Małgorzata: Obecność Matki Bożej w moim życiu

Do Matki Bożej odkąd pamiętam zawsze się modliłam i do Niej uciekałam, ale dopiero kiedy zaczełam odmawiać Nowenne zblizyłam się jeszcze bardziej do Niej i całkowice jej zaufałam. W wieku 20 lat wyszłam za mąż, potem dzidziuś (strasznie męczący i długi poród) potem śmierć mojej ukochanej mamy, następne dziecko, relacje...
Przeczytaj całość

Ania: Bardzo polubiłam tę modlitwę i muszę stwierdzić, że różaniec uzależnia

Chciałam złożyć świadectwo. Swoją pierwszą NP ZACZĘŁAM ODMAWIAĆ 1 LISTOPADA 2013 R. Dowiedziałam się od koleżanki o niej . po wejściu na stronę nowenna pompejańska zaczęłam się wahać czy starczy mi czasu i czy wytrwam oraz ataków złego. Zaryzykowałam. Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w intencji znalezienia drugiej połówki ( nadmieniam...
Przeczytaj całość

Faustyna: Świadectwo otrzymanych łask

Chciałabym podzielić się z Wami świadectwem otrzymanych łask. Pierwsze nowenny Pompejańskie, które odmawiałam w ubiegłym roku przyniosły mi dużo spokoju wewnętrznego.
Przeczytaj całość

Sylwia: Mój mąż się zmienił

Drodzy! Nie bójmy się podjąć tak wielkiego trudu jakim jest Nowenna. Pomimo wielu obaw i ja zdecydowałam się na tą cudowną modlitwę. Ale jak to znaleźć czas przy pracy, dwójce małych dzieci i wielu innych obowiązkach? Jeśli masz czas dla Boga masz czas na wszystko. Ja oddałam w ręce Maryi mojego męża. Oddalił się od Boga, źle traktował rodzinę i ciągle się wszystkim denerwował.
Przeczytaj całość

Alina: Wysłuchana modlitwa

Witam,do tej pory odmówiłam dwie Nowenny.Pierwsza jak na razie nie została wysłuchana , choć wierzę gorąco , że dane mi będzie to o co tak bardzo proszę Matkę Najświętszą
Przeczytaj całość

Anna:Nie wiedziałam o co prosić….

Odmawiam NP pierwszy raz. Intencji mialam dużo…nie wiedziałam o co mam prosić, wieć proszę ogolnie o opiekę nade mną i moją rodziną. Wierzę, że Mateńka sama wie, co dla mnie najlepsze. Parę dni temu skończyłam część błagalną, bardzo dobrze mi się ją odmawiało, z entuzjazmem itp., niestety teraz jest gorzej, odmawiam dziękczynną i ciagle brakuje mi czasu na nią, jak na złość od tych paru dni mała córka nie spi w ciągu dnia, przy niej nie jestem w stanie się skupić, a jak zasypia to ja już padam ze zmęczenia, ale nie poddaję się…nie wiem co się dzieje.
wiem tylko, że Mateńka opiekuje się mną. Parę dni temu wyjeżdżałam z ulicy podprządkowanej, byłam ostrożna, ale z jednej strony koparka częściowo zaslaniała drogę, byłam przekonana, że nic nie jedzie, myliłam się, bo samochód mignął mi szybko przed zderzakiem, czułam przez chwilę, jakby mój samochód był w prózni i tylko dlatego uniknełam kolizji… naprawdę czułam „próżnię”dziękuję Mateczko!!!
Parę dni później bardzo bliska mi osoba z rodziny przeżyła tragedię, na skutek brawury jakiegoś młodego czlowieka, dostała się pod jego samochód, wybiła głową szybę w aucie, zderzenie było tak silne, że wybiło jej zęby i przestawiło szczękę…Policjant powiedział, że wg niego powinna nie żyć po tym wypadku, albo doznać poważnych obrażeń, a wyszła z tego obronną ręką, to naprawdę CUD.
w sercu mam przekonanie, że już zawsze bedę się modlić na różańcu…ZAWSZE.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!