Ania: Dzięki różańcowi poznaję wiarę

Witam. Mam na imię Ania i mam 24 lata, jest to moje drugie podejście do NP. Pierwszą odmawiałam w intencji miłości, niestety (albo stety) przerwałam na części dziękczynnej - nie byłam wtedy gotowa by obiecać dla naszej Królowej by głosić łaski którymi mnie obdarzyła, myślę, że poniekąd to też wola matki, że nie ukończyłam wtedy nowenny - na etapie jakim wtedy byłam, nie było możliwości skierować na moje ścieżki życia mojej drugiej połówki, a nawet jeśli byłaby taka możliwość nie byłabym w stanie uszanować i docenić tej miłości.
Read More

Marta: szturmujmy wspólnie modlitwą niebo

Odmówiłam już cztery nowenny. I …. nie jestem pewna na ile moje modlitwy są wysłuchiwane, na ile moje intencje są zgodne z Wolą Bożą…. 1. w intencji wygrania w totolotka, aby spełnić nasze największe marzenie czyli wybudować dom.Przeczytaj Marta: szturmujmy wspólnie modlitwą niebo
Read More

Marianna: Łaską jest modlitwa

Szczęść Boże! Już raz pisałam świadectwo w lutym , ale nie ukazało się . Nowenne Pompejańską odmawiam od 2015 r
Read More

Iz: To było wspaniałe!

W listopadzie 2016 rozmawialam z osobami szalejacymi na punkcie Maryi i to chyba one wymodliły mi to, ze dałam sie Jej odnalezc.
Read More

Ewa: wiem, że Mateczka na pewno mi w tym pomoże

O nowennie dowiedziałam się z miesięcznika Egzorcysta, postanowiłam poszukać instrukcji, jak ją właściwie odmawiać. Do tej pory odmówiłam ją 4 razy, bo trosk i zmartwień jest tak wiele. W zasadzie żadna z moich intencji nie została jeszcze wysłuchana, ale wiem, że sprawy, o które się modliłam są bardzo trudne i...
Read More

Kinga: Zwycięstwo nad samym sobą

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 23 czerwca 2013 r. Prośba którą skierowałam do Matki Bożej była dość osobista i dotyczyła moich uczuć do pewnego człowieka. Już podczas jej odmawiania umiałam rozpoznać w sobie wolę Bożą w tej sprawie. Wiedziałam (po prostu czułam), że znajomość z tym człowiekiem nie była dla mnie dobra. W czasie odmawiania nowenny dowiedziałam się, ze człowiek ten ma poważne problemy emocjonalne, nałogi itd., choć na ile mógł, ukrywał to przede mną lub wprost mnie okłamywał. Najważniejszym dla mnie cudem, był drugi dzień po zakończeniu odmawiania nowenny. Nowennę  skończyłam odmawiać w Święto Wniebowzięcia  NMP. Zdaję sobie sprawę, że to może brzmieć niewiarygodnie ale jestem zobowiązana Matce Bożej napisać tak, jak dokładnie było. Podczas odmawiania różańca (rozpoczęłam drugą nowennę, zaraz po tej) usłyszałam zdanie”w umyśle” , „daj mi swoje poranione serce”. I stało się coś, co trudno jest w sposób racjonalny zrozumieć. Opowiedziałam po cichu, ale z całą pewnością – „oddaję Ci moje serce”.  Po krótkiej chwili cały mój ból, który trwał miesiącami zupełnie minął. Jest to dla mnie cudowne wydarzenie. Nie do opisania.  Dzisiaj jest połowa września, a ja pozbyłam się wszystkich uczuć do tego człowieka – żalu, pretensji, złości itd. Jestem całkowicie wolna.

Podczas odmawiania nowenny, nawet nie wiem kiedy, przestałam palić papierosy. Paliłam kilka lat, od czasu studiów. Teraz choćbym chciała zapalić, na samą myśl o papierosach jest niedobrze. Po prostu nie dam rady więcej palić…

Teraz jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny,  już innej intencji. Nie będzie na pewno ostatnią, którą odmawiam. Siła tej modlitwy dosłownie dokonuje cudów.

Pozdrawiam Wszystkich Was serdecznie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kinga: Zwycięstwo nad samym sobą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
viavitte
Gość

Cudowne swiadectwo! Bardzo podnosi na duchu, tych, ktorzy czekaja na efekty swoich modlitw!:)

Wojtek
Gość
Wojtek

Masz rację
Ale gdy człowiek sobie mocno zakoduje że tak ma być nie inaczej to boli jeśli ne jest to spełnione. Zazdroszczę Ci tego co osiągnełaś. Ja niestety kocham coraz bardziej i efekt jest taki że jeszcze trochę to skończy się to dla mnie źle. Budzę się z przekonaniem nicości. Czekam tylko czasu kiedy odmówię nowennę już drugą w tej samej intencji. Ale w ciągu dnia jest żle czasami bardzo źle.

Obrazki z nowenną pompejańską?