Małgorzata: Właśnie różańca brakowało w moim życiu…

Podczas wakacji, na spotkaniu z koleżankami, dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej. Było to w chyba w sierpniu. Jedna z dziewczyn opowiadała o cudownej mocy tej modlitwy, o tym, że prosiła o zdrowie dla swojej mamy i jej intencja została wysłuchana. Pomyślałam sobie, że wielką łaską dla mnie jest to, że dowiedziałam się o istnieniu tej nowenny.
Read More

Krzysztof: Uzdrowienie z choroby

Jestem świadom, że trądzik nie jest niczym poważnym i można z nim żyć. Nie mniej jednak, Bóg okazał mi Łaskę i ulitował się nad moim cierpieniem.
Read More

Rafał: Wyzwolenie

Szczęść Boże, pragnę zaświadczyc tym świadectwem iż Matka Boska działa żywo poprzez nowenne którą odmawiałem przez 54 dni. Jestem zupełnie uwolniony od natarczywej chęci spożywania alkoholu (nie mam pojęcia czy był to nałóg czy nie - bałem się że tak). Maryjo, to Ty uratowałaś mi życie nie raz, dziękuję Ci za Twoją miłość do mnie, za Twoje łaski, Amen.
Read More

Irena: Zdane egzaminy i kontynuacja pracy.

Prosiłam również Matkę Bożą o pomoc w pracy, gdyż wtedy obecny pracodawca przegrał przetarg i miał nadejść nowy z nową załogą.
Read More

Ba-Ma: CZEKAJĄC NA ŁASKI

Witam serdecznie! Jestem b.wdzięczna za to, że codziennie mogę czytać Wasze świadectwa, które powodują, że moja wiara i nadzieja w pomoc Maryji nie słabnie. Od 19.08.2014r odmawiam nieprzerwanie Nowennę Pompejańską, czasem nawet dwie dziennie w dwóch różnych intencjach. Natknęłam się na Nowennę Pompejańską w internecie, gdy szukałam ofert pracy dla siebie....
Read More

Gosia: Nowenna zmienia moje życie

Udało mi się skończyć pierwszą nowennę w moim życiu (zapewne nie będzie ostatnią)jak na razie jeszcze efektów nie ma ale jestem pełna nadziei. Strasznie bałam się, że nie uda mi się wytrwać ale z każdym dniem było coraz łatwiej. Teraz nie mogę bez niej żyć. Pozwoliła mi się wyciszyć w sobie inaczej spojrzeć na świat. Przecież w końcu musi być lepiej i tej wersji będę się trzymać. Żałuję tylko, że dopiero niedawno natrafiłam na tę nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Gosia: Nowenna zmienia moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Na Nowennę natrafiliśmy z mężem w maju tego roku,gdy szukaliśmy cudu,gdyż jestem w ciąży z 3 dzieckiem,mam 41 lat,/była to ciąża bliżniacza-ale jedno dziecko w 7 tyg.obumarło/i dowiedzieliśmy się,że dziecko jest narażone na dużo chorób,w tym Zespół Downa,modlimy się i wierzymy aby nasza pociecha urodziła się cała i zdrowa,a jestem już w 33 tyg.ciąży.N.P.daje nam ukojenie , wiarę i wytrwanie, że wszystko będzie dobrze,i prosimy teraz o błogosławione rozwiązanie.KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MÓDL SIĘ ZA NAMI.

barbara oleksiak
Gość
barbara oleksiak
O NOWENNIE POMPEJANSKIEJ POWIDZIALA MI SIOSTRA ,DLUGO LEZALA NA BIURKU,I PEWNEGO DNIA ZACZELAM ODMAWIAC TROCHE NIEPORADNIE ,CIAGLE ZAGLADALAM DO ”INSTRUKCJI” TERAZ JUZ ODMAWIAM DRUGI RAZ ,A ZACZELAM W SAMOLOCIE LECAC OD COREK Z IRLANDII,TERAZ ODMAWIAM W INTENCJI CORKI PROSZAC O LASKE MACIERZYNSTWA JEZELI BEDZIE TAKA WOLA PANA,ALE WIERZE ZE MATECZKA POMOZE.A SISTRA KTORA MI O TEJ NOWENNIE POWIEDZIALA MIMO ZE JEST BARDZO BLISKO BOGA NIE MA SILY JEJ ODMAWIAC,CIEKAWE , A JA BEZ TEJ MODLITWY NIE MOGE ISC SPAC,I NIE WYOBRAZAM SOBIE ,ZEBY SIE NIE MODLIC DO MOJEJ MATECZKI.,KTORA MI DAJE TE SILYT DO MODLITWY.BARDZO JEJ ZA TO DZIEKUJE.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!