Iwona: Modlitwa w kryzysie małżeńskim

Nowennę Pompejańską odkryłam w kryzysie małżeńskim. Na początku roku mąż powiedział, że nic do mnie nie czuje i kocha inną kobietę. Próbowałam ratować małżeństwo, ale przyniosło to odwrotny skutek. Popełniłam dużo błędów, które jeszcze bardziej odsunęły nas od siebie. Mąż się wyprowadził, a ja zostałam sama.
Przeczytaj całość

Joanna: Dziękuję…

"...Gdy Twej pomocy wezwałam, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadała o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś..."
Przeczytaj całość

Monika: miłość prawdziwa

chciałabym złożyć świadecstwo: Właśnie zakończyłam część błagalną. Gdy zaczynałam modlitwę byłam w bardzo złym stanie. Dręczyła mnie depresja (zostawił mnie chłopak, którego bardzo kochałam, praca nie przynosiła mi nawet pieniędzy na własne utrzymanie) - już byłam w takim stanie, że myślałam tylko wyłącznie o samobójstwie ( stwierdziłam, że skoro spotykają...
Przeczytaj całość

Dorota: Cuda na co dzień

Chciałam dać świadectwo działania nowenny pompejańskiej w swoim życiu. Obecnie odmówiłam 2 NP w sowim życiu. Prosiłam o jedną łaskę a dostałam ich o wiele więcej. Nastąpiło uzdrowienie całej mojej rodziny, w której stosunki od lat nie były najlepsze. Moja wiara stała się naprawdę głęboka i zrozumiałam co tak naprawdę dzieje się wokoło nas, że ciągle trwa walka dobra ze złem o każdą duszę.
Przeczytaj całość

Sylwia: Matka Najświętsza zawsze dopomaga i czuwa

Szczęść Boże, pragnę złożyć świadectwo, nowenne rozpoczelam w styczniu 2015 kiedy dowiedziałam sie o ciężkiej chorobie mojej mamy- nowotwór trzustki, byl to dla mnie przeogromny szok, wszystko runęły w jednej chwili, o nowennie przeczytałam w internecie i tak jak większość nie wiedziałam czy podolam odmówić trzy rozance gdyż wcześniej zbytnio...
Przeczytaj całość

Gosia: Nowenna zmienia moje życie

Udało mi się skończyć pierwszą nowennę w moim życiu (zapewne nie będzie ostatnią)jak na razie jeszcze efektów nie ma ale jestem pełna nadziei. Strasznie bałam się, że nie uda mi się wytrwać ale z każdym dniem było coraz łatwiej. Teraz nie mogę bez niej żyć. Pozwoliła mi się wyciszyć w sobie inaczej spojrzeć na świat. Przecież w końcu musi być lepiej i tej wersji będę się trzymać. Żałuję tylko, że dopiero niedawno natrafiłam na tę nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Gosia: Nowenna zmienia moje życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Na Nowennę natrafiliśmy z mężem w maju tego roku,gdy szukaliśmy cudu,gdyż jestem w ciąży z 3 dzieckiem,mam 41 lat,/była to ciąża bliżniacza-ale jedno dziecko w 7 tyg.obumarło/i dowiedzieliśmy się,że dziecko jest narażone na dużo chorób,w tym Zespół Downa,modlimy się i wierzymy aby nasza pociecha urodziła się cała i zdrowa,a jestem już w 33 tyg.ciąży.N.P.daje nam ukojenie , wiarę i wytrwanie, że wszystko będzie dobrze,i prosimy teraz o błogosławione rozwiązanie.KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MÓDL SIĘ ZA NAMI.

barbara oleksiak
Gość
barbara oleksiak
O NOWENNIE POMPEJANSKIEJ POWIDZIALA MI SIOSTRA ,DLUGO LEZALA NA BIURKU,I PEWNEGO DNIA ZACZELAM ODMAWIAC TROCHE NIEPORADNIE ,CIAGLE ZAGLADALAM DO ”INSTRUKCJI” TERAZ JUZ ODMAWIAM DRUGI RAZ ,A ZACZELAM W SAMOLOCIE LECAC OD COREK Z IRLANDII,TERAZ ODMAWIAM W INTENCJI CORKI PROSZAC O LASKE MACIERZYNSTWA JEZELI BEDZIE TAKA WOLA PANA,ALE WIERZE ZE MATECZKA POMOZE.A SISTRA KTORA MI O TEJ NOWENNIE POWIEDZIALA MIMO ZE JEST BARDZO BLISKO BOGA NIE MA SILY JEJ ODMAWIAC,CIEKAWE , A JA BEZ TEJ MODLITWY NIE MOGE ISC SPAC,I NIE WYOBRAZAM SOBIE ,ZEBY SIE NIE MODLIC DO MOJEJ MATECZKI.,KTORA MI DAJE TE SILYT DO MODLITWY.BARDZO JEJ ZA TO DZIEKUJE.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!