Krysia: to przeszło moje oczekiwania

Krysia: Kończę czwartą nowennę. To jest coś co przeszło moje oczekiwanie. To nie znaczy że wszystko dostaję jak na tacy, ale spokój wewnętrzny, który daje ta modlitwa jest nieoceniony jak dla mnie. W życiu mojej rodziny ostatni rok był trudny za sprawą kilku osób. Z mężem byliśmy na granicy wytrzymałości nerwowej. Przyznaję, że wcześniej odmówienie różańca 1 części było trudnym zadaniem, a teraz 3 części i znajduję czas na to. Fakt, że modlę się w trakcie jazdy samochodem , w trakcie innej pracy pozwalającej na to.

O nowennie czytałam ulotkę wcześniej, ale wydała mi się nie możliwa od odmawiania. Po raz drugi zetknęłam się niedługo później i od następnego dnia do dziś odmawiam. Odmawiałam też za tych którzy byli przyczyną naszych kłopotów. Intencji w zapasie jest dużo, ciągle są jakieś potrzeby. To jest cud tej modlitwy, że nie chce się kończyć na jednej nowennie. Przynajmniej ja tak mam.

 

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Krysia: to przeszło moje oczekiwania"

Powiadom o
avatar
Ryszard
Gość
Ryszard

Ja też, 25 sierpnia minął rok jak zacząłem 1 Nowennę i tak od dziś kończę właśnie siódmą 27 września i 28 zaczynam następna jakoś nie da się żyć bez niej… Nie zawsze wszystkie się spełniają ale przerwać nie mogę i trwam…

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij