Natalia: zostaw sprawę Bogu spokojnie czekaj

To drugie z pięciu chociaż o wiele lat spóźnione świadectwo które zamieszczam łaski bożej wymodlonej Nowenną Pompejańską przez moją nieżyjącą Mamę wtedy był początek 2002 roku mój przyrodni braciszek po 2 wyroku więzienia który odsiadywał 6 lat wrócił do naszego rodzinnego domu mając 35 lat nie garnął się niestety by...
Read More

Agata: Różaniec stał się moim nieodłącznym towarzyszem

Chciałabym opowiedzieć o pomocy Maryi w trudnej dla mnie sytuacji. Od około ośmiu lat doświadczałam braku akceptacji mojej pracy przez szefostwo w firmie, w której pracuję. Polegało to m.in. na wyrzucaniu do kosza wszystkiego, co napisałam. Najważniejsza praca – przez osiem lat – była odrzucana…Przeczytaj Agata: Różaniec stał się moim nieodłącznym towarzyszem
Read More

Alicja: Raduj się w Panu a On spełni pragnienia Twego serca!

Dziękujmy za wszystko co nas spotyka, wszystko jest po coś i ma swój sens.
Read More

Aleksandra: Pomyślałam że to ostatni ratunek i rozpoczęłam modlitwę.

tylko dzięki tej Modlitwie i pomocy Matki Najświętszej.
Read More

Rafał: Poprawa relacji między rodzicami

Odmawiałem nowennę w rożnych intencjach.spora część z nich została wysłuchana i się spełniła ,a inne nie. Jednak zauważyłem ,że dostałem też z "góry" pewien bonus.
Read More

Ewa: Maryja nie pozwoliła nam zginąć

Chciałam podziękować Matce Bożej, że kiedy tylko zwrócę się do Niej z prośbą, nie pozostawia mnie samej. Dużo w moim życiu było w ostatnich miesiącach komplikacji, mąż stracił firmę i nie mógł znaleźć pracy, ciągnęły sie za nami stare długi i skutki złych cudzych działań. Teraz odmawiam NP po raz drugi i wszystko się powoli prostuje. Maryja nie pozwoliła nam zginąć i jest ciągle z nami, pomimo, że moja modlitwa nie jest idealna, też mam problemy ze skupieniem się ale postanowiłam, że będę ją odmawiać najlepiej jak mi się uda , ale na pewno jej nie przerwę, bo Ona daję mi siłe, umacnia wiarę i modląc czuję się bezpieczna. Tego samego życzę Wam wszystkim już się modlącym jak i tym , którzy dopiero zamierzają podjąć się tej modlitwy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ewa: Maryja nie pozwoliła nam zginąć"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka
Chciałabym się dołączyć do tych podziękowań :). Mam podobne problemy i odmawiam Nowennę w tej intencji .To niesamowite pod jaką opieką teraz jesteśmy ! Moje dzieci mają co jeść i w co się ubrać choć nie mamy właściwie na to pieniędzy . Jak tylko pomyślę o jakiejś drobnej potrzebie to zaraz jest ona dawana . Jakimś Cudem w sytuacjach podbramkowych znajdują się pieniądze . A jeśli chodzi o banki i tym podobne instytucje to jest tak jakby wszystko zawisło w powietrzu i trwa to od pierwszych dni Nowenny . Mam w sobie tyle spokoju i Wiary , że niczego się… Czytaj więcej »
Justyna
Gość
Justyna
Cóż mogę napisać, bardzo bardzo dużo, muszę jeszcze umieścić osobne świadectwo, ale najpierw komentarz do tej Pani wypowiedzi. Jutro kończę trzecią NP. Przez ten czas dzieją się w moim życiu cuda mniejsze i większe, Maryja NIGDY mnie nie zostawiła, choć sprawy były po ludzku beznadziejne. Oczywiście zawsze zakładam jakąś intencję i tak po ludzku liczę na jej wysłuchanie, ale chciałam Wam wszystkim napisać,że teraz przede wszystkim zgodnie z sentencją „Ten Różaniec Odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego”, a resztę spraw po prostu zawierzam Maryi i pomimo, że sprawy nie zawsze układają się po mojej myśli, to ich ostateczne rozwiązanie… Czytaj więcej »
Barbara
Gość
Barbara

Ta, to piękne ile spokoju wlewa w nasze serca Matka Boża. Chwała Panu za te łaski, wszystkiego dobrego!

Jerzy
Gość

Pierwsza korzyść z odmawiania Nowenny Pompejańskiej to nauka modlitwy wytrwałej i błagalnej, potem nauka dziękowania bo z dziękowaniem o wiele więcej osób ma problemy. Potem dar odważnego dawania świadectwa o otrzymanych łaskach. Bądźmy wierni i odważni.

Anna
Gość

Zawsze warto sie modlić i nie ustawać w modlitwię. Trzeba być cierpliwym.

Weronika
Gość
Weronika

Dziś kończę entą Nowennę, nie wiem którą bo tyle już razy odmawiałam. To prawda, część dziękczynną odmawia się trudniej – zawsze coś przeszkadza. Na szczęście bardzo kocham NP i nie zniechęcam się mimo trudności. Też czuję się bezpiecznie – dzięki Ci Mateczko.

Obrazki z nowenną pompejańską?