Elżbieta: Nowenna pompejańska to nowenna ratująca!

W lutym córka powiedziała mi o rozpadzie jej małżeństwa, było to wyznanie dramatyczne, a konflikt doprowadził do tego, że córka wyprowadziła się z domu. Byłam zrozpaczona i nie wiedziałam, co mogę zrobić. Wbrew zakazowi córki, zwierzyłam się z problemu mojej siostrzenicy i ona powiedziała mi o nowennie pompejańskiej, o której...
Przeczytaj całość

Świadectwo szczęśliwej miłości

Pragnę potwierdzić, że Nowenna Pompejańska jest nowenną nie do odparcia. Latem tego roku odmówiłam Nowennę w intencji szczęścia osobistego mojej samotnej córki. Już w miesiąc po odmówieniu moja córka spotkała na swej drodze życiowej mężczyznę i jest szczęśliwie zakochana. Wierzę mocno w pomoc Matki Bożej i dziękuję Jej po tysiąckroć...
Przeczytaj całość

Elżbieta: dobra śmierć

W czerwcu 2011 r. siostrzeniec przeszedł bardzo ciężką operację guza mózgu. Mieszkał z rodziną na drugim końcu świata. Miał 38 lat i dwuletniego synka. Jak pomóc i być z nimi w tym trudnym czasie choroby nowotworowej? To były pytania i czas, który naznaczył nasze cierpienie i działania w rodzinie. Poprosiłam córkę, aby zaproponowała modlitwę, którą wspólnie będziemy odmawiać, byśmy mogli...
Przeczytaj całość

Halina: Moje świadectwo

Czas na odmawianie zawsze się znajdzie,chociażby w drodze do pracy, szkoly itp.
Przeczytaj całość

Monika: Dałam radę, choć czasami ta modlitwa była na leżąco

Podjęłam więc decyzję i zaczęłam się modlić. Dałam radę, choć czasami ta modlitwa była na leżąco np. przy usypianiu dziecka.
Przeczytaj całość

Edyta: Modlitwa o zdrowie syna

O nowennie dowiedziałam się przez przypadek.Moja mama słuchając radia Maryja usłyszała jak ksiądz zachęcał do odmawiania nowenny pompejańskiej zwanej inaczej nowenną nie do odparcia.Nie czekając długo postanowiłam dowiedzieć się na temat tej nowenny jak najwięcej. Tak więc trafiłam na tę stronę.Pomocna była także strona na you tube gdzie z Janem Pawłem II odmawiałam różaniec. Nowennę odmawiałam za zdrowie mojego syna, który był leczony przez różnych lekarzy, ale efektów leczenia nie było widać (trwało to ok. 5 lat). Prosiłam mateńkę aby postawiła na mojej drodze lekarza ,który będzie wiedział co jest przyczyną dolegliwości mojego syna.
I tak jak pisze wiele osób podczas odmawiana nowenny miałam wewnętrzne wyciszenie, radość i wiarę w moc modlitwy. Zaczęły też narastać konflikty w mojej rodzinie, które wynikały z nie wiadomo jakiej przyczyny, ale nie poddawałam się i nowennę ukończyłam.Prośba moja nie została wysłuchana tak jak bym tego chciała ale za to dostałam wiele łask od Mateńki. Postanowiłam odmówić drugą nowennę w tej samej intencji.I wtedy w trzecim dniu omawiania modlitwy błagalnej mój syn dostał bóli brzucha.Co skończyło się wizytą na ostrym dyżurze,a potem na oddziale chirurgicznym na którym, syn miał operację.Zły uderzył we mnie i mojego syna.Nie był zadowolony z mojej modlitwy ale i tak się nie podałam i odmawiania nowenny nie przerwałam. Chciałam zaznaczyć,że nagła choroba mojego syna nie był związana z intencją jaką odmawiałam.

W części dziękczynnej natrafiłam na lekarza,którego znalazłam za przyczyną NMP,który poznał się na chorobie. Był zdziwiony ,że pomimo różnych badań nikt się nie poznał na chorobie mojego syna.Na tej samej wizycie zlecił nam powtórzenie badań. Badanie udało nam się zrobić tego samego dnia pomimo,że zapisy na nie były z miesięcznym wyprzedzeniem.Okazało się, że pacjent nie przyszedł na badanie i jest wolne okienko.Wierzę,że to wszystko nie jest przypadek.

Działo się to za przyczyną Najświętszej Maryi Panny, która udzieliła na łask.Lekarz,który zlecał badania dowiedziawszy się,że uda nam się zrobić badania poczekał na nas pomimo skończenia godzin swojej pracy i po obejrzeniu wyników badań przepisał nam leki. Organizm mojego dziecka toleruje lekarstwa i widzę już efekty leczenia pomimo,że to dopiero miesiąc leczenia. Wierzę, że uda nam się wyleczyć mojego syna choć branie lekarstw jak powiedział lekarz jest do końca życia.Teraz odmawiam trzecią intencje tym razem za moją rodzinę. Wszystkim polecam tę modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Edyta: Modlitwa o zdrowie syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hanna
Gość

Piękne świadectwo. Mocno wierzę, że i ja pewnego dnia będę mogła podobnie zaświadczyć, chociaż do tej pory dużo drobnych ale ważnych łask już otrzymałam. Czekam na tę najważniejszą i nie wątpię, że nadejdzie. Szczęść Boże.

Mariola
Gość
Mariola
Witam, Moj synek cierpial na kilka dolegliwosci ktore utrudnialy mu codzienne zycie i chociaz od czasu do czasu jeszcze sie zdarzaja to trwa to bardzo krotko. Wczesniej byl tez bardzo cichym, skrytym i placzliwym dzieckiem, teraz bardzo sie zmienil. Nowenne pompejanska odmowilam na poczatku tego roku i dziecko jest nie do poznania. Ustapilo wiekszosc dolegliwosci, moj synek jest usmiechniety, wesoly, i pelny zycia. I stalo sie to w czasie odmawiania nowenny, bardzo jestem wdzieczna przenajswietszej Panience. Teraz odmawiam nowenne w intencji mojego brata, i wierze, ze tez bedzie wysluchana. Ta modlitwa bardzo tez pomaga osobiscie, w trudny do opisania sposob… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!