni, to cudowne uczucie. Ja wracam do mojej modlitwy pełna nadziei…do usłyszenia.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magda: moje świadectwo…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wierni Tradycji USA
Gość

Droga Magdo

badz ufna i trwaj w modlitwie a to o co prosisz przyjdzie jesli nie w tej formie to winnej zrozumiesz
wowczas ze Jestesmy jedynie instrumentem w reku Boga
Pozdrawiam Cie siostrzanie
Helena

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!